Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Genderové šílenství. Jak oslovovat, abychom nikoho neurazili.

Hodnocení uživatelů:  / 26
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

Podle řeckokatolického kněze, psychiatra a pedagoga Jaroslava Maxmiliána Kašparů je občas nutné se zamyslet nad vývojem společnosti. Kam dnešní vývoj směřuje? Kašparů tvrdí, že tradiční evropská rodina je na jednotce ARO a je jen otázkou času, kdy skončí na patologii.

Podle pana Kašparů gender ideologie není ani tradiční, ani přirozená, a proto je nová a přitahuje buď různé podivíny, kteří si zvyšují pokleslé sebevědomí jejím hlásáním, nebo placené organizace, které mají snahu rozbít to, co bylo vyzkoušené a užitečné po celá tisíciletí. Nápad, aby se místo pojmu těhotná žena používal termín těhotný člověk, protože se mezi těhotnými ženami může vyskytnout transsexuál, kterého by se to mohlo dotknout, nebo propagovat společné WC pro muže i ženy či nejmenovat rodiče jako otce a matku, ale jako rodiče číslo 1 a rodiče číslo 2, to je skutečně nové, neotřelé, interesantní, hodné pozornosti a pro ony hlasatele nových pravd jako stvořené.

  • genderove-silenstvi-jak-oslovovat-abychom-nikoho-neurazili

Každá doba měla svoje méně či více nebezpečné podivíny. Jedni hlásali svobodu v nahotě, druzí v blížícím se konci světa, jiní v čistotě rasy nebo beztřídní společnosti. Dnešní doba produkuje pošuky hlásající gender,“ tvrdí Kašparů.

 

Osobně jsem si jist, že určitě také nechcete nikoho urazit a nikoho diskriminovat, chcete být „in“ a chovat se podle genderu. Pokud nevíte jak na to, tak si poslechněte návod na přiloženém videu. Braniborský zemský poslanec Steffen Königer se pokusil nediskriminovat, a proto oslovil všechna vymyšlená pohlaví, což mu zabralo dvě minuty. Poté již konečně mohl sdělit podstatu: „AfD odmítá váš návrh, děkuji.“

 

60 different Genders - Leftist LGBTTQQ-Proposal ridiculed by AfD Politician in German Parliament

www.youtube.com/watch?v=SAHvLAJ-5aQ

 

Zdroj: https://svobodnakultura.wordpress.com/2016/06/23/moderni-osloveni-jak-oslovit-vsech-50-pohlavi/

Facebook komentáře