Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pane Oldřichu Navrátile, případně další, stejně velkohubí vlastenci!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Prohlášení premiéra vlády pana Bohuslava Sobotky je na rozdíl od Vašich (případně některých dalších také „vlastenců“) výkříků a urážek, projevem odpovědného politika za vlast, národ a občany České republiky. Vy pochlebujete, obdivujete a své naděje (otázka jaké a v čem) upínáte ke Karlu Schwarzenbergovi.

Zatímco premiér Sobotka při vědomí faktů a reality v souvislosti s událostmi na Ukrajině se je snaží vidět, vnímat a posuzovat nestranně a objektivně a z těchto faktorů posléze vycházet . Odtud i pramení názor nepotřebnosti posílení přítomnosti vojsk NATO v Evropě a to, že ČR patří do okruhu vlivu a působení NATO ještě neznamená, že budeme skákat, jak Obama bude pískat. Pan Schwarzenberg však Obamův požadavek akceptuje, vyzývá a zcela otevřeně podporuje militantní politiku USA , NATO a západních politiků (včetně politiků EU), podporuje a nabádá k rozmístění vojsk NATO v Evropě, neboť jak se nechal slyšet, cituji:

  • pane-oldrichu-navratile-pripadne-dalsi-stejne-velkohubi-vlastenci

„Abychom jasně odpověděli Putinovi , k čemu vede jeho politika, aby si nedělal iluze , že může naše spojenectví rozložit. To, že Obama chce posílit přítomnost vojsky v Evropě, je chvalitebný krok, ale my bychom to neměli používat jako výmluvu, proč se sami nestarat o vlastní obranu a jen pozorovat, co Američané dělají!“ Jakou konkrétní politiku prezidenta Putina má na mysli pan Schwarzenberg samozřejmě nezmiňuje, nejspíše má stále na mysli anexi Krymu. To je totiž místo, na které si dělali čáku USA, které si už na Krymu připravovalo své pozice (skupovali pozemky, domy apod.). Putin jim vzal vítr z plachet, udělal čáru přes jejich plány. Proto tolik nenávisti a zlobyNázor, že jde o společnou ochranu Evropy neobstojí, protože Evropa ohrožena není, tedy potud, pokud o tom nemluví a záminku k válce nedávají právě ti, kteří na nebezpečí pro Evropu nejvíce poukazují. Vnímáte tu zhovadilost, pane Navrátile? Asi sotva, že?

Vy, pane Navrátile, jste se v souvislosti s vysloveným názorem premiéra Sobotky vyjádřil, že je „přizdisráč“. Máme sice něco, čemu se říká demokracie, máme právo na svobodné vyjádření názorů, což ovšem neznamená, že budeme představitele státu pro odlišný (pohříchu většinový) názor takto hrubě urážet. Od Vás, jako intelektuála a umělce bych to čekal nejméně, protože je to neslušné i když chápu, že dnes je „in“ se vyjadřovat jak komu huba narostla, tedy hrubě, vulgárně a často i urážlivě. Pokud jste se shlédnul v politicích a jejich způsobu vyjadřování, neděláte dobře, ale Vy zřejmě chybujete víc než často nejen ve výrazech, ale hlavně v myšlení, jako byste ani nepoužíval svůj rozum. V rádoby zalíbení u knížete pána jen podporujete a papouškujete jeho názory, aniž byste popřemýšlel o obsahu jeho slov, o jejich relevantnosti, objektivitě, nestrannosti a opodstatněnosti. To ostatně dokumentují Vaše až dětinské slova :

„ Ano, ano, ano, za názorem Karla Schwarzenberga plně stojím. Má moji důvěru a myslím, že té věci rozumí“, prdelkujete na účet pana knížete. Pane Navrátile, podíval jste se dobře, za čím, resp. na čem (v čem) vlastně stojíte? Zkuste zvednout jednu nohu a přesvěčte se, zda náhodou nestojíte jenom v knížecím lejně. Na rozdíl od Vás, pane Navrátile (případně další řiťolezci), Karel Schwarzenberg má své důvody a ví, proč pronáší taková slova, proč zaujímá takový postoj. Na rozdíl od Vás, pane Navrátile, má totiž ve světě (bohužel) renomé (byť nejen z mého pohledu pochybné, ale má prostě má), protože má bohatství, tj. peníze, majetky, titul, aristokratickou krev a také militantní povahu.To se u lidí z Bilderbergu, Trilaterární komise, Iluminátů resp. NWO vysoce cení. Co máte Vy, pane Navrátile? Uši, pleš, koule a velké kulové, o holé prdeli nemluvě, mám-li se stejně jako Vy impresionisticky vyjádřit. Přesto Schwarzenbergovi Vy a řada dalších lezete do zádele, přitakáváte jako malověrní v blahé naději, že k Vám (vám) bude pan kníže blíže, snad nějak více milostiv, pozornější či blahosklonný a že Vám to nějak pomůže ve Vaší kariéře se více profesionálně uplatnit či získat jiné (ale opravdu nevím jaké) výhody. Zkrátka Vaše ubohá, bezmezná důvěra, náklonnost, usilovné řiťolezectví do knížecího pozadí mi (zřejmě na rozdíl od Vás) prostě nedává smysl.

Zkuste si, pane Navrátile, nastavit svoji optiku vidění Schwarzenberga i na jiné úhly pohledu, na skutečnosti, které má pan kníže „na svědomí“. To, že vykřikuje nabubřelá a silná slova o demokracii, vlastenectví, svobodě, lidských právech, je jen zástěrka pro jeho vedlejší, za to hlavní cíle. Nebo je Vám snad jedno, jak se pan Schwarzenberg dostal k restituovanému majetku? Víte jakým způsobem, za čí pomoci a zda to bylo v souladu se zákonem, notabene Benešovými dekrety? Je Vám jedno, zda souhlasil s bombardováním Jugoslávie i když tvrdí, že pro bombardování nehlasoval, ale nikterak se proti tomu nepostavil, neprotestoval? Je Vám snad jedno, jak se spolu se Z. Bakalou podílel na jejich společném podnikání? Je toho hodně, pane Navrátile, co Vám zřejmě uniká, o čem nevíte nebo nechcete vědět, abyste mohl tak věrolomně hájit člověka, který se vydává za českého občana-vlastence se švýcarským pasem a při tom jeho činy směřují směrem zcela opačným. Sudetoněmecký landsmanšaft je mu daleko bližší, než Česká republika, ale jeho silná, užvatlaná, nejasná co do srozumitelnosti, nikoliv co do obsahu lživá a falešná slova jasně dokazují, jakou dvojakou politiku hraje. Je to válečný štváč, rozvraceč a militantní člověk, navzdory jeho líbivým, podmanivým, ale falešným slovům o svobodě, lidských právech atd.

Ukrajinské události a vynucená účast Ruska na nich pak panu Schwarzenbergovi přihrála situaci, aby s knížecí neomaleností a drzostí vyzýval k militarizaci Evropy vojsky NATO, aby Putinovi nasazoval psí hlavu a chtěl mu dávat za vyučenou a Rusko nadále představoval jako úhlavního nepřítele západní demokracie, EU a jejich občanů. Tohle všechno pane Navrátile, mu poslušně a ochotně zobete z ruky! Je mi Vás opravdu líto, měl jsem Vás jako herce rád, za všechny ty lidské, upřímné, milé role, ve kterých jste účinkoval. Svým řiťolezectvím jste o svou auru oblíbeného herce totálně přišel. Ale je to Vaše věc, Váš problém. Možná přijde doba, kdy Vás z toho možná bude bolet hlava, možná, že toho budete třeba litovat, nebo dokonce prosit o odpuštění. Kníže Schwarzenberg rozhodně není ideál budoucnosti Česka a jeho lidu, to byste snad mohl pochopit. To už ale záleží na Vás samotném, na Vaší cti a Vašem svědomí, máte-li jaké.. Za role, které nyní hrajete v režii žvatlajícího, spícího, ale jinak fallešného militanta Schwarzenberga bych Vám (stejně jako jiným Vašim kolegům-umělcům) dal nejen padáka, ale i doživotní dištanc!

Názory a stanoviska panů Buriana, Vodňanského, Spáleného, Marhoula, P. Filipovské atd. jen znovu kopírují jejich názory k velkohubým slovním prohlášením K. Schwarzenberga a jistě není náhodou, že se redakce PL obrátila zase na stejné osoby, které již dlouhodobě svou bezmeznou náklonnost a sympatie k panu knížeti vyjadřují. Na adresu všech, kteří se tak významně tulí pod křídly K. Schwarzenberga chci poznamenat, že „Kdo seje vítr, sklízí bouři“, nebo také „Kdo jinému jámu kope, sám do ní padá“! Jste si toho vědom, pane Navrátile?

Nakonec jedno poučné konstatování, pane Navrátile. Jste dobrý herec, vzdělaný člověk, avšak závislý na rolích ať už na divadle nebo ve filmu. Zeptám se Vás, pane Navrátile, zda si uvědomujete, pro koho svůj kumšt děláte. Děláte to pro Schwarzenberga, nebo pro diváckou (občanskou) českou veřejnost? Kdo je tu pro koho, Vy pro nás, nebo my pro Vás, obejdou se lidí bez Vás, nebo Vy se obejdete bez diváků?

A v neposlední řadě se Vás zeptám, pane Navrátile, zda občané žijí z Vašich peněz, nebo Vy žijete z peněz jejich? Nebo Vás snad platí sám Schwarzenberg? Ono se také může stát, že si budete hrát divadlo (sic) vy umělci sami pro sebe, možná pro knížete „Šláfenberga“, ale jestli vás to uživí, toť otázka, to už musíte zvážit sami. Doporučuji Vám upřesnit si životní priority, abyste věděl, komu je lepší sloužit. Zda lidem, vděčným divákům, občanské veřejnosti a české společnosti, kteří (která) Vás za vaše umění platí, nebo nějakému knížecímu idolu, který si z vás-umělců (stejně jako z ostatních) i nadále „dělá prdel větší, než si myslíte!“ Howk, skončil jsem.

(Zdroj:http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Prizdisraci-Sobotko-chceme-u-nas-vojaky-USA-Umelci-pozvedli-hlas-32185). .

Facebook komentáře