Jak chcete do řešení radikálního islámu zatáhnout muslimské země, když ten nejsilnější a nejbohatší stát v regionu Saudská Arábie řeší své obavy tím, že buduje podél celé své hranice s Irákem zeď. Jordánsko odmítá přijímat uprchlíky. Pane ministře nám všem je jasné, že Arabský svět není ochoten zahájit konflikt s Islámským státem. Kromě států, které jsou již napadeny a Iránu, kteří jako Peršané mají absolutně jinou mentalitu a osobní zkušenost se Sadámem jako nepřítelem číslo jedna v krvavé válce Irán-Irák a s brutalitou mudžahedínů. Pro Araba nebude nikdy autoritou neporazitelný perský generál Sulejmání, který hájí Bagdad.Tak kde brát? Jak dlouho budeme čekat, než se narodí nějaký normální a lépe ovladatelný plukovník Kaddáfí nebo Mubarak? A chceme vůbec na podobné "vůdce" čekat? Nestal by se nakonec ještě horším a silnějším než abú Bakr Bagdádí.

Např. Turecko dalo jasně najevo, že zasáhne až bude napadeno a koukalo z kopce na bojující Kurdy.Proč to vzdáleně v ten den sakra tak krutě připomínalo holandské mírové jednotky v Srebrenici. Faktem je, že před námi se odhaluje čisté zlo, zlo tak zrůdné a strašné, ža všechny ostatní případy posledních desetiletí, ve kterých se západ vojensky přímo angažoval, jsou proti tomuhle pouhou selankou. A najednou jako že nic? A doteď kupříkladu nechápu, že přinejmenším už dávno nebyl islámský stát vyhlášen na půdě OSN za zločineckou organizaci se všemi z toho plynoucími důsledky.

Pokud máme vyhrát, musíme být hlavně jednotní, ale to bohužel nikdy Evropa nebude(viz sluničkářský koncert na podporu multikultury v Německu) a IS to ví! My se oslabujeme hádkami,rozbroji mezi sebou a oni budou mít brzy své velké vítězství a nebude je to ani moc stát sil a lidí! V prvé řadě je třeba vymýtit živnou půdu pro tohohle parazitra u nás v ČR, Evropě! Je třeba vymýtit multikulturní extrémismus!!! Prioritou je nejprve zastavit muslimské přistěhovalectví do Evropy. A následně po nich důsledně chtít přizpůsobení se našim zákonům a zvyklostem - nebo deportaci.

Když se zadaří a někoho to napadne, tak současně zastavit veškerý tok peněz z IS i do IS, to snad ještě umíme, ale budeme muset několika státům tvrdě pohrozit, že obchodovat s IS je může stát skutečně krk.

A až nebude mít ani Arab co do úst, bude mít drahý benzín a chlastat vodu z kaluže, tak se postaví i samotnému IS, tomu věřte. 

Pane Zaorálku,hlavně nikdy prosím nevozte z žádné konference mír, jako Chamberlain z Mnichova. My už bohužel víme co pak následuje.

Autor je předsedou strany PATRIOTI ČR