Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nezapomněli jste? Podle Billa Gatese má úspěšně složit zkoušku z eutanazie asi 1,25 mld obyvatel

Když chce někdo ze zabíjení civilistů udělat dobrý skutek, musí ho nazvat jako „šířením demokracie“ nebo „humanitární bombardování“. To je snadné, jenže ne moc účinné. Lidi zalezou do děr a potom nasraní jak psi z nich zase vylezou, takže je to v podstatě k ničemu.

O něco těžší je vymyslet, aby se lidé zabíjeli sami. To stačí jen trochu konspirace. Na to, aby jeden uniformovaný mamlas zabíjel druhého uniformovaného mamlase se osvědčily akce falešné vlajky. Lidi je s oblibou žerou i s navijákem, ale bohužel - zpropadené atomovky dnes tento postup hatí.

  • nezapomneli-jste-podle-billa-gatese-ma-uspesne-slozit-zkousku-z-eutanazie-asi-1-25-mld-obyvatel
  • nezapomneli-jste-podle-billa-gatese-ma-uspesne-slozit-zkousku-z-eutanazie-asi-1-25-mld-obyvatel
  • nezapomneli-jste-podle-billa-gatese-ma-uspesne-slozit-zkousku-z-eutanazie-asi-1-25-mld-obyvatel

Aby se lidi likvidovali i v dobách mírových, tak by ještě šlo jim zatemnit cestu, aby nevěděli jak dál žít. Stres, dluhy, špatné rodinné vztahy, ztráty majetku nebo bližních, beznaděj, státem posvěcené zcizení dětí, drogy, náboženské sekty - to všechno bezvadně pomáhá. Problém je, že to jde pomalu. Po jednotlivcích nebo malých skupinkách, takže výsledek na zásadní redukci populace stojí za prd.

Úplně nejlepší model hromadné likvidace lidstva je takový, že lidi sami na vlastní smrt stáli frontu, zabili se v podstatě taky sami, za své vlastní peníze a pokud možno, tak ještě s úsměvem na tváři. Prostě další díl „Mission impossible“.

Když vloni Si Ťin-pching u slavnostního oběda 25.ledna 2020, při zahájení roku krysy, vylizoval z talíře zbytky palácového pudla v netopýří omáčce, ještě se tady nevědělo, že každý člověk, který se nakazil virem z projektu Corona, nakazí v průměru dalších dvacet osob. Ale dozvěděli jsme se to díky mediím celkem rychle. Skoro hned potom, co si čínští filmaři sbalili fidlátka a nechali si záběr, k zemi kácejícího se Číňánka, z pětisté natáčecí klapky schválit předsedou Globálního výboru virových projektů. (pozn.: Ono taky spadnout jak špalek čumákem na beton není jen tak, ale Číňani naštěstí spotřebu na hlavu padlých Číňanů řešit nemusí.) Další osud tohoto zcela náhodně natočeného videa není přesně znám. Mohlo to být ale tak, že nějaký náhodný čínský youtuber ho omylem umístil na web a ihned potom omylem poslal odkaz světovým mainstreamově-dezinformačním agenturám. Tak chybky se stávají, no.

Kdo by si teď myslel, že čínské filmové štáby potom budou mít klid a vrátí se k tradičnímu natáčení sochy velkého, zlatého, moudrého a skvělého Mao Ce-tunga, je na omylu. Ani nedojedli svačinu a už je posílali do jakéhosi místního špitálu. Tam už kulisáci od října naváželi postele z celého Wuchanu, v nich teď leželi nějací Číňani a ty měli z různých úhlů až do června natáčet. Teda, asi to byli Číňani, protože tahat šikmooké herce z Ameriky by se Melindě a Billovi značně prodražilo.

K nám informace o šílené nakažlivosti viru z projektu Corona dorazila zhruba ve chvíli, kdy se wuchanským nemocničním statistům vyplácelo první angažmá. Číslo, které si informátoři projektu nazvali „Reprodukční“ bylo v té době zvoleno na těch zmíněných dvacet. Dost to přehnali a pokud si to představíte, tak je to číslo více než šílené. Když si to jeden žák druhého stupně moravské základní školy hodil ze zvědavosti na papír, tak zjistil, že za dva měsíce zemře přes 25 miliard obyvatel planety. To byly doby, kdy ještě děti chodili do těch nebezpečných škol, takže si dokážete představit ten šok! Učitelka naštěstí stála poblíž, tak mu za takový nesmysl ihned jednu vlepila, pak od ní ještě nafasoval nedostatečnou, přičemž přes roušku spíchnutou z kuchyňské utěrky, mumlala cosi o necelých osmi miliardách všech lidí Zemi.

Hloubavý žák byl umravněn, ale i tak se stalo, že Číňani nakonec světu předhodili hotový nový model chování. Samozřejmě to nemohlo být nic jiného, než model chování ala chovanec komunistického lágru, protože nic jiného tam neumí. Obsahem čínského exportního balíčku byl strach, roušky, respirátory, skafandry, izolace, cenzura, sledování, zákazy vycházení, stres, škrcení, policejní brutalita, uzávěry hranic a dezinfikování každého paneláků, patníků, stromů, trávy i obyvatel a tak se stalo, že během roku 2020 si svět ochutnal předmluvu do Maovy kulturní revoluce.

Ale nebylo to hned. U nás musely holky nejdříve oprášit své dávno zapomenuté šicí stroje a naučit se zase navlékat nit do jehly, aby ze svého oblečení ušili krytku úst. To bylo slávy! Doma šité roušky se rozdávaly všem potřebným a dokonce do televizních zpráv se šičky-hrdinky dostaly! Vláda jim za příkladnou ochotu děkovala a už už je chtěla navrhnout na Řády Bílého lva. Ale nějak na to nedošlo. To proto, že pak tyto jejich příšerné roušky zakázala. Prý nic nechrání a jsou k ničemu. Prý je třeba nosit něco zakoupeného za peníze a tak ministři lidu vzkázali, že s kutilstvím je prostě šmytec.

Co se dá dělat. Vláda je teď složená ze samých čestných a pravdomluvných lidí a co řeknou, jako by řekl sám Bůh. Našinec si teda pořídil roušku za peníze.

Za nějakou dobu, tato vláda čestných a pravdomluvných ministrů, za dozoru čestných poslanců na to kouká svým odborným okem a říká si, že když jedna prodaná rouška chrání na 100% svých možností, tak dvě prodané roušky přece musí chránit na 200%. A tak díky naší čestné a pravdomluvné vládě byli lidé chráněni dvojnásobně. Těžko poznat před čím, ale dvojnásobek to jistě byl.

Hned den na to naši čestní a pravdomluvní ministři přišli na to, že tenhle virus z projektu Corona vůbec neútočí v Tescu, v Kauflandu, v Globusu a ani v Albertech či Lídlech, proto je nechala otevřené bez omezení. Naopak ale, dle zjištění korporacemi ochočených vědců, virus vytvářel extrémně nakažlivé mutace ve všech malých provozovnách, kam moc lidí nechodí. Je tedy lehce pochopitelné, že musely být bez milosti uzavřeny a vlastníci odsouzeni k sebevraždě upálením se u dveří nějakého ministerstva.

Podobné kryptomutace byly empiricky prokázány také ve školách, školkách, v restauracích a dokonce naše čestná a pravdomluvná vláda navrhla i tzv. lesní viry číhající na své oběti v běžkařských stopách. Naštěstí díky naší bdělé policii byly ale všechny nebezpečně dýchající elementy sraženy k zemi, spoutány a eliminovány.

Ano, a ač se to někomu nemusí zdát možné, tak v boji s virem z projektu Corona skutečně hodně pomáhala také Policie. A nešlo jen povalení zdravotní sestřičky s dítětem, při kterém skládalo v Ostravě zkoušku z inteligence dvě vozidla plná policistů a policajtek. Šlo i o prevenci. Není příliš znám případ takovéhoto policejního vizionářství, kdy se vrchní velení při žvýkání čínských čajových lístků a pravidelného sledování programu na PRC-TV dozvědělo o dalších možnostech ochrany obyvatelstva po západu slunce. Hned po těchto inspirativních čínských zprávách vyšlo vedení švestek před barák na Strojnické 27 situaci ověřit ...a skutečně! Skutečně tam ve světle pouličních lamp na vlastní oči viděli poletovat hejna virů! Honem vzali nohy na ramena, uzamkli dveře svých kanceláří na klíč a na základě tohoto děsivého zážitku vládě neprodleně doporučili, aby nepustila lidi v noci ven. ...což naši čestní a vždy pravdomluvní ministři jednohlasně odbrífikovali, ihned po podpisu vyhlášky říšskou kancléřkou,

Ani další den naše čestná a pravdomluvná vláda nezahálela. Oni totiž makají! Opět tedy přemýšleli, jak v těchto těžkých dobách vylepšit životní úroveň občanů a výsledek na sebe nedal dlouho čekat. Na televizním koro-brífingu č. 1476 přišla na to, že respirátor, co se desítky let prodává v pracovních oděvech pracovníkům v prašném prostředí, by mohl být proti virům lepší než dvě roušky. Když je dražší, tak musí být i lepší, no ne? Rázem tady byla nová vyhláška, jenž lze parafrázovat: „Až si rodiny čestných a pravdomluvných ministrů nechají z Číny dovézt pětadvacet kontejnerů respirátorů, bude vyžadována povinnost jejich zakoupení“.

Bohužel Číňánci nestíhali vyrábět, tak se dovoz trochu protáhl a povinnost nákupu se o něco pozdržela. ...ale nakonec to dopadlo dobře a dnes všichni s IQ pod 50 si už tady krásně zvykli dýchat rakovinotvorné plastové výpary zbavené prachu.

Znáte to, jak se vám něco strašně moc líbí a vy s tím nechcete nikdy skončit? Třeba pojídání šlehačkových rakviček. Nebo při sexu? (No sex by nemusel být zrovna tak úplně nekonečný, ale na připodobnění je to asi nejbližší.) Přesně tak se totiž naše vláda cítí už přes rok, při zachraňování mrtvých. Maximální extáze. Musí se ale přiznat, že chránit mrtvé je pro někoho neproškoleného nesmírně těžké a varujte se to podceňovat. Totiž platí, že čím více chráníte mrtvol, tak o to méně se vám toto ochraňování dovolí skončit. Ochranářský syndrom vás pohltí a stanete se zcela závislí na smrti jiných. Možná o tom někdo časem natočí film s názvem „Vrtěti virem“ nebo něco podobného.

Mrtvých při takové závislosti není nikdy dost a proto vláda vydala přísné embargo na léčení nemocných. Pro jistotu všech nemocných. Zavřela specializované ordinace i celá oddělení a stateční praktici se pro změnu sami preventivně doma zamkli do skříní. Aby vše fungovalo jak má, naše čestná a pravdomluvná vláda zakázala používání léků proti viru z projektu Corona ...a vida, mrtvých utěšeně přibývalo.

Ale znáte to - jako vždy, tak i teď se bohužel našli nějací opozičníci, kteří čestné a pravdomluvné vládě nevěřili. Hrůza všech hrůz a dokonce i přes vládní zákaz se rozhodli plnit svou Hippokratovu přísahu a nemocné tajně léčili. Ti všichni byli označeni za kacíře a dnes už jsou zcela oprávněně na black listu nepřátel, co nechtějí ochraňovat mrtvé. Nikdo se tomu ale nemůže divit, protože od roku 2020 má technokraticko - mediální ochrana mrtvých před lékařskou ochranou živých rozhodně přednost.

Jak z nemocných udělat mrtvoly bylo sice čestnou a pravdomluvnou vládou zdárně vyřešeno, ale co s tím zbytkem? Co mají s těmi zdravými udělat, aby se z nich také co nejrychleji staly ty oblíbené a chráněné mrtvoly? Co udělat, aby jsme jim mohli také na hradním nádvoří zapalovat svíčky?

Nic těžkého a projekt Corona počítal i s tím: stačí nikde nezveřejňovat jak je možné zvyšovat si imunitu, zavést falešné testování na cokoli, zavřít doma, zakázat pohyb, znemožnit dýchání čerstvého vzduchu, postrašit mozek vhodnými informacemi a nakonec do tohoto vystresovaného, ale pořád nechutně zdravého jedince vpíchnout jed. Jak vidno, když máte dobrý manuál, tak ochrana mrtvých není zase tak neřešitelná a zvládl by ji i ten nejhloupější z Mengeleho žáků. Jako třeba Bill Gates.

Vůbec si málo lidí uvědomuje, jak je skvělé, že po tolika desetiletích máme konečně schopnou, čestnou, pravdomluvnou a spravedlivou vládu. Vládu, která své občany dokonce miluje! A dá rozum, že občané zase recipročně milují svou vládu. Ne, že by to bylo znát přímo na té vládě (jedná se vesměs o velmi skromné, tiché a pracovité jedince), ale čiší to teď hodně přesvědčivě z většiny občanů. Když si uvědomíte, že minulých sto let jsme tady měli vlády magorů, korupčníků, různě prolhaných zlodějů, vrahů, zaprodanců a vlastizrádců, když si vzpomeneme, že jsme vždy věděli, že když pohnou ústy, vždy to bude lež… Vzpomínáte si vůbec na dobu do konce roku 2019, kdy v podstatě nikdo těm nahoře nevěřil ani půl slova?

A dnes? No když se na to podíváte, vláda se jednoznačně změnila k lepšímu, protože jí začala věřit naprostá většina lidí – všichni ve dvoumetrových rozestupech dýchají své vlastní zplodiny zbavené prachu, nebaví se spolu, jen sledují zprávy a brífinky, do puntíku se řídí nezákonnými vyhláškami, hlídají si, aby jich v obchodě náhodou nebylo 15 na jeden metr čtvereční a všichni si raději prdnou, než aby zakašlali. Zřejmě se během roku 2020 nějak zvýšila frekvence planety a konečně to mělo pozitivní dopad i na naše zvolené zástupce, vládu i prezidenta a všichni tihle se jakoby mávnutím proutku stali občanskými morálními etalony. A pak že se zázraky nedějí!

Ale pozor, není to jen u nás. Je to všude! Kdo by si tohoto zlepšení chování vlád celého světa náhodou od svých spoluobčanů nevšiml, je mnoho jiných důkazů. Jen si vezměte, státník-podvraťák by přece nikdy od výrobce nepřevzal záruky na neschválené a nevyzkoušené očkovací látky a ani by nikdy nefinancoval reklamní kampaně a jejich použití. Nelida by přece nikdy nerozdával pizzy, hamburgery, zmrzliny, vstupenky na koncert a mnoho, mnoho dalších odměn za to, že se někdo nechá čímsi napíchnout. Ještě předloni sice testování nějakých nových léků patřilo mezi vůbec nelukrativnější přivýdělky a dalo se takto přijít k desetitisícovým částkám, ale díky dnešním charakterním politikům, kteří se zaplať pánbůh v roce 2020 přerodili, je s těmito zdraví nebezpečnými brigádami pro farma průmysl konec.

Celkově se stav planety a vůbec mentální stav všech obyvatel zlepšuje. Asi již opravdu míříme do těch vyšších frekvencí a vyšších dimenzí s multirozměrným vnímáním. Je to vidět i na prodeji vakcín proti viru z projektu Corona. Americký Pfizer i ruský Sputnik V se předhání v nasazení vakcín malým dětem na celém světě. Když si představíte, že děti jsou tímto virem ohroženy méně, než jim hrozí od sklouznutí na klouzačce a přesto se výrobci snaží jim také pomoci seč mohou, no řekněte, není to hezké? Není to hodné následování? Neměli bychom se tak jak ty korporace chovat všichni? Vřele a pozorně ke svému okolí?

No rozhodně měli! Možností následovat vzorovou obětavost pharma korporací je vždy dost a každý je může realizovat dle svých možností. Máte-li třeba v kapse zápalky, můžete jimi v zimě zapálit panelák, aby prokřehlým obyvatelům bylo teplo; a nebo máte-li dobrý zrak, můžete aktivně vyhledávat a převádět nevidomé přes cestu, přímo pod kola kamionů. Nebo kdo je třeba ekologista, může pro snížení uhlíkové stopy zardousit celou svou rodinu a sebe nakonec taky. Jak vidět, možnosti zlepšit se po vzoru Rusů, kteří budou dodávat svůj Sputnik do dětských těl přes dětský světový fond UNICEF a nebo amerického Pfizeru, který už testuje vliv nové DNA na batolatech, je nepřeberné množství.

Vůbec jsou blázni, co tvrdí, že mRNA i vektorové vakcíny jsou nebezpečné. Někteří dokonce tvrdí, že probíhá třetí světová válka, což je samozřejmě taky obrovský hoax. Kdyby totiž nějaká válka probíhala, tak budou těmi injekcemi zabíjet úplně všechny a nebylo by jak teď, že aplikují dávku jen dobrovolníkům. To snad chápe úplně každý. Navíc, podle posledních zjištění není úplně jisté, že očkovaná osoba zemře. Může se stát, že zůstane na živu ještě několik let a vůbec nemusí hned zemřít. Každopádně ochočení vědci nejspíše velice budou muset přijít ještě na to, že očkovací látky z projektu Corona zvyšují potenci, prodlužují život, zlepšují paměť, obratnost, sílu, chytrost a že očkovaným penzistům vyrostou dokonce třetí zuby. Na tyto přelomové objevy se má přijít hned po další plánované epidemii, pro případ, že by se poslední zbytky lidstva s injekcí váhaly.

My všichni si tady platíme nákladné přesvědčovací kampaně, takže to chápeme, ale představte si, že existuje země, která se nechce dále rozvíjet jako my. Je to skoro neuvěřitelné, ale je to tak. Trochu je omlouvá, že ti nerozumové visí na planetě hlavou dolů, jako ti Si Ťin-pchingovi netopýři, ale ano existují. Je to zpátečnická Austrálie. Sice se nechali očkovat proti viru z tohoto, právě probíhajícího projektu Corona, ale dalších akcí se již účastnit nechtějí. Představte si, že na rok chtějí zavřít hranice! Jen tak se prostě odříznout se od světa s tím, že o další plánované viry prý už nestojí. Trochu jejich nerozum omlouvá původ, coby potomků nevzdělaných trestanců z vězeňské kolonie, ale snad si to ještě rozmyslí. Vždyť přijít o takovou šanci na další změny DNA by bylo jistě velkou chybou.

Vypadá to, že mimo Austrálie se celý civilizovaný svět těší na nové vakcíny, nová omezení, nové restrikce, nové sledování, nové zatýkání, nové zákazy pohybu, nové zákazy dýchání, nové mrtvoly, novou cenzuru i nové myšlení. Vše přichází postupně, stejně tak jako do Evropy přicházejí černoši z Afriky. Také jich tu hned nepřijde celá miliarda. Chodí pomalu, chodí postupně, chodí po vlnách. Ještě totiž nemají kde bydlet. Ale i to se brzy mění, jak již mnozí pochopili. Stačí aby Matrix nabídl dostatek euforie z eutanazie. Jen lidi dostatečně motivovat. Všechno má své. Zasadit v hlavách nějakou myšlenku je jako zasít obilí. Také musíte použít vhodné prostředí, slunce a závlahu, aby vám zrno vzešlo. Úplně stejně to platí u lidí a protože „voliči jsou hovna“ (jak se před nějakou dobou nechal slyšet jeden nejmenovaný slovenský liberální politik), i z nás lze leccos vypěstovat.

Inu je to tak - ve chvíli, kdy za práva a svobodu se místo politiků bijí jen konspirátoři, když za životy a zdraví dětí bojují místo rodičů jen lékaři z černé listiny, tak už skutečně není něco v pořádku. A nebo to tak má být? Těžko říci, ale pokud si tady náhodou kdokoli myslí, že na ty druhé vyzrál, tak nevyzrál.

Jestli na to ještě někdo nepřišel, tak tímto stylem chápaní totiž dopadneme všichni hodně podobně - očkovaní s Gatesovým Covid pasem propadnou Ďáblu hned a neočkovaní, i s celým Fuellmichovým pasem imunity, zase peklu, jen o něco později. Jak je to možné? Stačí si jen vzpomenout na poučku, že cesta tam je dlážděná výhradně dobrými úmysly.

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře