Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

To není hoax!

Soudruh Fialenko tajně podepisuje a schvaluje velmi nebezpečné věci! Protože dosud není uzákoněna hmotná odpovědnost a přímá odvolatelnost politiků a soudců, mohou si tito dělat doslova co chtějí, jednat nejen protizákonně a protiústavně, ale i vlastizrádně!

Soudruh Fialenko poslal do Brusele ke schválení návrh na likvidaci celého českého zemědělství a likvidaci výroby potravin. Chce uzavřít všechny zemědělské firmy, úplně zlikvidovat všechna zemědělská zvířata. Budeme pěstovat jen obilí, všechno další budeme jen dovážet. Ptačí nemoc jen v ČR nebyla náhoda.

  • to-neni-hoax-2
 
 
Na venkově vzroste nezaměstnanost, státu se sníží příjmy a zvýší výdaje. Opět bude donucen se zadlužit. Dle mnou předpokládaných volebních výsledků si tohle přeje přes 90% obyvatel ČR.
 
A tohle se děje v době nastávající světové ekonomické krize, zvyšující se nezaměstnanosti a masové ukrajinizace u nás. Výsledkem budou předražené, pro někoho dokonce nedostupné takzvané "potraviny" z dovozu.
 
Vláda se bude muset opět astronomicky zadlužit, aby měla na důchod, které se podle zákona musí zvyšovat a přitom důchodců stále přibývá. O Husákových dětech za pár let nemluvě, to stát nemůže unést. Dlouho tvrdím, že mladí si vlastnoručně kopou hrob.
 
Čeští pekaři tvrdí, že bez pšenice se chléb nedá vyrobit. Takže i ten chléb budeme dovážet a přibydou i nezaměstnaní pekaři. S. Fialenko chce také rozprodat českou půdu, která nám ještě zbyla.
 
Připravují se také zásadní změny v transplantačním zákonu, zákonu o lidských tkáních a buňkách, zákonu o ochraně a využití nerostného bohatství, zákon o látkách poškozujících životní prostředí, o zadávání  veřejných zakázek, a nakonec dokonce zákon, kterým se mění Listina základních lidských práv a svobod!!!
 
Co by na tohle řekl abstinent Véna? 
 
Organizace CIA oznámila, že naše vláda musí splnit tři možnosti, aby mohla dále pokračovat ve svém vládnutí: 
 
1/ Snížit důchody, tak jako v roce 2009.
 
2/ Zvýšit věk odchodu do důchodu na 65 let.
 
3/ Rozšířit pracovní sílu v ČR o půl milionu Ukrajinců, hlavně mužů od 18 do 60 let, kteří mohou přijet se svými rodinami. Takže jich tu bude kolem dvou milionů=každý pátý občan ČR bude Ukrajinec. Musí se jim přidělit trvalý pobyt. Takže kriminalita prudce vzroste.
 
Tím se radikálně zvýší nezaměstnnost českých lidí, menší ukrajinské platy sníží výběr daní a zvýší výdaje na nezaměstnanost. Stát se opět musí zadlužit, protože důchodců přibývá a zároven přibývá zákonů, záměrně ničících rodinu. 
 
Podle loňských voleb vlády a dnes mnou předpokládaného výsledku dnešních voleb prezidenta si tohle všechno přeje kolem 90% voličů...
 
Není možné, aby Baštu volila jen polovina voličů SPD, když jej volí i voliči jiných alternativních stran. Není možné, aby třetina  národa obdivovala kovaného komunistu, převlékače kabátů a karieristu, který touží po třetí světové.
 
Není možné, aby další třetina národa zbožňovala krásnou Danuši, která podvádí, lže a odpovědnost shazuje na druhé. Dokonce při nabídce jenerála Pávka odmítla místo ekonomky na hradě, protože je to pro ni jako pro ženu ponižující urážka....
 
Je vůbec možné, aby 90% lidí volilo za prezidenta lidi, kteří se ani jedním slovem nezmíní o nesvobodě, nastávající totalitě, cenzuře a nebezpečí války? Nebylo by na čase zakázat dobře placené průzkumy a druhé kolo voleb?
 
Zdroje - Pravý blog, CZ24 News, Michal a Petr.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře