Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Francie: Pojišťovna nevyplatí pojistku rodině muže, který zemřel v reakci na očkování, experiment prý podstoupil dobrovolně

Na sociálních sítích se v současné době vášnivě diskutuje o výbušném případu: Ve Francii údajně zemřel starší bohatý podnikatel z Paříže v důsledku covid očkování.

Už dřív uzavřel mnohamilionové životní pojistky ve prospěch svých dětí a vnoučat.
Přestože je očkování uznáno jako příčina smrti lékaři a pojišťovnou, odmítli pojistku vyplatit.

Důvodem je to, že vedlejší účinky tohoto covidového očkování jsou známy a byly publikovány.

  • francie-pojistovna-nevyplati-pojistku-rodine-muze-ktery-zemrel-v-reakci-na-ockovani-experiment-pry-podstoupil-dobrovolne

Tvrdí, že zesnulý se zúčastnil experimentu na vlastní nebezpečí. Covid-19 sám o sobě není klasifikován jako kritické onemocnění.

Pojišťovna odůvodnila odmítnutí platby rodině tím, že použití experimentálních léků nebo léčby, včetně covid očkování, je výslovně vyloučeno z pojistné smlouvy. Následná žaloba rodiny proti pojišťovně byla neúspěšná.

Soud údajně odůvodnil své rozhodnutí takto: „Vedlejší účinky experimentální vakcíny jsou zveřejněny a zesnulý nemohl tvrdit, že o ní nic nevěděl, když si dobrovolně nechal aplikovat vakcínu. Ve Francii neexistuje žádný zákon, který by ho nutil k očkování. Proto je jeho smrt v podstatě sebevraždou.“

Vzhledem k tomu, že sebevražda není v pojistce pokryta  od samého počátku, pojišťovna odmítá od svého rozhodnutí ustoupit.

„Soud uznává klasifikaci pojistitele, který s ohledem na oznámené vedlejší účinky, včetně smrti, právně považuje účast na experimentu třetí fáze, jehož prokázaná neškodnost není uvedena, za dobrovolné převzetí fatálního rizika, které není pokryto smlouvou a je právně uznáno jako sebevražda. Rodina se odvolala. Obhajoba pojistitele je však uznána za opodstatněnou a smluvně odůvodněnou, protože toto veřejně známé smrtelné riziko je právně považováno za sebevraždu, protože zákazník byl informován a souhlasil s tím, že dobrovolně převezme riziko smrti, aniž by byl povinen nebo nucen tak učinit.

O tomto případu se zatím ve francouzských mainstreamových médiích neinformovalo. Případ zveřejnil právník rodiny Carlo Alberto Brusa na sociálních sítích. Bohužel nejsou uvedeny žádné zdroje ani soudní záznamy, což je důvod, proč pravost zprávy nemůže být v současné době ověřena, i když existují další varování týkající se rizika spojeného s uznáváním odškodnění důsledků covid očkování pojišťovnami. V USA Americká rada životních pojišťoven (ACLI) popřela zprávy o neplacení.

Matematici, pracující pro pojišťovny, varují, že rostoucí pohledávky budou erodovat kapitál, který pojistitelé vyčlenili, aby se vyhnuli insolvenci. Zejména starší lidé neuzavírají životní pojištění, což znamená, že nároky byly od mladších klientů. Pojišťovny říkají , že očekávají nárůst nadměrných úmrtí.

Podle Alexe Berensona je riziko zdravotních problémů nebo úmrtí z očkování mimořádně vysoké, soudě podle kanadských údajů.

Odmítnutí zaplatit za úmrtí související s očkováním nemusí být překvapující, protože celosvětově bylo pouze v prvních devíti měsících roku 2021 odvětví životního pojištění zasaženo hlášenými nároky ve výši 5,5 miliardy dolarů  oproti 3,5 miliardám dolarů za celý rok 2020, podle pojišťovacího makléře Howdena.

Nizozemská pojišťovna Aegon, která má dvě třetiny svého podnikání v USA, uvedla, že její americké nároky ve třetím čtvrtletí činily 111 milionů dolarů, což je velký nárůst oproti  31 milionům dolarů o rok dříve.

Úmrtí způsobená očkováním mohou přinutit pojišťovny ke zvýšení pojistného a někteří pojistitelé naznačili , že mají za jejich  finanční potíže v úmyslu potrestat neočkované.

zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2022/01/francie-pojistovna-nevyplati-pojistku-rodine-muze-ktery-zemrel-v-reakci-na-ockovani-experiment-pry-podstoupil-dobrovolne/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře