Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Projev Daniela Solise ze včerejší demonstrace proti sankcím uvaleným na RF "NE Sankcím, Ano Míru!

Vážení přátelé. Vítám vás zprostředkovaně na tomto setkání slušných a odvážných lidí, na kterém bohužel nemohu dnes být osobně, neboť tomu nepřejí okolnosti.

Stavím se ale bok po boku vedle vás, proti hloupým a krátkozrakým sankcím, které jsou zaváděny proti Ruské federaci,

Stavím se vedle vás za mír ve světe, který je ohrožen, jako vzácná květina. Na mnoha místech právě nyní pošlapáván, tak jako mezinárodní právo a snaha předešlých generací o lepší soužití a spolupráci mezi národy.

  • projev-daniela-solise-ze-vcerejsi-demonstrace-proti-sankcim-uvalenym-na-rf-ne-sankcim-ano-miru

Jsou ale tací, kteří naopak chtějí národy poštvat proti sobě a vehnat je to další zničující a vražedné války.

Tato válka již probíhá. Probíhá v různé intenzitě na různých místech a v různých intervalech. Odehrává se podle důmyslného ďábelského plánu, vymyšleného chorými mozky lidí, které již nelze nazývat lidmi. Jsou to monstra, lidské zrůdy. Plánují, připravují, podporují páchání těch nejhorších zločinů. Válečných zločinů. Hromadných poprav, mučení, mrzačení, upalování, obchodování s lidskými orgány svých obětí, zabíjení nevinných lidí, bez rozdílu věku a pohlaví.

Tyto lidské zrůdy se spojují do mezinárodních kartelů napříč kontinenty a zeměmi. Hledají si své spojence všude, kde mohou a získávají si je penězi, úřady a falešnými poctami.

Také zde si našli ochotné spojence. Jim podobné lidské zrůdy, aby si podmanili nás, slušné občany, kteří nechceme válku. Kteří nechceme nenávist, kteří nechceme násilí.

Tito jejich zrůdní spojenci z řad Čechů však jsou již dávno známé osoby, které pracují pro nadnárodní mafii, euroatlantický zbrojní průmysl a tajné služby.

Proto se jejich ubohé snaze zapůsobit a ovlivnit veřejné mínění hlasitě vysmějme a označme ty ubožáky pravým jménem. Protože ti, kteří nyní sepisují petici za sankce a za válku jsou zbloudilé duše, soustředěné kolem falešné slávy amerického satrapy, notorického opilce a darmožrouta, Václava Havla.

Petici válečných štváčů, zvanou „distancujeme se“ – která by měla celým názvem znít: „distancujeme se od míru a přátelství mezi národy“, inicioval trojlístek vlastizrádců, nohsledů bohatých a mocných amerických vlivových skupin. Tento trojlístek má za úkol poštvat lidi do války, která slouží výhradně zájmům nadnárodní finanční a zbrojní mafie. Od zhora dolu pak nalezneme jména pohrobků příšerného a temného odkazu opilce Havla, včetně jeho vdovy a jeho bratra a další jeho klientely.

Martin Bursík. Hlasoval ve vládě i ve Sněmovně pro americký radar v Brdech

Michal Kocáb Bursíkův ministr, bývalý agent StB a obchodník se samopaly, vykradl privatizační fond TREND. Tento vlastizrádce se na Kijevském Euromaidanu bratříčkoval s banderovci Pravého sektoru, vrahy žen a dětí. Bratříčkuje se s nimi i zde v Praze, kde se pozvolna vytváří fašistická pátá kolona, pod záštitou vlastizrádce Schwarzenberga a jeho účelové strany TOP09, která ovládá pražský magistrát a kryje fašistický tábor na Staroměstském náměstí!

Jaromír Štětina. Odporná lidská zrůda, která v mládí procestovala Sovětský svaz pod speciálními privilegii, taktéž agent StB. Také agitoval na kyjevském Euromaidanu za násilí a válku. Monstrum, které se ukájí neštěstím a zkázou druhých! Lidský odpad! Sedí v Evroparlamentu za TOP09.

Není náhoda, že vlastizrádce Bursík právě kandiduje do Senátu právě za TOP09, poté co jej zelení vyobcovali, tak jako svého času i lidovci.

Tuto ubohou petici ubohých lidí dále podpořilo několik známých agentů zahraničních struktur, kteří dlouhodobě pracují na oslabená suverenity našeho státu a podrývání jeho integrity ve prospěch nadnárodního velkokapitálu a jeho vojensko-průmyslového komplexu legitimizovaného nejvyššími vládními strukturami Spojených států amerických. Nyní všichni tito agenti museli přiznat barvu.

Dejme je tedy na veřejnou zeď hanby, ať celý národ vidí, kdo jej zde celou dobu klame a podvádí: verbíř estébáků Ruml, politruk Bilderbergu Pehe, lobbista a propagandista amerického radaru Klvaňa z militantního Aspenského institutu saudského jestřába, prince Bandara a balkánské řeznice, krvavé báby Albrightové, či lžikněz a podvodník Halík, který již v roce 1999 štval k bombardování Jugoslávie. Nyní Halík s dalším signatářem, Šípkem po Washingtonu a rozsévá s Albrightovou lavičky ožralce antihumanisty Václava Havla a opět štve kolemjdoucí, za dobrý peníz od Templtona, do války proti Rusku.

Zbytek jsou už jen zbloudilé duše hloupých umělců, již dobře známých petentů z řad proslulé kulturní fronty a jakých si bývalých svazáků a svazaček typu Šiklová a spol., lidí kteří žijí z amerických peněz. Dále milenky a manželky, nebo dcery předchozích signatářů, jako je Biomasa, nebo Abbasová, či Kocábová a další nohsledi a pudlíci.

Tato sebranka pomatenců, zaprodanců a vlastizrádců však nemá šanci ovlivnit veřejné mínění slušných lidí. Nenecháme se oblbnout jejich lží, ani proto, že jsou to samozvané elity, nebo kejklíři umělci, darmožrouti, manipulátoři a politici, ani proto, že se jejich kápo Schwarzenberg spojí s Chodorkovskym, nebo samotným ďáblem, aby nám zde vymyl mozky.

Protože my, Češi si válku nepřejeme a sankce proti Rusku považujeme za hloupé a krátkozraké!

Odmítáme fašizmus na Ukrajině a odmítáme fašizmus v Čechách! Děkujeme petentům, za seznam českých fašistů, Nyní celý národ konečně ví, kdo jsou ti vlastizrádci, kteří za rekordních 25 let tento stát přivedly na mizinu, zaprodali a zhuntovali, pod krásnými a uměleckými slovy, která vydávala celému našemu národu lež za pravdu, a nenávist za lásku. Dejme si na ně pozor a nespouštějme je z očí. Hlavně jim už proboha nedávejme žádné mandáty! Stačí přece, že zastupují vrahy, nemusí zastupovat nás, slušné lidi!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře