Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

'Hostile take-over' Strany zelených pokračuje neochvějně dál

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • solisxblog
Nadcházející volby do PSP jsou jen mírnou předehrou k velké hře o imperiální dominanci Eurasie, která se rozpoutá před volbami 2011-2012 v Rusku. Unie svobody byla právě včas oživena, přebírá kontrolu nad SZ a ...brousí si zuby na medvěda!

Frontální útok „pravdolásky" na Stranu zelených v podobě Jana Rumla posunul zkázu zelených k dalšímu historickému milníku. Zelená na této nešťastné politické straně brzy zůstane jen a pouze afinita k militarismu a uniformám expedičních jednotek impéria, které pro získání kontroly nad světovými surovinami postupuje bez skrupulí pomocí obchodu s uhlíkem na jedné straně a ozbrojenými silami na straně druhé. Vždy však za pomoci svých věrně koupených vazalů.

Potřeba překabátěné US-DEU (čti Unie svobody - Demokratická unie, nikoli United states - Deutschland) pokusit se infiltrovat budoucí Sněmovnu pod praporem „pravdy a lásky" je eminentní. V příštím volebním období se totiž chystá zásadní zahraničně politická ofenzíva, při které bude zapotřebí tuzemských exponentů hranice přesahující subverze, kteří se již dříve osvědčili. Druhá garnitura je připravena převzít tuto odpovědnost, po té, co první garnitura těžce selhala.

Martin Bursík a Michael Kocáb jsou takzvaně „provařeni", nyní vhodní tedy již jen na okrasu jako náhrobky těžce zpackané politiky. Ondřej Liška půjde na porážku v květnových volbách, je tedy skutečně nutné doplnit munici úderného stranického aparátu Strany zelených mozků staronovými kádry. Ex-předseda US-DEU Jan Ruml a ex-místopředseda US-DEU František Pelc svou přítomností v SZ nicméně demaskují strategii bratrstva „humanitárního bombardování" stůj co stůj strčit nohu mezi dveře politické moci.

Jejich souvěrec Karel Schwazenberg zatím obsadil pozice v rozbujivším se novotvaru na pravém konci politického spektra a vyčkává v zákopech na výsledky voleb. Sekunduje mu tam i samozvaný lovec medvědů, senátor za SZ Jaromír Štětina.

Figurky jsou rozmístěny. Opona se pomalu zvedá, napětí stoupá. Dramaturgie navazuje na předchozí scénář k nekonaným volbám s rozmanitými rasově motivovanými útoky, sociálními nepokoji, pouličním extremismem, a zejména bičem protikorupčního balíčku podle not US obchodní komory, koncipovaným jako instrument ke skandalizování a svržení budoucí levicové vlády, pokud by tato dále sveřepě odmítala navyšovat kontingenty zahraničních vojenských misí a okopávat kotníky ruského medvěda. Morální kredit proradné sociální demokracie bude podle not rusofóba Zbigniewa Kazimierze Brzezińskiho navždy a nezvratně poškozen tvrdou rukou pořádkových jednotek bijících zběsile do davů lidskoprávních aktivistů bojujících proti diskriminaci. Zvuková zkouška s odbory dopravců již proběhla. Dirigentská taktovka „pravdolásky" netrpělivě poklepává o řečnický pultík zasedacího sálu Poslanecké sněmovny...

Dalším elementem teto malé „velké hry" je stále volný radikál Jan Švejnar, který hraje roli centrálního pivota, schopného panoramatického nasazení dle aktuální potřeby. Jemu po boku postávají čeští členové soukromé trilaterální komise magnáta Davida Rockefellera, aby pod hávem ekonomických expertů kapitalizovali výnosy dobře opečovávané hospodářské krize a vystupovaly „korektivně" ve prospěch svých chráněnců, stoupenců neoliberálních ideologií a nadnárodního kapitálu pod rouškou „pravdy a lásky" a nepozorovaně asanovali platformu užitečných idiotů pro tu opravdovou „velkou hru velkých kluků" na příští 4 roky - totiž pro plánovaný devastující rozvrat Ruské federace a jejího strategického okolí - zejména Kavkazu (1) a Pobaltí, který má předcházet volbám v roce 2011 do Dumy a 2012 prezidentským.

Na tuto nepřátelskou akci byly v některých zemích NATO již nyní vyčleněny nemalé mimořádné prostředky. Pokud to s Ruskem prý „nepůjde po dobrém", říkají někteří zvrácení stratégové impéria, „tak to půjde po zlém".

Dostane tato Orwellovská „Pravda a Láska" od českého voliče šanci Ruskou federaci „transformovat" k obrazu svému a svého impéria v pozadí? A jakpak to zaonačí tentokrát - „sametovou revolucí" nebo „humanitárním bombardováním"?

 

(1)
Caucasian Geopolitical Region: the Past, the Present, and the Future
http://en.fondsk.ru/article.php?id=2807

 

Facebook komentáře