Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mediální válka v ČR. Porážejí nezávislá média hlavní mediální proud?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dění z pražské žurnalistické kavárny pěkně popisuje Petr Hájek z Protiproudu.

  • medialni-valka-v-cr-porazeji-nezavisla-media-hlavni-medialni-proud

„Havlisté mají v rukou všechna rozhodující média. Přesto jsou v depresi. „Pátá kolona" nezávislých – především internetových – novinářů z „neznámých důvodů" nahlodala veřejné mínění se svými ubohými finančními zdroji a technologickými prostředky natolik, že se situace „na frontě" mediální války obrací. Veřejné mínění Kavárně jaksi stále méně věří. Je to kupodivu velmi podobné jako na skutečné válečné frontě v Doněcku, kde pár tisícovek povstalců zastavilo pravidelnou armádu Kyjeva i soukromé armády oligarchů, složené z fašistických bojůvek Majdanu." Co se to děje?

Petr Hájek komentuje „mejdan" šéfů a „velkých osobností" pražské žurnalistické kavárny, kde se radili, jak protiruskou kampaň a ukrajinskou krizi dělat „jedlejší." Stojí za přečtení.

Celý článek zde: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/1230-propagandiste-pravdy-a-lasky-v-depresi-cim-to-ze-verejnost-lzim-o-ukrajine-a-putinovi-veri-stale-mene-cesi-maji-sve-zkusenosti-a-jsou-chytrejsi-nez-havliste-tusi.htm

Facebook komentáře