Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Koncentrační tábory na Ukrajině

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Překlad části článku Lva Veršinina ГНЕЗДА СИНИХ ПТИЦ“.

Podle dokumentu (instruktážního dopisu, schváleného, 11 stran, mnou přeloženo) je hlavním úkolem nové vlády: „upevnit svou moc” za účelem vybudování „jednotné, soudržné společnosti, založené na vytvoření velké, prosperující Ukrajiny” a „vytvořit silný unitární stát“, který vyžaduje „vytvoření silných ozbrojených sil“, „transformace národa v jeden monolitický vlastenecký celek” v podmínkách „mobilizace a koncentrace ekonomiky a zdrojů”.

  • koncentracni-tabory-na-ukrajine

Jako součást balíčku opatření potřebných k dosažení těchto cílů se navrhuje rozdělit celou populaci do čtyř hlavních kategorií (s podkategoriemi, ale to není důležité):

první – „nacionálně-vlastenecký sektor” (obyvatelé osmi západních oblastí a „osoby, které prokáží své vlastenecké názory”),

druhá – „probouzející se vlastenecký sektor” (ukrajinský mluvící občané v centrálních oblastech)

třetí – „podmíněný vlastenecký sektor” („loajální” obyvatelé ruských regionů)

a konečně – „nespolehlivý sektor”, tj. osoby, podléhající „intenzivnímu vzdělávání s cílem probuzení národního vlastenectví”,

včetně této převýchovy (pokud jde o „občany, kteří se projevili jako aktivní nepřátelé ukrajinské státnosti”) v „podmínkách dočasné izolace”.  

Tento moment – „režim dočasné izolace není represivním, ale výchovným opatřením, v trvání od jednoho roku na dobu nejvýše tří let” – se v textu objevuje v různých variantách několikrát. To znamená, jak napsal můj informátor, a myslím, že to je pravda, v dokončujících se táborech se nepočítá s likvidací, ale s převýchovou podle metod slavného „MK-Ultra”  („Bluebird-II”), nebo jak se to teď jmenuje, s poskytováním příležitosti „nespolehlivým“pilně pracovat ve „prospěch budoucí velké, prosperující Ukrajiny”.

***

Další informace:

„Ždanovka – budoucí Osvětim“ http://mechtatell2007.livejournal.com/2806.html

„V Makejevce staví Pravý sektor koncentrační tábor“ http://mechtatell2007.livejournal.com/3047.html

„Martinovka – budoucí Osvětim -2“ http://mechtatell2007.livejournal.com/3537.html

Mapa v Google   http://maps.yandex.ua/-/CVfSYVyO

Facebook komentáře