Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zemřel skvělý bojovník proti islamizaci Evropy a proti multikulturalismu

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Dne 13. ledna zemřel německý odborník na aktivity muslimů v Evropě a kritik současné podoby EU, bývalý muslim Udo Ulfkotte. Byť měl život komplikovanější než já, jeho skvělé analýzy a postřehy mě v mnohem inspirovaly.
Udo Ulfkotte napsal knihy nejen o tom, jak muslimové islamizují Evropu, ale psal i o tom, jak tajné služby a současný multikulturní režim korumpují v Evropě média a ovlivňují zpravodajství tak, aby se v médiích prezentovaly "režimem" protežované informace. Naopak "nevhodné" informace se tutlají či aspoň diskreditují.

 

 

  • zemrel-skvely-bojovnik-proti-islamizaci-evropy-a-proti-multikulturalismu
  • article_photo

 

V nekrologu pro Eurabia.cz jsem napsal stručně popis jeho života a jeho životní moudrosti:

Ulfkotte se narodil v křesťanské rodině, ale v 21 letech opustil křesťanství a stal se ateistou. Později žil v islámských zemích, kde konvertoval k islámu. Později islám opustil a vrátil se ke křesťanství. Po zkušenosti s ateismem a islámem byl zastáncem konzervativních a vlasteneckých názorů, byl proti masové imigraci do Evropy a proti islamizaci Evropy. Pro mne osobně byl něco jako nevlastní bratr.

V češtině Udovi vyšly například knihy Válka v temnotách a Hrozba terorismu – islamisté a jejich tajná síť. V knize Gekaufte Journalisten („Koupení žurnalisté“) popisuje Udo, jak v Evropě neexistuje svoboda médií, jelikož média jsou vedena k tomu nešířit fakta, nýbrž režimem požadované postoje.

Na českém internetu lze nalézt několik překladů jeho rozhovorů, a Udo se po zkušenostech s realitou dnešní Evropy stal velkým odpůrcem EU, kde hovoří o špinavém zákulisí naší společnosti. Udo upozorňoval na pronikání muslimů do důležitých funkcí a bezpečnostního aparátu, což ohrožuje naši schopnost čelit terorismu a násilí ze strany muslimských imigrantů.

Ale Udo nebyl žádný pesimista! Naopak byl realista. Podobně jako francouzský filozof Dominique Venner si i Udo myslel, že Evropané zatím spí, a proto může po Evropě řádit neomarxismus a multikulturalismus. Ulfkotte však věřil, že se Evropané postupně probouzejí a budou se nakonec islamizaci bránit a tento boj o svou svobodu a nezávislost vyhrají, byť spousta politiků a státních úředníků s příslušníky bezpečnostních složek je dnes spíše na straně proislámského, multikulturního režimu v Bruselu a v jednotlivých zemích Evropy. Proto Udo varoval, že tento zápas bude hodně krvavý, podobně jak středověký zápas mezi katolíky a protestanty. My ho však vyhrajeme a musíme se na tento střet připravit.

Zde jsem osobně s Udem nesouhlasil, myslím si, že ještě je zde šance zastavit pád Evropy do víru občanských válek nenásilně a zastavit masovou imigraci a islamizaci Evropy, byť tento čas se rychle krátí.

Udo byl pro mne v mnoha oblastech inspirující již před 10 lety a jeho osobní zkušenost s islámem, muslimy a přemýšlení o naší minulosti a budoucnosti mi byla nápomocna v mém rozhodování o tom neskrývat se po odpadnutí od islámu, ale naopak jít na veřejnost a začít se bít za budoucnost pro mé děti, mou rodinu a můj národ - díky Udo. Sejdeme se v nebi na srazu Nikodému či v pekle na srazu těch co nechtějí být otroky jiných, ale chtějí žít svobodně i za cenu nenávisti slabých, těch co se bojí svobody a úcty k předkům.

Buď si jistý Udo, že my nepřestaneme bojovat s islamizací a zaprodanci, kteří prodají svou zem, svou rodinu, svůj národ za kousek žvance, za podíl na budování nového multikulturního neomarxistického impéria a pocit "světovosti", my nejsme Chamberlainové, ale Leónidásové!

Udo Ulfkotte 1960 - 2017

Zdroj: http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=580558

Facebook komentáře