Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Budoucnost Spojených států!   Demokraté touží po zavedení socialismu v Americe.

Emil Kalabus

Ve stínu amerických prezidentských voleb zůstává neméně důležitá událost. Nejde o nic menšího, než o budoucnost Spojených států. Stane se Amerika zemí socialistickou nebo bude i nadále zemí svobodnou?

„Senátní volby v Georgii jsou v dohledné době těmi nejdůležitějšími volbami na světě.“– Roman Joch, ředitel CEVRO institutu

  • budoucnost-spojenych-statu-demokrate-touzi-po-zavedeni-socialismu-v-americe
  • budoucnost-spojenych-statu-demokrate-touzi-po-zavedeni-socialismu-v-americe

Spojené státy mají pověst jedné z nejsvobodnějších zemí světa. Kdekdo tam míří, aby si splnil svůj americký sen a stal se z poslíčka milionářem.

Jenže pozor, mnoho Američanů už nesní americký sen, ale sen socialistický! 

Trump si zcela jasně uvědomuje škody, které marxisté od 50. let v Americe napáchali, a vidí, že indoktrinace mládeže jejich zvrácenými idejemi nyní dosáhla vrcholu. Celý systém školství je skrz naskrz prolezlý lidmi, kteří se řadí k levici, a tito lidé denně působí na mládež ať už na základních, středních i vysokých školách. Výsledkem je zcela zfanatizovaná mládež věřící v komunismus, ve zločinnost samotného bytí bílých lidí, a v revoluci, která má celou Ameriku obrátit vzhůru nohama.

Senátní volby v Georgii jsou klíčem k odolání „radikálně levicové agendě“, říkají republikáni.

Druhé kolo senátních voleb ve státě Georgie se bude konat 5. ledna 2021. Obě strany již vložily do senátních voleb v Georgii masivní investice.

Podle Romana Jocha stačí, aby republikáni uhájili alespoň jedno z obou křesel, a zůstane jim „většina a můžou blokovat veškerou agendu radikálně-levicového křídla Demokratické strany“.

Pokud by však demokraté získali křesla obě, poměr v Senátu by byl 50:50 a rozhodující hlas by udělovala viceprezidentka Kamala Harrisová (prozatím nebyla zvolena). Radikální křídlo by tlačilo (možného budoucího) prezidenta Bidena doleva a on by kapituloval,“ říká Joch, který se věnuje dění na americké politické scéně.

Když si však republikáni udrží většinu 52:48, nebo alespoň 51:49, (možný prezident) Biden může tlaku radikálů odolávat s tím, že musí s republikány uzavřít kompromis, nebo jinak neprosadí nic,“ dodává Joch.

Bývalý republikánský předseda Sněmovny Newt Gingrich v rozhovoru pro Breitbart Newsuvedl, že výsledek senátních voleb v Georgii bude klíčem k odolání tomu, co nazval „radikálně levicovou agendou, která ohrožuje budoucnost Ameriky“.

Podobně hovoří také úřadující senátor Tim Scott, který prohlásil, že pokud demokraté v lednu v Georgii vyhrají obě senátní křesla, budou svou socialistickou politikou radikálně transformovat USA.

Kongresman Kevin McCarthy, který vede menšinovou skupinu republikánů v Kongresu USA, vnímá senátní volby podobně, jako rozhodnutí obyvatel Georgie o tom, zda USA vstoupí na cestu k socialismu nebo bude pokračovat v linii následující „zakládající otce“.

Podle McCarthyho mohou senátní volby republikánům poskytnout „mandát proti socialismu“.

I samotný prezident USA Donald Trump varoval voliče v Georgii, že demokraté touží po zavedení socialismu v Americe, a budou k tomu podle něho o krok blíže, pokud v lednu získají kontrolu nad Senátem.

Voliči Georgie určí, která strana bude řídit každý výbor, psát každou část legislativy, kontrolovat každý dolar daňových poplatníků,“ řekl prezident 5. prosince 2020. „Velmi jednoduše rozhodnete, zda vaše děti vyrostou v socialistické zemi nebo zda vyrostou ve svobodné zemi.“

Prezidentské volby v USA v roce 2020 zůstávají vzrušující. Každý den vyjdou najevo nové podrobnosti o největším volebním podvodu všech dob. Svět ještě nikdy nic podobného neviděl.

Do uvedení nového prezidenta USA 20. ledna tedy zbývá ještě dlouhých pět týdnů. Nikdo by neměl být překvapen, pokud bude novým americkým prezidentem ten starý.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře