Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Více než 40 variant pohlaví

Příroda to tak zřejmě chtěla a tak se vzájemně nepřitahují jen muž a žena. To chápu a nemám s tím vůbec žádný problém. Co mi však hlava nebere je to, že se rozlišuje více než 40 variant pohlaví.

  • vice-nez-40-variant-pohlavi
  • vice-nez-40-variant-pohlavi
  • vice-nez-40-variant-pohlavi
  • vice-nez-40-variant-pohlavi

LGBT (lesby, gayové, bisexuálové, transgender osoby). Možná to vypadá, že jedinců LGBT komunity je stále víc. To netuším. Myslím si však, že je o nich jen více slyšet, jsou více vidět, mají větší možnosti dát o sobe vědět a taky se dost uvolnila stavidla.

Ke zkratce LGBT se též přidávají písmena Q (queer), I (intersex), A (asexuál). Q může také znamenat questioning, což je něco jako nevyhraněná, nejistá osoba, která svou sexuální identitu teprve hledá (viz Wikipedie). Sem opravdu O.K. Mám známé, kamarády, kamarádky, kteří nejsou heterosexuálního zaměření. Jsou to lidé jako všichni ostatní, je s nimi sranda, a pokud se neproducírují ulicemi města v duhovém pochodu polonazí a v sexy oblečku Borata, nemám nic proti. Dokonce moc dobře chápu, když se někdo narodí jako hermafrodit.

Ale více než 40 pohlaví? Co to, hergot, je? To mají nakombinované pindíky a fifinky dobromady? Já vážně nevím co si o tom mám myslet. Pohlaví jsou přece stále dvě. Muž, žena. Pojem pohlaví je snad jasný a dávno určený a daný. Chápu také když se někdo narodí jako muž, cítí se ženou a nechá si operativně změnit pohlaví. Změnit pohlaví!!!! Z jednoho na druhé.

Dočetl jsem se, že existuje i aromatická orientace. Tak by mě zajímalo, kam chodí aromatická orientace na záchod. Čapne si v drogérii do kouta? Ono však zřejmě brzy klasickým WC s panáčkem odzvoní. Více jak 40 pohlaví by totiž uvítalo genderově neutrální hajzlíky. Argumentace? Genderově neutrální záchody máme všichni doma. Už vidím, jak kvůli nim budujeme v garsonkách o výměře 20m čtverečních další záchod, ať máme zvlášť jeden s panáčkem a druhý s panenkou.

Možná už stárnu, možná mi někdo erudovaný erudovaně vysvětlí, že se šeredně pletu... Já však vím, že bych se s aromatickou orientací u pisoáru sejít nechtěl. Ovšem někdy mám pocit, že tam ta aromatická orientace přede mnou již byla.

Inspiroval jsem se tímto článkem na iDNES.

Autor: Petr Burian
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře