Kdo by řekl, že v roce 2012 budou vejce hnízdících ptáků v ohrožení kvůli nenechavcům, kteří si nemohou z finančních důvodů dovolit vejce kupovaná? Díky naivní politice, kterou jsme jako nová členská země přijali s otevřenou náručí jsme přihlíželi roky na to, jak jedno nařízení vedle druhého ničí živočišnou i zemědělskou výrobu a bylo nám to jedno.

Tehdy jsme na kvalitu nehleděli ale pamatuji se, že když se v obchodech objevila čokoláda Nestlé, byly v některých tabulkách kousíčky hliníku. Jako dítě jsem je tam našel ale neměl jsem rozum na posouzení něčeho takového. Vše dává smysl až nyní. Firmy jako nestlé, které za pár korun koupily naše podniky v privatizaci je vytunelovaly a položily.

Mělo se za to, že naše podniky nejsou konkurenceschopné bez zahraničního kapitálu. To byl velký omyl. Když se podíváme zpět, je celé členství v unii jeden kopanec vedle druhého. Mlékárenství, zemědělství, průmysl, střední třída to vše je pryč a všechno spolkla lidská chamtivost.

Něco alespoň jsme ale dali i této západní kultuře a to je anglický výraz pro tunelování, který je převzatý z češtiny a píše se tunneling. Zase zápich po Čapkově robotovi. Naši politici včetně Václava Klause mohou na sebe být pyšní.

Trápí mě stav tohoto národa, který upadl do zóny vypatlaného konzumu a dobrovolně si vybral ten odpad když měl na výběr a mohl jít ve vlastním zájmu jinam. Ostudná média nám lhali a lžou. Politici lžou, analitici jen papouškují nějakého papaláše který je nastrčenou figurkou řízenou elitními bankéři. Podsouvají se nám nesmysly legitimizující vojenský teror, kterého se jako alianční složky účastníme a plodíme tak ve světě zlo, se kterým nikdy nebudu souhlasit.

Euroval nám naroste na 700 miliard přesně jako to předpověděl Nigel Farage ale to je v pohodě, nikoho to neštve. No co však ono se to nějak udělá. Tak uvažují naši politici když podepisují něco aniž by to prohnali mozkem a zhodnotili s trochou profesionality. Hodnotí věci podle síly nátlaku zájmových skupin. Tato příjemná forma nátlaku v podobě tučných obálek je velmi oblíbená tichá pošta, kterou hrají nejen ve Strakově akademii. Strakova akademie je pouze příznačné pojmenování pro místo, kde všichni kradou jako straky. Ty se ale rozlétly i do jiných akademií a institucí.

Další prachy vyhozené oknem je dostavba Temelína. Megalomanský projekt nás bude hodně stát a elektřina se bude prodávat do Německa, kde je vyšší cena. Pro nás je ještě čas, nám zatím ceny šroubují uměle dál nahoru.

Věděli jste, že cena zemního plynu ve skutečnosti na světovém trhu klesla na polovinu? jakto že my za něj platíme 4x tolik? Odpověď: nenažraná masturbace neviditelné ruky trhu. Tak to vidím celé i s Temelínem. Peníze by se daly investovat do nových a čistých technologií ale na to jsou ve vládě moc velcí tupci aby to věděli. Na to je nátlak energetického koncernu moc velký.

Dnes chceme vzít věci zpět, chceme ještě někdo vůbec být v unii? Vypsané referendum je noční můrou eurohujerů i europoslanců za ČR. Víte kolik si Rudý Ransdorf vydělá? Dost aby se sotva vlezl do poslanecké eurolavice, kde však kvůli tomu, že je mu v místnosti horko pravděpodobně příliš času trávit nebude. Na co jsou tam za ČR europoslanci když musí lidi vykrádat ptačí hnízda, aby si mohli dopřát byť malé, ale aspoň nějaké vajíčko? Když zjistíme, kolik jim za to platíme, tak to slabší jedince posadí na zadek, cholerické jedince to rozžhaví do běla a flegmatické stádo párkrát zabečí u piva a dál šoupe nohama.

Ambiciózní Paroubek se samozřejmě chytil šance a po proslovu který měl v televizi a který mu někdo za těžký prachy napsal mu solidně stopla obliba ve stádě, které ho nyní považuje za již jiného a morálně očištěného Jirku který je nyní miluje a není už ten, který s Bublanem nechal mlátit lidi na Czechteku a ČSSD pomohl nevyhrát kvůli tomu, jak uboze se prezentoval.

Stále dokola, Kubice se vrátil, vrátí se i Jirka, vraťme tedy i ten vstup do EU, co říkáte? To, co od ní dostaneme je vykoupeno postupným zpoplatňováním všeho, co zpoplatnit jde. Zdravotnictví, léky, psy, komíny, nemovitosti, daně z převodů, daně ze mzdy, povinné zdravotní pojištění které díky izipu slouží jako černá díra na peníze na kterou je krátký jakýkoli právník a nejde se jí zbavit vůbec snadno a další a další.

IZIP je jen jednou pijavicí, které se na nás přisály postupně s příchodem západní tradice v korupci a lhaní veřejnosti. Lež je sofistikovanější, propaganda skrytá a země je na tom podstatně hůř než byla před lety. Oddechl jsem si když jsem slyšel v diskusi že z odebraných vzorků ani jeden neobsahoval posypovou sůl. Bylo to tak důvěryhodné. Oni by nám nelhali a úplatek by nevzali, takže je to asi pravda.

Krmí nás a jestli jim to ještě baštíte, je mi vás líto a pán Bůh s Vámi. Ze mě je už zase zemědělec protože jsem pochopil jediné. Zase platí že co si člověk sám neudělá, to prostě mít nebude. Na dvoře mám slepice které budou časem snášet zlatá vejce. Čeká mě tedy docela slušná perspektiva. Chudáci však ti, co si i vodu musí platit a žijí v bytě, který není jejich. Ti zaplní nakonec ulice protože nebudou mít kam jít. Co se bude dít potom si netroufám odhadnout ale tato revoluce již sametová nebude.