Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Francie: Po armádě proti islamizaci i policie

Po dopise generálů a následném prohlášení i armádních funkcionářů v aktivní službě se nyní na prezidenta Macrona ohledně maligní islamizace Francie obrací i policie a žandarmérie.

  • francie-po-armade-proti-islamizaci-i-policie
  • francie-po-armade-proti-islamizaci-i-policie
  • francie-po-armade-proti-islamizaci-i-policie
  • francie-po-armade-proti-islamizaci-i-policie

Dopisem od policejních odborů žádají francouzského prezidenta, aby tvří v tvář stále agresívnější islamizaci zasáhl a v jejich případě aby změnou zákona posílil možnost sebeobrany policistů vůči narůstající agresivitě. Policisté by po vzoru svých amerických kolegů měli mít možnost v případě odporu či napaení prostě střílet. Za poslední 2 týdny byli zabiti další 2 policisté.

Iniciativa jak armády, tak policie  má masivní podporu veřejnosti (86%), a vláda přestává mít onen lavírovací prostor přezíravě a arogantně smetat tyto požadavky ze stolu. Nota bene, kdy příští volby jsou už na dohled.

zdroj:

https://www.express.co.uk/news/world/1434642/Emmanuel-macron-police-union-letter-France-news-crime-terror 

https://www.bfmtv.com/politique/sondage-bfmtv-la-mobilisation-des-policiers-du-19-mai-approuvee-par-86-des-francais_AN-202105120333.html

https://www.atlantico.fr/article/decryptage/insecurite---mais-pourquoi-une-telle-impuissance-politique-quand-une-bonne-part-des-solutions-sont-connues-france-police-forces-de-l-ordre-avignon-rambouillet-tribune-des-militaires-general-bertrand-cavallier

https://www.eurabia.cz/Articles/45123-rozpadani-francie-jiz-dosahlo-do-armady.aspx 

https://www.eurabia.cz/Articles/45129-francie-po-armade-proti-islamizaci-i-policie.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře