Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nic není rozhodnuto!

Emil Kalabus

Po osmi letech Obamova ekonomického marasmu, válčení, podporování migrace a pozitivního rasismu přišly čtyři roky vlády republikánů.

Roky ekonomického růstu, podpory průmyslu a stahování vojáků z cizích zemí.

Kandidát na prezidenta Joe Biden je dlouholetý nejbližší spolupracovník Baraka Obamy a Kamala Harrisová – celým jménem Kamala Devi Harris je americká právnička a politička Demokratické strany. Z mého pohledu neomarxistická fanatická politička a podporovatelka rasistického hnutí BLM. Figurka, která by na případném postu prezidenta Spojených států, mohla časem nahradit pana Bidena, pokud by se opravdu pan Biden americkým prezidentem stal.

  • nic-neni-rozhodnuto

Proto mají mnozí lidé, seznámeni s těmito skutečnostmi, oprávněný strach o budoucnost samotné Ameriky, ale rovněž světa spadajícího pod přímý americký vliv.

Nic není rozhodnuto!

Mainstreamová média soustavně popírají objektivní realitu na jedné straně a vytvářejí vlastní mediální fikci na straně druhé. Chtějí nám znovu a znovu předložit realitu amerických voleb takovou, jakou by chtěla vidět ona sama a ve kterou máme uvěřit také my ostatní. Dle jejich pohledu je Joe Biden novým prezidentem Spojených států už nyní, tedy dnes a nikdy jinak.

My nepředpojatí dobře víme, že prezidentem USA je i nadále Donald John Trump, a to přinejmenším do schůze sboru volitelů 14. prosince. Teprve toto těleso určí, kdo bude 46. prezidentem USA. Také je dost možné, že o americkém prezidentovi může rozhodnout až Nejvyšší soud Spojených států a to v době, kdy se americké demokratické volby jeví cinknuté, což by mohl být skutečný průšvih se vším všudy.

K dnešnímu dni není nic rozhodnuto a „velká šachová partie“ o post amerického prezidenta se stále hraje.

Nově byla přijata žádost Donalda Trumpa a stát Georgia znovu přepočítá hlasy. Donald Trump včera hovořil o tom, že ve volebním procesu v tradičně republikánském státu Georgia dojde k významné změně, a to i přesto, že tam už byl vyhlášen vítězem Joe Biden.

Trump ve svém prohlášení uvedl: „Zaměřujeme se na všechny aspekty ústavy a zákonů státu Georgia, které musí být dodržovány. Je možné počítat pouze platné hlasy.“

Toto je jen jeden z dalších Trumpových tahů na šachovnici. A kdo šachové hře alespoň trochu rozumí, ví, že šachy se hrají ve více postupných tazích a hracích variantách. Překvapení v podobě šachu a matu se vždy nechává až na samotný závěr, přičemž se v průběhu hry obětují menší i větší figury, aby se vytvořila výhodná závěrečná pozice pro mat. 

Pokud bychom se na dění nedívali optikou šachové hry, jen těžko by nám dávalo smysl chování Donalda Trumpa, který neustále opakuje, že volby vyhrál, a že pak všechno vysvětlí... Těžko by lidé a právníci kolem Trumpa tvrdili, že mají na obrovské volební podvody důkazy, kdyby je opravdu neměli. V sázku přece dávají svou celoživotní profesní kariéru.

Známá USA právnička Sidney Powellová oznámila médiím, že důkazy o obrovském volebním podvodu předloží do dvou týdnů. Pokud skutečně takové důkazy předloží, pak jak se říká - bůh chraň Ameriku!

Podle vlastního vyjádření má Powellová na obrovský volební podvod v prezidentských volbách prostřednictvím softwaru víc důkazů, než jaké je celkové množství důkazů, na základě kterých byli odsouzeni všichni ti, kteří v současnosti sedí ve věznicích USA.

Známý USA moderátor Carlson prohlásil, že pokud je to opravdu tak, jak tvrdí Powellová, potom zfalšování několika miliónů hlasů ve prospěch Joe Bidena by znamenalo největší zločin proti demokracii v celé historii USA.

Věří snad někdo, že je náhoda, že v týmu Joe Bidena je také admirál Neffenger? Ten je předsedou Řídící rady mezinárodní firmy Smartmatic, která se specializuje na produkci tzv. volebních softwarů, které dokáží velmi spolehlivě manipulovat výsledky voleb. Jedná se právě o ty softwary na které ukazuje Powellová. 

Opakuji. Nic není rozhodnuto a velká šachová partie se v USA rozehrává na úrovni soudů. Každým dnem se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA.

Advokátka Donalda Trumpa na tiskovce detailně popsala software na falšování nejen amerických voleb! Advokát Lin Wood se sešel se Sidney Powell, podrobně přezkoumal její důkazy… a řekl, že důkazy jsou skutečné. To potvrdil zcela veřejně v amerických médiích.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=uP93MyP0EPw&feature=emb_title

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře