Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zrada na voličích SPD je dokonalá - informace voličům k dalšímu sdílení

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Vrbětická kauza určitě nepomohla České republice. Dne 6. května 2021 ve 22. minutě rozhovoru na Radiožurnálu to potvrdil poslanec Pavel Žáček.

  • zrada-na-volicich-spd-je-dokonala-informace-volicum-k-dalsimu-sdileni
 
Odkaz na záznam rozhovoru s Pavlem Žáčkem https://www.mujrozhlas.cz/dvacet-minut-radiozurnalu  
 
https://www.facebook.com/robert.vasicek79/videos/2561654813980538

Pavel Žáček je členem Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Viděl hodinovou prezentaci bezpečnostních složek v kauze Vrbětice spolu s poslanci SPD Kotenem a Víchem. Řekl k tomu v tomto pořadu následující větu: „Prezentace byla naprosto přesvědčivá, že dokonce i dva členové Výboru pro bezpečnost z řad SPD zvedli pro to naše usnesení ruku.“
 
Těmito členy, kteří hlasovali pro usnesení proti Ruské federaci, byli předseda výboru Radek Koten (SPD) a člen celostátního Předsednictva SPD Radovan Vích. Zdroj: https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=4901 Poslanci Koten a Vích potají za zády veřejnosti a především svých prorusky orientovaných voličů hlasují proti Ruské federaci ve prospěch bezpečnostních složek. Koten a Vích konkrétně hlasovali pro body usnesení 1-3, že berou na vědomí odprezentovanou zprávu, že děkují bezpečnostním složkám za práci na ztotožňování činnosti příslušníků GRU na území ČR a že odsuzují útok spáchaný na území ČR příslušníky GRU.
 
Takže tito dva poslanci SPD uvěřili odprezentovaným důkazům na výboru o účasti agentů GRU na výbuchu ve Vrběticích. Není tedy pravda, že BIS nevěří a chtějí vidět důkazy, jak prezentují veřejnosti. Oni ty důkazy viděli na tomto výboru, uvěřili jim, poděkovali za práci bezpečnostních složek a odsoudili útok ruských agentů GRU ve Vrběticích.

Takže opět se potvrdilo, že poslanci a funkcionáři SPD konají opak, než co hlásají svým voličům. Takže když se volič dívá, Tomio Okamura hájí vztah s Ruskem a tvrdí, že nevěří českým bezpečnostním složkám. A když se volič nedívá, za zavřenými dveřmi parlamentních výborů vesele hlasují s Demoblokem proti Ruské federaci na podporu bezpečnostních složek. To nevymyslíš. Pro ověření pravdivosti mých slov stačí navštívit stránky Výboru pro bezpečnost a stáhnout si zápis a usnesení.

https://www.psp.cz/sqw/text/text2.sqw?idd=189526&fbclid=IwAR15BrkbC4jC_yPinUFIQUeKkf99sGqxDl54h0XIZOcOGPKP29DatDcobMc

https://www.psp.cz/sqw/text/text2.sqw?idd=188764&fbclid=IwAR3ffrO2-Az36RHTyn3NGcsKkNrEdXvlsKVbJ4rlVe1IMfkyFDurrF--PuY

Facebook komentáře