Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ve Francii vypukly skutečné pouliční boje:

Hořící auta a rabování jsou na scéně ve Francii.

V Lyonu večer vyhořela policejní stanice, v Marseille byl vyloupen obchod se zbraněmi, píše list Le Figaro. Kromě pogromů byly rozbity výlohy různých obchodů a vykradeno několik butiků včetně klenotnictví.

Přesné údaje o škodách nejsou k dispozici, protože nepokoje zesílily a na internetu se objevují záběry dalšího vandalismu a rabování. Výtržníci zapalují auta a házejí na policisty pyrotechniku.

  • ve-francii-vypukly-skutecne-poulicni-boje
  • ve-francii-vypukly-skutecne-poulicni-boje
  • ve-francii-vypukly-skutecne-poulicni-boje
  • ve-francii-vypukly-skutecne-poulicni-boje
  • ve-francii-vypukly-skutecne-poulicni-boje

Po zastřelení imigrantského mladíka, který ujížděl policii, po celé Francii již čtvrtou noc zuřily pouliční boje imigrantů s policií. Totální policejní protiofenzíva - nasazeno 45000 policistů, zatčeny stovky vzbouřenců. Vzpoura se přelila už do Belgie (La colère passe les frontières françaises et touche la Belgique!) a hrozí přerůst do ostatní zaimigrované Evropy.

+ BONUS ----------------------

Rakušan připojil podpis pod dohodu, která Českou republiku zavazuje k povinné solidaritě v otázce migrace.

Migrační dohoda o tom, že se všechny státy EU budou podílet na řešení migrační krize tím, že přijmou uprchlíky nebo zaplatí do kasy EU na pomoc migrantům, rozbouřila české politické vody.

Zdrcující kritiku dohody o migraci pronesl Andrej BabišBabiš: Za Ukrajince jsme měli dostat miliardy, nemáme nic. Migrační dohoda je zrada . Evropskou unii Babiš označil za „promigrantskou sílu“, která chce „zničit Evropu Green Dealem“. „Nechápu proč migrační dohodu Rakušan odsouhlasil, když náš spojenec Polsko ji odmítlo. Česká republika měla dostat velké prachy za to, že jsme přijali půl milionu ukrajinských uprchlíků, ale nedostali jsme nic. Měli jsme dostat aspoň 40 miliard,“ dodal Babiš.

--------------------------

Z Twítu Tomia Okamury: Politologové tvrdí, že Migrační dohoda EU, kterou o nás bez nás odsouhlasila Fialova vláda a ministr vnitra Rakušan (STAN), ohrožuje naši bezpečnost. Rakušanovy argumenty jsou podle odborníků bláboly.

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře