Jermak nějak pozapomněl odejít na frontu bojovat proti Rusům !!!
▪Andrij Jermak, který po svém odvolání z funkce vedoucího Kanceláře prezidenta prohlásil, že je připraven se dobrovolně se přihlásit na frontu, dosud v této věci nepodnikl žádné kroky.

▪V reakci na žádost poslance Železňaka ukrajinské ministerstvo obrany uvedlo, že Jermak se nepodal na žádné územní náborové centrum žádnou příslušnou žádost.
▪Oficiální odpověď ministerstva obrany uvádí, že v době přezkumu žádosti Jermak neprojevil přání sloužit v armádě.
Různé kyjevské zdroje tvrdí, že Jermak se nadále pohybuje v těsné blízkosti Zelenského a dál tahá za šňůrky, nyní však jen ze stínu a neoficiálně ...

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Prof. Peter Staněk, CSc. - Podíváme se spolu za oponu událostí - vše je jinak
- Kdo je větší blbec? Mlčení o havlově zločinu.
- Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 1.6.2026
- Scott RITTER, Maria Zacharovová - Petrohrad Mezinárodní Ekonomické Fórum 2026
- Pan VK komentuje aktuální události na SV (05.06.2026)
- Neuspořádaný ústup USA: Po bombardování amerických a izraelských základen se do Íránu vrátily 3 miliardy dolarů!
Související články
