Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prohlášení k zákazu volit prezidenta Syrské arabské republiky

Francie a SRN neumožní syrským občanům, žijícím na jejich území, prostřednictvím tamních syrských zastupitelských úřadů volit nového syrského prezidenta. Po neuznání referend v ukrajinských oblastech je to další rána evropské demokracii.

  • prohlaseni-k-zakazu-volit-prezidenta-syrske-arabske-republiky
Snaha některých evropských zemí zabránit syrským občanům, žijícím na jejich území účastnit se prezidentských voleb prostřednictvím zastupitelských úřadů, posouvá společenský vývoj těchto několika posledních desetiletí nazpět, do období despotizmu. Členské země Evropské Unie, které toto deklarují ukazují v plném světle to, co se pod rouškou Evropské Unei skutečně ukrývá: fašistická IV. říše, o které snil Hitler a Bormann. 
 
Viděli jsme, jak EU zrušila zákeřné embargo uvalené na Sýrii pouze v oblasti zbraní, čímž napomohla vyzbrojování teroristických skupin. Tyto skupiny společně s dalšími komplici z řad takzvaných "přátel Sýrie" vyzbrojila a nyní navíc braní syrským občanům vykonávat svá občanská a politická práva. Vidíme také, jak se EU staví přátelsky k pučistické vládě neofašistů v Kijevu. Není pochyb, že vládu nad Evropany získaly skupiny, které přímo odporují ideálům, na kterých byla v Evropě budována demokracie.
 
Pozice evropských zemí, které se neoprávněně rozhodli vměšovat do vnitřních záležitostí Sýrie a mařit výkon ústavních procesů, které jsou důležité pro nastolení míru a pořádku v této těžce zkoušené zemi, je neakceptovatelná a nasvědčuje tomu, že je v nejvyšších politických kruzích rozhodnuto vyostřovat mezinárodní klima a zatáhnout svět do širšího ozbrojeného konfliktu, který se může zvrhnout v III. světovou válku. Ti, kdo za takovým zlým záměrem stojí, by měli být svými občany okamžitě vyzváni k rezignaci a voláni k odpovědnosti. Jak můžou civilizované země porušovat princip extra-teritoriality zastupitelských úřadů? Kam až ve svém absurdním počínání Západ hodlá zajít?!
 
Jako Evropan - přesto, že se od EU jako instituce distancuji a s jejími politikami nesouhlasím, se stydím za to, čeho jsem v souvislosti se syrskou prezidentskou volbou svědkem a velmi se Syřanům omlouvám.
 
Daniel Solis
kandidát do EP za "Ne Bruselu" 
 
Toto prohlášení převzala syrská tisková kanclář SANA:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře