Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Krveprolití jinýma očima

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Už několik dní média krmí nejen nás, ale lidi na celém světě, informacemi o krveprolití v americkém městě Newtown. Tam mladý chlapec nejprve zabil svou matku a pak ve škole 20 malých dětí a několik dospělých. Nakonec se zastřelil. Úřady i sdělovací prostředky marně pátrají po motivech, které ho vedly k hrůznému činu a vznášejí nespočet domněnek. Mnozí si při tom vzpomenou i na událost v Coloradu před několika měsíci, kdy se stalo něco podobného. Ani tam se dodnes nenašlo rozumné vysvětlení. Jisté je jen to, že kult násilí se odráží v celé společnosti, a že to nevede k ničemu dobrému.

  • krveproliti-jinyma-ocima

Zajímavé informace přináší dnes málo známý server Wertyzreport.

Otec střelce z Newtonu Adama Lanzy je prý Petr Lanza, viceprezident a daňový ředitel General Electrics Financial.

Otec střelce z coloradského kina, Jamese Holmese, je prý Robert Holmes, hlavní vědec pro kreditní společnost FICO.

Oba muži měli svědčit před americkým senátem v rámci probíhajícího skandálu s LIBORem. Londýnská mezibankovní nabídková sazba, známá také jako LIBOR, je průměrná úroková sazba, za kterou si banky mohou půjčovat mezi sebou. V probíhajícím skandálu bylo zapojeno 16 mezinárodních bank, jsou obviněny z falšování smluv v ceně trilionů dolarů. HSBC už dostala pokutu 1,9 miliardy dolarů tři jejich níže postavení tradeři byli zatčeni.

Jde tedy zřejmě o skandál, v němž figuruje celá řada nejvyšších příslušníků amerických finančních elit, a jehož odkrytí by mohlo mít vliv na důvěru v americký dolar, vůdčí světovou měnu. Dá se předpokládat, že účastníci těchto manipulací použijí veškerého svého vlivu, aby zabránili nejhoršímu. Obvykle jde o umlčení svědků, nebo alespoň o to, aby neškodně vypovídali.

V nedávné minulosti jsme byli svědky grandiózních klamání nejen americké, ale i světové veřejnosti. Připomeňme tzv. lež z inkubátoru, kdy údajná zdravotní sestřička

v americkém senátu vypovídala o vyhazování kojenců z inkubátorů v kuvajtských nemocnicích Saddámovými vojáky, což byla součást předehry první války v Perském zálivu. Ukázalo se později, že to byla lež, a sestřičku sehrála dcera kuvajtského velvyslance. V předvečer druhé pak byl Saddám Hussain obviněn, že hodlá použít zbraně hromadného ničení, které, jak se ukázalo později, neexistovaly. To vše bylo součástí psychologické války, mající za cíl získat občanský souhlas k válečnému běsnění. Není cílem této stati odkrýt další triky této psychologické války, jde pouze o naladění mysli k dalším úvahám. Ty se jinak mohou zdát jen absurdním výplodem bujné fantazie.

Lze tedy hypoteticky usuzovat, že tyto dvě hromadné vraždy, které ohromí prostého občana svou krutostí a absurditou, nebyly jen náhodným činem vyšinutých jedinců, ale že byly řízené a plánované. Mohly být, za předpokladu, že informace o otcích pachatelů jsou pravdivé, varováním před odkrytím všech detailů a účastníků akce LIBOR.

Dalším možným motivem by mohl být tlak na postupné odzbrojení amerických občanů. Ve Spojených

státech dochází k ostré sociální diferenciaci. Vznikají různé občanské iniciativy, dokonce i na vystoupení z federace, což by pro vládnoucí elity mohlo být velmi nebezpečné a mohlo v budoucnu vést až k občanské válce. K vnitřnímu odzbrojení ovšem musí být získán masový souhlas obyvatel a podobné akce by mu mohly napomoci. Vlasteneckým zákonem (Patriotic act) po pádu Dvojčat už ostatně občané část své svobody za bezpečnost vyměnili. Náhodou?

Teď už tedy zbývá jen vyslovit hypotézu, jak mohly tajné služby vraždící mladíky nastartovat.

Vývoj psychotronických vlnových zbraní, schopných ovládat lidské myšlenky, city a lidské chování zůstával skryt víc než pět desetiletí. Koluje o něm velké množství spekulativních informací a mnozí si myslí, že to je čirá vědecká fantazie.

John Hall, biolog a lékař, který ošetřuje údajné oběti ovládání mozku a je autorem knihy „Nová odrůda: Satelitní terorismus v USA“ řekl El Spectadoru, že psychotronické zbraně vysílají vlny v elektromagnetickém spektru do lidského nervového systému s cílem měnit lidské chování, myšlenky, vnímání a ovládat svalový systém.

Oběť vidí hologramy, slyší hlasy, její svaly se stahují proti její vůli, bolí jí hlava a podobně“.

V USA se na veřejnost dostal název projektu PANDORA a jeho podprojekt BIZZARE, na kterém pracoval Walter Reed Army Institute a DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency). Richard Cesaro, ředitel projektu Pandora z DARPA řekl o svých cílech: „Abychom provedli technologický skok ve vojenství, musíme opustit bomby a ovládnout mysli našich nepřátel“. V USA provádělo výzkum ovládání lidského mozku i americké námořnictvo. ( Podle Zvedavec.org)

Samozřejmě, že podobné výzkumy se provádějí i v Rusku a pravděpodobně i v Číně a možná i v Izraeli.

Dáme-li tyto informace do souvislostí, můžeme dospět k docela jiným pohledům na události, které nás obklopují. Mohou být scestné, ale také mohou směřovat k pravdě.

Ivo Krieshofer

http://wertyzreport.com/2012/12/16/james-holmes-a-adam-lanza-jsou-propojeni-pres-sve-otce/

www.zvedavec.org/.../5091-putin-na-ceste-k-psychotronicke-valce.htm?

Facebook komentáře