Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Strach z Trumpa! Rozhoduje se právě teď. Boj začíná, nikoli končí

Emil Kalabus

Bidenovi příznivci mají větší problém, než jsou radikální příznivci Donalda Trumpa a budoucí nepokoje při chystané inauguraci. Trump jim zmizel a stále je vrchní velitel ozbrojených sil.

Trumpa sice média odstřihla od možnosti v nejbližších hodinách a dnech hromadně komunikovat se svými voliči, kterých je zhruba 75 milionů, ale to není podstatné.

  • strach-z-trumpa-rozhoduje-se-prave-ted-boj-zacina-nikoli-konci

 

Pokud do toho Trump půjde, tak rozhodující právě v těchto okamžicích je to, zda s ním půjde armáda a národní garda.

Ten strach z Trumpa a jeho příznivců je opravdu panický. Nancy Pelosi, vůdkyně demokratů, zahájila okamžitě kampaň, aby Mike Pence zbavil podle 25. dodatku Trumpa na poslední dny funkce prezidenta. Jinak vyhrožuje druhým procesem Impeachmentu proti Donaldu Trumpovi. Tento krok by mu znemožnil kandidovat v příštích volbách! „Vítězové“ se evidentně bojí poražených. Co kdyby vyhráli v příštích volbách? Nebo je v tom úplně něco jiného? Ví Trump něco co může použít proti demokratům?

A řekněme si to otevřeně - drtivá většina silových složek jsou stoupenci Ameriky, kterou uznává Trump. Nejsou to ti, kteří představují BLM, Antifu a globalisty.

Ano, rozhoduje se právě teď a rozhodnuto nebude ani v příštích dnech. Těch 75 milionů voličů Donalda Trumpa nikdy neuzná Bidena za svého prezidenta. Tito lidé jsou přesvědčeni stejně jako Trump o volebním podvodu a Trumpově vítězství.

Performer a vysokoškolský pedagog nyní žijící v Bostonu Milan Kohout tvrdí, že polovina dnešní Ameriky volila Trumpa a tito lidé jsou obětí několika desetiletí diskriminace, kdy se kvůli globalizační politice Demokratické strany z USA vypařily miliony pracovních míst, zejména v malých městech a vesnicích, zatímco městská populace nesmírně zbohatla.

Strach z Trumpa je v těchto dnech obrovský. Přes 35 000 konzervativně smýšlejících lidí bylo smazáno z Twitteru. Komentátoři, právníci, trollové, normální lidé. Zároveň vyřadil Google konkurenci Twitteru, Parler, ze svého ekosystému a Apple ho vyřadí zřejmě v příštích hodinách, pokud nezavede přísnou cenzuru příspěvků. Vše proběhlo rychle během jediné noci. Zablokován je Twitter prezidenta Trumpa, generála Flynna, advokátky Powell a jiných...Blokace probíhá všude. Čeho se bojí? Trump je stále ještě úřadujícím prezidentem USA.

Totalitní cenzura a bolševické manýry jdou ale v USA ještě dál. CNN vyzývá kabelové provozovatele, aby zrušili pravicově-konzervativní Fox News. Svátek demokracie skončil.

Donald Trump je v této chvíli neznámo kde a na talíři jsou všechny možnosti. Převzetí moci armádou, která za Trumpem stojí, občanská válka i rozpad Spojených států.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře