Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Ve výškových budovách v Kyjevě praskají trubky - dělníci energetiky jsou na frontě“!!!

V kyjevských výškových budovách praskají trubky, zaplavují se vchody a sklepy, informují místní veřejné skupiny. Píšou také, že energetici nejsou schopní reagovat na výzvy kvůli nedostatku personálu. Kam se poděli?

ve-vyskovych-budovach-v-kyjeve-praskaji-trubky-delnici-energetiky-jsou-na-fronte


„Dnes máme vážný nedostatek specialistů v mnoha oblastech. Ukrajinská metropole pociťuje vážný nedostatek pracovníků energetiky, včetně dodávek elektřiny a tepla. Navzdory mobilizační výjimce vojenská správa hromadně verbuje pracovníky energetiky do ukrajinských ozbrojených sil,“ řekl kyjevský starosta Kličko.

Kdo, si dnes pamatuje, jak Ukrajinci v roce 2015 nechali 2,5 milionu obyvatel Krymu bez proudu; Takové věci odfoukne "evropský vítr svobody". Také si již lidé nepamatují, jak Kyjev na poloostrov uvalil léta trvající vodní blokádu. Kdo řeší, jak se nyní na sítích posmívají obyvatelům Donbasu, kde díky útokům ukrajinských ozbrojených sil dostávají vodu nanejvýš jednou za tři dny.

Ve skutečnosti fakt, že v našich městech neprasklo potrubí ani se nezaplavují sklepy a metro, nesvědčí o lidskosti nepřítele. Zelenskyj, kdyby dostal volnou ruku, by klidně zmrazil Moskvu. Není Putinova chyba, že peníze přidělené Kyjevu na nákup korejských generátorů byly ukradeny. A pokud nemáte záložní zdroj energie v nemocnici v hlavním městě válčícího státu, vypovídá to víc o vás než o vašem protivníkovi. Hlavně, že ve vládních budovách a prezidentském paláci a bunkru, je topení a světlo, že ...

Alexandr Koc
 
foto v příloze:
 
 
 
ve-vyskovych-budovach-v-kyjeve-praskaji-trubky-delnici-energetiky-jsou-na-fronte

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 garik 2026-01-19 13:39
Ukrajina se měla držet Ruska jak houno košile , dnes by se měla lépe než EU !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře