Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Volby, média a fata morgána

Emil Kalabus

Média hlavního proudu vytvářejí umělou realitu podobnou optickému jevu fata morgána. Velmi známá asociace, která vás určitě napadne v souvislosti s fata morgánou je obraz, kdy po nekonečné poušti putuje karavana a najednou se v dálce objeví nádherná zelená oáza. Samozřejmě s palmami, jezírkem, studnami a možná nějakými budovami. Jak se ale karavana vydá směrem k oáze, ta je stále stejně daleko. Postupem času se obraz rozpíjí, až úplně zmizí. Lidé i zvířata tak mají smůlu, protože to byla pouhopouhá iluze a klam. Jsou to jakési vzdušné zámky, kterým má naše psyché, tedy lidská duše uvěřit.

  • volby-media-a-fata-morgana

Stejnou iluzi na pokyn mocných, vytvářejí mainstreamová média. Bývalý diplomat Svatého stolce Carlo Maria Viganto si všímá rozdílu mezi objektivní realitou na jedné straně a mediální fikcí na straně druhé. Mediální fata morgána nám má předložit realitu amerických voleb, ve kterých máme uvěřit, že Joe Biden je novým prezidentem Spojených států už nyní a tečka. Média nám zároveň předkládají Bidenův demokratický politický program, stručně obraz, ve kterém se v dálce objeví ta nádherná zelená oáza. Samozřejmě s těmi palmami, jezírkem, studnami a tak dále. Když konečně jeho voliči uvěří a vydají se směrem k cíli, tedy k oáze, obraz se pomalu postupně rozpíjí, až úplně zmizí. Lidé zjistí, že z volebních slibů mnoho nezbylo, nebo je prostě z různých důvodů nebylo možno realizovat.

Média zprostředkovávají především názory mezinárodní elity lidem dole, kteří mají sice odbornou kvalifikaci ve svém oboru, ale nikoli v politice. Zpravodajství se nedá dost dobře věřit, protože přejímá informace od PR agentur, které je vytvářejí na základě objednávek od držitelů moci či dokonce od tajných služeb.

V takovém žijeme světě…

Úkolem svobodných médií je iluzi zprostředkovanou mezinárodními elitami rozkrýt a pokud možno veřejnost pravdivě informovat. Je nutné ukázat, že realita volebního podvodu v USA, je do očí bijící, porušování pravidel a systematického falšování výsledků kontrastuje s prezentací a lží médií hlavního proudu o vítězi a ukončených amerických volbách...

Americký puč vrcholí: Trump vyhrál, ať mu to ukradnou, nebo ne. Faktem je, že Donald Trump je plnohodnotně prezidentem USA do 20. ledna 2021. Jiného prezidenta USA nemají, ať média tvrdí cokoliv.

Vladimír Putin a řada dalších politiků zatím Joe Bidenovi negratulovala. Čekají totiž na skončení voleb a arbitráží u soudů, nechtějí zasahovat do právě probíhajících voleb. Vědí totiž, jaká hra se hraje.

V amerických prezidentských volbách není definitivně rozhodnuto. Tento fakt z neznámého důvodu média hlavního proudu lidem zamlčují, aniž tuší, že obraz americké demokratické oázy se před našimi zraky právě jejich zásluhou pomalu rozpíjí…

Jak píše pan Semín:" Každý moderátor či politik, tvrdící, že Joe Biden je novým americkým prezidentem, lže, až se mu od huby práší. Prezidentem USA je totiž Donald John Trump, a to přinejmenším do schůze sboru volitelů 14. prosince. Teprve toto těleso určí, kdo bude 46. prezidentem USA."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře