Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Válku si zavinila sama!

Ukrajina měla v ústavě, že je neutrální stát a že nebude vstupovat do žádného vojenského paktu. Porušila slib daný v ústavě a neodolala vábení NATO díky její loutkové vládě, čímž si sama přivolala válku. Švédsko po 200 letech /!/ udělalo stejnou hloupost, opět díky loutkové vládě. 

Protože Ukrajina není v NATO, nejde o invazi vojsk NATO na cizí území? USA 3x porušila smlouvu o nepřibližování se k Rusku a porušila Minskou dohodu opakovaně. Ale to je u USA běžné. 

  • valku-si-zavinila-sama
 
Do BRICS se hlásí 25 států USA. To v demokratických mediích nenajdete.
Zemědělci v Bruseli kropí močůvkou i policisty. V jiných státech zablokovali všechny příjezdové trasy do velkých měst. Vlády musely okamžitě jednat. 
Dle kmotra volí v cizině jen pár tisíc Čechů. Vsaďte se, že tentokrát to bude aspon půl milionu voličů z ciziny. Ale kdo to bude kontrolovat? Schválení českého občanství do 4. kolena je velmi nebezpečné. Protože v mnohých státech je zdravotnictví finančně nedostupné, budou u nás fronty cizinců nejen v ambulancích, ale i na velmi drahé operace. Pojišťovny to neunesou a zdravotní péče se bude muset radikálně omezit. Už ted se plánuje kromě tří stovek za pohotovost i rušení menších nemocnic a lůžek v nemocnicích. Zrušit julínkovné 30 korun byl populistický zločin ČSSD. 
Soud v Haagu nedávno potvrdil, že vraždění ruských civilistů na Donbase bylo aktem genocidy. Ruská generální prokuratura vyšetřuje toky peněz zbraní přes ČR a české kampeličky na Ukrajinu. Uvažuje se o trvalém pobytu našich vrcholných politiků na Sibiři. Čeká se jen na ukončení války. 
Nutela a polský prezident v Bílém domě domluví, že 2% do NATO je málo a že by se měly platit 3%. V tom případě se stát bude muset radikálně zadlužit, aby bylo na důchody a na platy učitelů, lékařů atd. nebo hodně zvýšit daně, čímž se sníží reálný plat a tím pádem se vše zdraží. Kupředu levá, soudruhu Nutelo z Jugoslávské 130 v Brně. Až vám tam traktoristé přivezou močůvku, tak se nedivte.
Brzo začne největší vojenské cvičení na východě Evropy- 90 000 vojáků ze všech zemí, včetně Švédska. 
J. F. Kennedy v šedesátých letech řekl díky soutěži v Rusku "Vesmír ve školní lavici", že Rusové a jejich děti jsou tak napřed, že USA by si měly vzít příklad ze systému vzdělávání ruského člověka. Okolní státy si vzaly příklad z bezplatného školství a zdravotnictví. Stát umožnil vzdělaným lidem práci odpovídající jejich odbornosti. To vše a budování rodiny bylo za Stalina dokonalé. Tento systém mu Západ záviděl. Chcete vidět, jak dnes vypadá metro v USA a v Moskvě?: Youtube-Jakub Zieba. 
    Vyšetřovací spis- Kauza Kozák je z 80% začerněna. Proč asi? Cui bono? Novinář, který chtěl zjistit podrobnosti o tomto případu, tak mu bylo vyhrožováno smrtí jeho rodiny. Střelba nebyla náhodná, má něco společného s nejvyššími kruhy podle tohoto typicky mafiánského zvyku- vyhrožování smrtí rodiny. Proč se zakazuje vyšetřování tohoto masakru? Zřejmě veškeré tajemství je v dopise, o kterém jsem psal. Tentokrát se Palach číslo dvě neupálil, ani nezastřelil, časově by to nestihnul. Kdo a hlavně  proč /!/ byl ve střelbě rychlejší, už je jasné. Opakuji, že veškeré rozluštění je utajený dopis. Nic víc, nic mín. Jak prosté, Whatsone. Nebude ani náhoda, že se do tohoto případu pletou Klánovice, kde policie dnem i nocí "hledala pachatele", a které s tímto případem nemají nic společného. Ačkoli...Sami policisté nadávali, že jde o divadlo,  a  které s tím nemají nic společného. Mimochodem, mimořádně drahý šifrovaný telefon se nedělá pro jednotlivce, ale pro skupinu. Pořád nic? 
Škola byla zavřena, aby se uklidily stopy. Strach z vraha, který už nežil, není logický, nešlo přece o MŠ..Opět divadlo...
Každý senátor má kolem 3-8 asistentů. Právo na asistenta má jen invalida. Je snad senát plný invalidů? Jurečka má dva asistenty, kterým dá celkem za rok necelý milion. Kdo z vás to má?
EU schválila nařízení- rekonstrukci všech starších domů na klimaticky neutrální. Za neuposlechnutí bude vysoká pokuta nebo zabavení domu. Platit to bude už brzo a bude to započtení do daně za nemovitost. 
Filmy bez černocha a bez gender či LGBT nebudou připuštěny na žádné festivaly. Je možné, či pravděpodobné, že bude zakázáno točit filmy bez těchto individuí. 
EU nařizuje nějaká omezení, pokud jde o produkci kávy, takže ta se stane luxusem. 
"Kdo vedl válku ve Vietnamu, Jugoslávii, Iráku, Lýbii, Sýrii, Afganistánu, Quatemale, Grenadě, Panamě, Chile, a na Ukrajině? Kdo prováděl v těchto státech genocidy, převraty a války? To nejsou teroristé?"- Z projevu slovenského poslance. 
Evropa kupuje ruskou levnou pšenici. Vláda to chce zatrhnout, přitom z Ukrajiny bereme rakovinotvornou pšenici.
EU založili nacisté v roce 1944. 
Kanada schválila zákon, že za nenávist může zavřít na doživotí. Tak proto tam veřejně adorovali fašistu...
V irském referendu lidé odmítli progresivní definici rodiny. Nová vláda u nás by měla zavést referendum a dát to do ústavy. 
Gates vypustil do přírody miliony infikovaných komárů. kteří způsobily čtyřnásobný nárůst horečky dengue. Ted nabízí vakcíny, aby to zastavil. 
Právníci, proč nežalujete politiky za trestnou činnost-podněcování nenávisti k jinému národu a za dezinformaci a rozšiřování poplašné zprávy, že jsme ve válce? Opravdu nejde o trestnou činnost?
V ČR  se rozprodává půda ve velkém-tisíce hektarů- cizincům. Vláda to ví, ale tají to. Nejde o korupci?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře