Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Paul Joseph Watson: EU zneužívá norského masakru k zadušení disentu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • Breivik
Evropská unie spustila systém včasné výstrahy proti “extrémismu” i přes skutečnost, že EU se potýká s legitimní kritikou vlastních institucí jakožto “extrémistických”. Evropská unie nemarnila moc času a hned za tepla zneužila tucty čerstvě zabitých norských teenagerů, aby protlačila svou drakonickou agendu.

Evropská unie totiž hbitě oznámila, že má v plánu v boji proti “extrémismu” spustil “systém včasné výstrahy”, problém ovšem je, že EU se potýká s legitimní kritikou svých vlastních zkorumpovaných institucí jakožto extrémistických.

„Evropská komise buduje bezpečnostní systém, aby zajistila včasné varování proti hrozbě extrémismu, xenofobie a dalších forem radikalismu, řekl v úterý mluvčí Evropské komise Michele Cercone,“ hlásí RIA Novosti.

Činitelé EU se rovněž v pondělí sešli, aby navrhli „omezit prodej střelných zbraní“ zákona-dbalým občanům, i přesto, že to byla norská politika nedovolit ani policii okamžitý přístup ke zbraním, co přispělo k rozsahu tragédie z útoku v minulém týdnu.

Po celém kontinentě roste euroskepticismus, a proto neo-liberální elita spěchá s ukazováním na ty, kdo se brání vládě lidem nevolené a lidu neodpovídající byrokratické tyranie sovětského stylu, že oni jsou spřeženci s norským masovým vrahem Andersen Behring Breivikem.

Např. skutečnost, že Breivik několik hodin před svých řáděním e-mailoval straně Pravých Finů, byla podbízena jako důkaz, že konzervativní Praví Finové nesou za masakr určitou odpovědnost. Je to jako by obviňovali Johna Lennona a Paula McCartneye za vraždy Mansonovy rodiny.

Ve skutečnosti humpolácký spěch EU k přiživení se na tragédii z minulého týdne má jen málo co dělat se zastavením dalších Breiviků, ale hodně co dělat s udušením kritiky svých vlastních institucí.

EU ve své agendě běžně využívá cejchování „extrémismem“ k diskreditaci legitimní politické opozice, zvláště když chce umlčet ty, kdo mluví proti prosazování masové imigrační politiky EU. V roce 2009 poslanci holandské Strany svobody a prominentnímu euroskeptikovi Geertu Wildersovi odmítli vstup do Británie kvůli jeho politickým názorům považovaným podle zákonů EU za urážlivé.

Podle stejného zákona bylo v roce 2009 tehdejší Labouristickou vládou zakázáno, aby v Británii bylo odvysíláno talk-show z amerického rádia hostící Michaela Savage, neboť měl „extrémistické“ komentáře, které nebyly ani specificky určeny. Zákaz byl před dvěma měsíci znovu potvrzen novou Konzervativci vedenou vládou.

I britský člen Evropského parlamentu Nigel Farage byl v roce 2009 hlavouny Komise EU pokárán jednoduše za to, že kritizoval „důležité lidi EU“.

A opravdu, podle nálezu z roku 1999 Evropského soudního dvora (případ 274/99), je kritizovat EU ilegální a misí této instituce je marginalizovat jakékoliv národní politické strany, které se nepodbízí agendě evropského federálního superstátu tím, že je očerní jako rasistické a xenofobní.

Blog European Disunion poznamenává, že opozice vůči expanzi evropského federálního superstátu byla charakterizována jako rasistická a xenofobní.

„Naznačovat, že všichni ti, kdo jsou proti britskému členství v EU jsou ‚rasističtí‘ a ‚xenofobní‘ je logickým nesmyslem. Kolikrát to ještě budeme muset říkat – vycházet dobře s dalšími národy a lidmi se nerovná tomu, být pod jejich vládou. Opozice EU je už z podstaty definice nikoliv rasistická – neboť EU není rasa. Je to politická instituce. Být rasistou proti EU je jako být rasistou proti NATO nebo proti Skotské národní straně – tedy nesmysl.“

Jelikož vůdci EU přistupují ke každému, kdo kritizuje samotnou EU jako k rasistovi nebo extrémistovi a běžně jednají, aby umlčeli jejich svobodu slova, měli by to být ti poslední, komu by se mělo důvěřovat při dohledu nad „systémem včasné výstrahy“, který slouží k identifikaci hrozeb extrémismu.

Paul Joseph Watson

Prison Planet.com

Tuesday, July 26, 2011

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/eu-exploits-norway-massacre-to-stifle-dissent.html (pro NWOO přeložil Miroslav P.)

3 komentář

Milan

Posted Červenec 27, 2011 at 11:21 PM

Ano – až ohavně zkorumpovaní politici tak rychle toho norského vraždění využívají k prosazení systému pro umlčení svých kritiků a odpůrců – že je velmi podezřelý i samotný ten norský útok na nevinné lidi…spíš mi to připadá nahrané jako dvojčata, aby měli záminku k prosazení oněch drakonických totalitních norem…:-( je mi z toho smutno, smutno, smutno…

Dorrogeray

Posted Červenec 28, 2011 at 10:57 AM

Vše ukazuje na psychologickou operaci.

1) Breivik nestřílel sám, 2 jmenovaní svědci tvrdí že jsou si jistí že střelba se ozývala ze dvou částí ostrova najednou, dokonce popsali druhého podezřelého. Tato zpráva byla médii rychle vyfiltrována.

2) Bombové cvičení probíhalo jen cca 700 metrů od budovy kde došlo k výbuchu jen dny předtím. (v manifestu popsané přísady použité údajně k tvorbě bomby by mimochodem nikdy nemohly způsobit tak velké poškození)

2) Breivikovo „manifesto“ které má 1500 stránek je z 90% vykopírované z děl Theodore Kaczynskeho. Ve velitelství NATO nejspíš neměli rozpočet na vyprodukování něčeho originálního. Celý incident má vyvolat – kromě samozřejmých věcí jako je omezování osobních práv, zbraní, vytvoření mýtu „bílé Al-CIA-dy“ atd – takzvané „střetnutí civilizací“. Války na blízkém východě teprve začínají. Kouřová clona války je potřeba jako odvedení pozornosti od rabování a cílené ničení ekonomik bankovnímy kartely.

3) Facebooková stránka Breivika byla ihned po masakru změněna, popisuje profilově jiného člověka po masakru.

4) Polici trvalo 90 minut se dostat místo činu, nejprve nemohla vzlétnout helikoptéra a pak měli ještě problémy s lodí. Když se tam dostala, oslovila Breivika jménem – přestože nevěděla, o koho se jedná.

5) Breivik se v Anglii účastnil srazu Knigts Templars – skupina která je nepochybně pod ‘dozorem’ MI-6.

6) Pohotová reakce EU ke zneužití situace..

7) Norsko se chtělo stáhnout z Libye – cca 10% bombardování připadlo na ně – další země by mohli následovat. Norsko bylo – alespoň démonizovaná politická strana Praví Finové – proti nekonečným „Bailoutům“ insolventních bank.

Zavěrem: I kdyby se jednalo o neskriptovanou událost, pak je bezpochyby zneužívána pro upevnění Evropského všudypřítomného policejního státu – prostředku, jak potlačit nepokoje až se rozsah vytunelování ekonomik západu začne opravdu projevovat.

PS: Kdyby na ostrově nebyly zakázané zbraně, obětí by zdaleka nebylo tolik – každý třetí Fin vlastní střelnou zbraň – i když je fakt že je tam nesmí nosit.. Jde o to, že zlí lidé si zbraň vždy obstarají – nejčastěji přímo od vlády – viz 30 000 automatických zbraní dodaných vládou USA mexickým drogovým kartelům – věc která měla být použita proti dostupnosti zbraní v USA.

PS2: Tento útok zabil dvakrát víc % populace Norska než puč z 11.Září. Přesto, ve srovnání s šancí kterou máte že vás zabije včela, vyvolávají teroristické útoky – ať skriptované nebo skutečné – naprosto nepřiměřené reakce. Viz 11. Září.

patriotXY

Posted Červenec 28, 2011 at 8:07 PM

Nic jiného jsem ani nečekal. Hned jak jsem se dozvěděl co má Breivik za názory, tak mi bylo jasné, že z toho média a vládnoucí kulturně-marxistická agenda vytřískají maximum.

Tenhle zřejmě duševně narušený člověk, co nedomyslel důsledky svého jednání, je jako příval vody na mlýn utahující svobodu slova v tomto do ekonomicko-demografické záhuby řítícím se superstátě jménem Evropská unie.

Facebook komentáře

Nejčtenější