Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Stačí místo Koránu jen tři otázky a dva tucty odpovědí...?

  • gaza_home_demolition
Muslim může mít až čtyři ženy, pokud je uživí a uspokojí... Bylo mně řečeno, že jsem xenofob a rasista. Ne kvůli Romům, ani černochům, ale proto, že urážím mírumilovné muslimy a vzbuzuji zlobu vůči nim mezi českými občany. Třeba tím, že píši, jak v Pásmu Gazy tátové a dědové kupují svým ratolestem plastikové kalašnikovy i makety sebevražedných náloží dynamitu, aby je cvičili v nenávisti k Izraeli. Viděl jsem na vlastní oči...

Jakoby to nebyl zvyk všech tátů a dědů kupovat svým potomkům jako dárky makety samopalů, mečů, pušek, tanků a jiných zbraní. Je to přece běžná tradice i u nás, kde kluky poutá nejvíc vojenská technika. Nikdo z nich ale nepůjde nikoho zabíjet. Možná. Určitě však ne z etnických důvodů. Snad. Šířím tak údajně bludy.

Přesto se v Gaze se měří úroveň školního zařízení podle toho, kolik portrétů “hrdinů” visí na chodbách těchto škol, kolik zdejších “házečů kamení” (intifáda - vzpoura kamení) se nechalo za svatou věc islámu při sebevražedné explozi zabít. A kdo z nich při atentátu zabije víc nenáviděných Izraelců, ten bude oslavovanější.

Ve škole, do níž chodil i zastřelený dvanáctiletý Muhammad, každý den před zahájením vyučování teď zpívají děti oslavnou píseň na jeho počest. A tak “mučedníkovi” spolužáci, kteří ještě žijí, prý čekají na svůj “šťastný los” při výběru mezi sebevrahy, ve svém věku dvanácti let tvrdí, že hlavní boj do poslední kapky krve s židovskými satany teprve nastane a neskončí dřív, dokud zcela Izrael nezničí.

Islám je kompilát judaismu a křesťanství, žena je podle něj pouze polovina muže. Když šel mladý muslim po cestě a kus před ním kráčela jeho manželka, napomenul ho starý imám se slovy, že uráží pravověrné, podle nichž musí žena kráčet jako méněcenná až za manželem. Mladý muslim odpověděl, že starý imám se mýlí i s Prorokem Muhammedem, jelikož za jehož života ještě neexistovaly podminované cesty...

…”Zbožná Muslimka má své zahalení ráda a považuje ho za součást své identity. A obnažení by pro ni znamenalo potupu a zostuzení. Součástí víry je cudnost, skromnost a stud, se kterým se rodíme přirozeně, ale pod tlakem vulgárního okolí se tyto ctnostné vlastnosti vytrácejí. Muslimka netouží po tom, aby ji cizí muži okukovali a představovali si, jaké by to s ní asi bylo, což je přirozená tendence mužů…” napsala mi jedna muslimská konvertitka, co mi vyhrožovala, že mé urážky na adresu islámu sledují mnozí lidé z ambasád v Česku.

“Od některý českých muslimek jsem vyslechla, že by se ženy neměly modlit s gelovými nehty. Modlila jsem se s gelovými nehty několik let v mešitách v SAE a nikdo s tím neměl problél, ani imám," ujela naše koncertitka. Faktem sice je, že gelové nehty, stejně jako lak na nehty islám nezakazuje. Jak také; v letech kolem 623 neměl Prorok při sepisování Koránu ani tušení, co jsou to gelové nehty. Je tu ovšem trochu problém, když je muslimka bohabojná a chce, aby modlitba byla platná, musí být ve stavu „tahára“, tedy rituální čistoty. Při umývání se voda musí dostat na všechny povinné části těla – ruce, ústa, nos obličej, vlasy, nohy ke kotníkům. Ovšem lak či gelové nehty vodu nepropustí. Tím pádem očista není platná a bez platné očisty není platná ani modlitba.

A nyní ještě pokrytecká slova z úst ústředního bojovníka proti islámskému terorismu G.W. Bushe juniora, oddaného přítele ropné rodiny bin Ládinů, jemuž se hrůzou stahovaly svěrače po 11. září 2001, jelikož měl obavy z hromadného lynčování amerických muslimů. Brzy poté ale rozpoutal proti islámským teroristům válku v Afghánistánu a Iráku.

“Islám představuje mír, zatímco teroristé ztělesňují zlo války. Když přemýšlíme či mluvíme o islámu, myslíme na pocit bezpečí, který tato víra přináší miliardě lidí na celém světě. Miliardy lidí v něm nacházejí pocit bezpečí, útěchu a mír, a to činí z příslušníků jakékoliv rasy bratry a sestry. Mezi americkými občany žijí miliony muslimů a ti jsou pro naši zemi nepředstavitelně velkým přínosem hodnot…” řekl.

Jak to však je s islámskými teroristy doopravdy? Existuje na to úžasný rozbor, který mi poslal přítel, jenž mě nikdy nenechá ve štichu. Stačí jen tři otázky a přes dva tucty odpovědí...

Kde jsou muslimové nešťastní: Nejsou šťastní v Pásmu Gazy, nejsou šťastní v Egyptě, nejsou šťastní v Libyi, nejsou šťastní v Maroku, nejsou šťastní v Íránu, nejsou šťastní v Iráku, nejsou šťastní v Jemenu, nejsou šťastní v Afghánistánu, nejsou šťastní v Pákistánu, nejsou šťastní v Syrii, nejsou šťastní v Libanonu, nejsou šťastní v Jordánsku, nejsou šťastní v Bahrajnu...

Tak potom kde jsou šťastní? Šťastní jsou v Autrálii, šťastní jsou v Anglii, šťastní jsou ve Francii, šťastní jsou v Itálii, šťastní jsou v Německu, šťastní jsou ve Švédsku, šťastní jsou v USA, šťastní jsou v Norsku, šťastní jsou Kanadě, šťastní jsou v Dánsku, šťastní jsou v Nizozemsku... Prostě jsou šťastní v každé zemi, která není muslimská.

A koho z toho viní? Paradoxně neviní islám, ani svoj zemi, neviní ani sami sebe; viní země, v nichž jsou štastní. A aby toho nebylo málo, snaží se tyto země změnit, aby byly jako země, odkud sami přišli a v nichž nebyli šťastní... Doktor Chocholoušek by zajásal...

Inu, až mě zase někdo nařkne z rasismu a xenofóbie vůči muslimům, už vím, co jim na to řeknu...

Snímky Břetislav Olšer

PS: Mubarak musel odejít, ale ne proto, aby se dostavila demokracie, jak to prohlašovali naivní západní politici, včetně těch amerických. Ale proto, aby se k moci dostali islamisté. Egypt oznámil, že jednostranně ruší smlouvu o dodávkách zemního plynu Izraeli. To je jen jeden z řady následků svržení Mubaraka a otevření dveří k moci islamistům. Stejný vývoj se odehrává také v Libyi. Zbraně islamistů pomohly k moci islamistům v sousedním Mali.

Budeme cvičit své děti ve válčení jako islamisté…?

Nač zákony proti pedofilům, když je miliardy muslimů neuznávají…?

Dojemné islámské svatby v Dubaji, ale co v Íránu či Afghánistánu..?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře