Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Západní mocnosti, zlo nezvítězí!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Každý den sleduji zprávy z naší „veřejnoprávní ukrajinské fronty“ a žasnu, čeho jsou někteří lidé schopni. Rusofóbové jsou udiveni tím, jak tomu nenáviděnému Putinovi všechno vychází, jakou má vypracovanou propagandu, jaké má schopnosti strhnout a ovládnout davy za pomoci "chřestění zbraní", přirovnávají jej k Hitlerovi. Tito hlupáci si vůbec neuvědomují, že základem opravdového a trvalého úspěchu v prostředí zla je zlo nepodporovat, říkat pravdu a konat dobro. Kdo tomu nevěří, nebo to nechápe, může si tyto jednoduché zásady sám vyzkoušet tím, že nebude oplácet vnímané zlo, při urážce pravdivě popíše, co se stalo a co to v něm vyvolává a na někoho se usměje.

  • zapadni-mocnosti-zlo-nezvitezi

 

Putin nedělá nic mimořádného, nedělá nic nadlidského, co by jiný průměrný člověk nedokázal. Jeho státnická velikost a úspěchy stojí na třech jednoduchých zásadách. Nereaguje na agresi a zlo zlem, pravdivě popisuje realitu takovou, jaká ve skutečnosti je a koná dobro. Účinek se dostavuje sám, protože lidé tyto zásady v sobě mají naprogramovány již od narození. Neoplácet zlo zlem a mluvit pravdu je to, co v sobě máme z lidské přirozenosti, co nejde vymazat a co je jen zaházeno nánosy bahna a špíny společnosti, ve které žijeme. Jsou snad malé děti prolhané a zlé? Tyto zásady hlásali velikáni našich dějin a v dnešním uspěchaném, kořistnickém světě, plném lží a manipulací, se na ně poněkud pozapomnělo, nikdo nám je nepřipomíná. A tak Putinovi a jeho vládní administrativě stačí dodržovat mezinárodní pravidla, pravdivě popisovat realitu, nekonat zlo, poskytnout pomoc těm, kdo ji žádají, a úspěch je zaručen.<p "="">Role rozvracečů, lhářů a kořistníků v případech, kdy se jim do cesty postaví dobro, je předem odsouzena k vypískání. Čím více budou síly zla stupňovat nenávist, pomluvy a vyprovokovávat konflikty, tím více bude nemožné vše dobře naplánovat, zkoordinovat a propagandisticky ošetřit tak, aby to celé působilo věrohodně a realisticky. Lež má krátké nohy, které se při delším běhu snadno zamotají do sítí propagandistických konstrukcí a záměrně vyvolaných provokací. Vždyť si jen připomeňme doby pod Sovětským svazem. Tak dlouho se lidem vštěpoval mír socialistického tábora a nebezpečí amerického imperialismu, až tomu lidé přestali věřit.
 
EU a USA se uchvácení Ukrajiny nepovedlo. Jedná se o naprosté fiasko, a aby tyto západní kořistnické struktury neztratily svoji tvář, rychle zapomněli na Majdan a veškerou svoji energii vrhli na propagandistické hysterčení kvůli Krymu. Ohánějí se směšnými sankcemi a nesmyslnými argumenty v podobě dvou článků (číslo 73 a 134), vyzobaných z ukrajinské Ústavy, která od Rady EU v roce 2005 dostala negativní hodnocení. Neřeknou nám, že podle článku 138 té samé ústavy, má autonomní republika Krym na samostatné uspořádání referenda právo, že má mezinárodní smlouva vyšší právní sílu než Ústava. Vůbec jim nevadí, že jimi zrežírované a zpackané akce na Majdanu, včetně násilného uchopení moci za použití brutálního mučení a vyhrožování rodinám poslanců a úředníků, porušily ukrajinskou ústavu nejméně v deseti bodech.<p "="">Věčným rusofóbům lze v souvislosti s Krymem sdělit toto: „Pokud cikán, který byl třikrát ve výkonu trestu za krádeže a ublížení na zdraví, zachrání lidský životzaslouží si uznání a ne pomluvy. Najdou se i šmejdi, kteří budou říkat, že jistě šel k na životě ohroženému jen proto, aby jej okradl a pak zmizel, že svoji krádež jen propagandisticky zamaskoval do záchrany lidského života, protože cikáni vždy takoví byli a jiní stejně nebudou. A hlupáci se zamlženými filtry a zúženým vnímáním jim to uvěří. Nevšimnou si, že nejlepším důkazem o skutečných záměrech zmiňovaného cikána je výsledek - zachráněný lidský život.
 
Žádný skutečný agresor dnes nevtrhne do cizí země a neřekne: „potřebuji váš kapitál, protože jsem nenažraný“. Země se dobývají politickými prostředky formou takzvaných demokratizačních procesů a reforem za podpory nevládních organizací, štědře podporovaných a ovládaných nenažranci. Pokud politické prostředky selhávají, protože se lid nechce dostat do područí těchto nenažraných západních kořistníků, přijdou na řadu násilné vojenské akce NATO, samozřejmě na pozvání nějaké západem nelegálně dosazené loutkové vlády, o jejíž skutečné legitimitě lze pochybovat. V případě ukrajinského konfliktu by však nasazení sil NATO znamenalo rozpoutání 3. světové války a proto nepřipadá v úvahu.
 
Přínosem západem uměle vyvolaného ukrajinského konfliktu je, že lidé mají díky mnoha fotografiím, videozáznamům a zpravodajským informacím, možnost sami rozpoznat skutečnou realitu na pozadí oficiálně předkládaných informací. Doslova v přímém přenosu mohou sledovat lži, zlo, pokrytectví a faleš většiny zvolených politiků, včetně „nezávislosti našich veřejnoprávních médií“, která jsou na ně přes businessmany napojena. Lidé mají možnost přesvědčit se, jak se dělá politika, kdy a pro koho platí zákony, co kdo nazývá dobrem a zlem. Dobro nelpí na hranicích, územní celistvosti, sexuální orientaci, či barvě pleti. Putin má větší popularitu než Obama. Naše budoucnost ještě není zcela ztracena, chvála Bohu za to. Jsou-li peníze kořenem všeho zla, pak předsudky, lži a manipulace jsou jeho nástroji…
 
Autor: Josef Votípka
 

Facebook komentáře