Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Válečný úder Západu na Ukrajinu: šíbr Karel ve službách kontrarevoluce

Zatímco v Evropě spousta lidí protestuje proti Evropské unii a žádá vystoupení z bloku, na Ukrajině probíhá opačný efekt - lidé protestují pro vstup do EU. To nám naznačuje, že se jedná o davovou hysterii s nádechem peněz od Západního revolučního a anti-ruského hnutí.

  • valecny-uder-zapadu-na-ukrajinu-sibr-karel-ve-sluzbach-kontrarevoluce

Už od počátků bylo evidentním, že protesty na Ukrajině nejsou ničím jiným než davovým šílenstvím v rozdělené zemi. Útok na tuto zemi byl napřed postaven na nejznámějším ukrajinském zločinci Julii Tymošenkové. Západní média odmítají zmíňovat fakt, že Tymošenková byla vyšetřována za uplácení soudců, zvýhodňování firem a zneužívání své pozice premiérky a vymazávání daní své firmy, místo toho je "obětí" rozhodnutí současného prezidenta Janukoviče, který ji "nechal zavřít za podezřelou plynovou dohodu s Ruskem." Seznam jejích obvinění je alespoň metr dlouhý.

Další celebritou na straně tzv.revolučního hnutí je jako vždy celebrita - v tomto případě se jedná o ukrajinského boxera Vitalije Klička. Kličko se ve jménu svého hnutí UDAR v roce 2011 vydal do Washingtonu, kde se setkal s radikálním, šíleným a anti-ruským senátorem Johnem McCainem. Podle Klička "Ukrajina Rusko nepotřebuje." Sám McCain minulý víkend odcestoval na Ukrajinu a vystoupil před demonstranty na náměstí Majdan.

McCain je součástí predátorské sítě západního hnutí, po pádu komunismu ve střední a východní Evropě v roce 1989 si vzal na starost celý východní blok. Společně se současným ministrem financí Janem Fischerem kontroloval první československé volby a teď jezdí po celém světě navrhovat změny režimu, kobercové bombardování a barevné revoluce.

FOTO: Vitalij Kličko a John McCain (viz. fotogalerie)

Podle dosavadních informací to také vypadá, že v další barevné "revoluci" na Ukrajině stojí organizace z České republiky a České Ministerstvo zahraničí.

Náměstí Majdan navštívili hned tři známá individua - Michael Kocáb, bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a současný ministr zahraničí Jan Kohout. Zatímco Kohout se na náměstí "stavil" v rámci mítinku Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), Schwarzenberg s Kocábem přiletěli na vlastní pěst.

Kníže prvně navštívil ukrajinskou televizi Hromadske, kterou založil jeden z nejpopulárnějších moderátorů země a Ukrajinec s afghánskými kořeny Mustafa Nayem. Nayemova stanice denně vysílá z náměstí Majdan živé záběry a podle Rádia Svobodná Evropa Hromadské TV "získala grant od International Renaissance Fund, ukrajinské nevládní organizace, Americké amabsády v Kyjevě na koupi vybavení a od nizozemské ambasády na provoz stránek." Jinými slovy, jedná se o televizi placenou stejnými organizacemi, které financují ukrajinskou opozici.

FOTO: Karel Schwarzenberg v ukrajinské televizi (viz. fotogalerie)

Kníže se pak vydal na náměstí Majdan a před demonstranty prohlásil: "Když jsem byl ministrem zahraničí, usiloval jsem svého času o to, aby se Ukrajina připojila k EU. Velice často se mě ptali, proč tolik chci, aby se Ukrajina k EU připojila, protože Evropané usuzovali, že to sami Ukrajinci nechtějí. Já jsem jim odpovídal, že to tak není."

To, že Schwarzenbergova strana je silně anti-ruská dokázal v létě jeden z místopředsedů strany TOP 09 Petr Gazdík: "Jsme připraveni jít společně do boje proti tomu systému, který se tu nastavuje, proti levici, proti hlavní moci Miloše Zemana a proti orientaci na Rusko." (zdroj)

Schwarzenbergova podpora ukrajinské opozici je zdokumentována na stránkách české NGO Člověk v tísni. Člověk v tísni je velice pochybná nevládní organizace placená Georgem Sorosem, Fordovou nadací, Americkým Ministersvem zahraničí skrz National Endowement for Democracy a dalšími organizacemi z celého světa. Na svých stránkách organizace uvádí, že své lidskoprávní programy na Ukrajině provozuje specificky jen ve dvou částech země - na jihu a na západě. A přesně v těchto oblastech je ukrajinská opozice nejaktivnější:

"Člověk v tísni pracuje na Ukrajině od roku 2003. Jeho projekty se zaměřují na podporu občanské společnosti zejména na jihu a východě země. Během své desetileté působnosti na Ukrajině pomáhal Člověk v tísni vzdělávat novináře, místní samosprávu či nevládní organizace. Od roku 2008 pak soustavně působí na Krymu. V roce 2010 zvítězil v prezidentských volbách těsným rozdílem nad Julií Tymošenkovou Viktor Janukovyč. Ukrajina se od té doby stále více propadá do autoritářství, stále častěji jsou omezovány základní demokratické svobody a lidská práva. V roce 2012 začal proto Člověk v tísni více spolupracovat s místními lidskoprávními organizacemi a začal podporovat jejich veřejné kampaně. "

Skrz své Ministerstvo zahraničí sám Schwarzenberg kampaně na Ukrajině sponzoroval společně s Open Society Foundation George Sorose. 

FOTO: Lidská práva na Ukrajině sponzorována Schwarzenbergovym Ministerstvem zahraničí a Sorosem. (viz. fotogalerie)

V případě Ukrajiny si svou kariéru budoval i současný komisař Evropské unie pro rozšíření Štefan Füle. Když v roce 2011 propukly v Rusku protesty proti zvolení Vladimíra Putina, internetem se nesly informace o vnější podpoře ruského protestního hnutí. Ruští disidenti dostávali peníze skrz evropské zpravodajské služby, granty gruzínským nevládním organizacím a Füleho Výbor EU pro zvětšení a evropskou sousedskou politiku. Sám Füle sloužil jako český velvyslanec při NATO a velvyslanec v Londýně. Během sovětské éry studoval Moskevskou státní univerzitu mezinárodních vztahů, kdy si v Rusku vytvořil kontakty. Před ukrajinskými protesty se v médiích jeho jméno často objevovalo ve věci azylu pro Julii Tymošenkovou a jejího azylu.

Podpora ukrajinské opozice z české strany je zřejmá, Kohout a Schwarzenberg na náměstí Majdan nebyli náhodu. Ba naopak, oba dva ukrajinské opozici dávají, respektive dávali, peníze. Jenže zatímco je kníže za svou návštěvu kritizován, Kohout není. Stejnou podporu bychom měli také očekávat o následující vlády a následujícího ministra financí, protože se koaliční strany hlásí k NATO a EU.

zdroj:http://www.osud.cz/valecny-uder-zapadu-na-ukrajinu-sibr-karel-ve-sluzbach-kontrarevoluce

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře