Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

DNE 29. LEDNA 2014 SE JIHOZÁPAD JAPONSKA ROZZÁŘIL PRUDKÝM NÁRŮSTEM RADIOAKTIVITY - VÍME PROČ!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Před dvěma dny se v oblasti jihozápadního Japonska počal realizovat velmi zajímavý jev, který evidentně souvisí s uvolněnou radioaktivitou po tragické havárii jaderné elektrárny "Fukushima". On-line detektory radioaktivního záření se rozezněly v celém regionu "Kjúšu" včetně Nagasaki ukazujíce náhlý a skutečně dramatický vzestup radiace. I když žádná z naměřených hodnot nedosáhla vyloženě "nebezpečné" úrovně, je přesto tato nastalá událost hodna hlubší analýzy. Jde totiž o to, že náhlý nárůst radioaktivity s největší pravděpodobností úzce souvisí se směrem vanoucích větrů. Podle meteorologické služby vane vítr směrem od moře, a nikoliv z regionu "Fukushima". Tato skutečnost by mohla být na první pohled velmi matoucí, ale to pouze do té doby, dokud si nepřipomeneme tvrzení vědců, kteří se málem zapřísahali, že uniklou radioaktivitu moře pohltí, a z tohoto důvodu nemůže dojít k jejímu "odpařování" na mořské hladině. No hádejte, co se asi tak nyní právě děje! Děje se přesně to, co vědci tak intenzivně popírali.

  • dne-29-ledna-2014-se-jihozapad-japonska-rozzaril-prudkym-narustem-radioaktivity-vime-proc

 

Před dvěma dny se v oblasti jihozápadního Japonska počal realizovat velmi zajímavý jev, který evidentně souvisí s uvolněnou radioaktivitou po tragické havárii jaderné elektrárny"Fukushima". On-line detektory radioaktivního záření se rozezněly v celém regionu "Kjúšu"včetně Nagasaki ukazujíce náhlý a skutečně dramatický vzestup radiace. I když žádná z naměřených hodnot nedosáhla vyloženě "nebezpečné" úrovně, je přesto tato nastalá událost hodna hlubší analýzy.

Jde totiž o to, že náhlý nárůst radioaktivity s největší pravděpodobností úzce souvisí se směrem vanoucích větrů. Podle meteorologické služby vane vítr směrem od moře, a nikoliv z regionu"Fukushima". Tato skutečnost by mohla být na první pohled velmi matoucí, ale to pouze do té doby, dokud si nepřipomeneme tvrzení vědců, kteří se málem zapřísahali, že uniklou radioaktivitu moře pohltí, a z tohoto důvodu nemůže dojít k jejímu "odpařování" na mořské hladině. No hádejte, co se asi tak nyní právě děje! Děje se přesně to, co vědci tak intenzivně popírali.

Více čtěte zde:http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7240-informujeme-aktualne-dne-29-ledna-2014-se-jihozapad-japonska-rozzaril-prudkym-narustem-radioaktivity-vime-proc/

 

Facebook komentáře