Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ruská ruleta se zubatou

Hodnocení uživatelů:  / 21
NejhoršíNejlepší 

Možnosti. Celý svět se jeví jako soubor neomezeného počtu možností. Ráno můžeme vstát z postele levou nohou, pravou nohou nebo snožmo. Můžeme se také z postele skulit nebo nemusíme vstávat vůbec. Pak to pokračuje a řešíme varianty s oblékáním, časem odchodu, přepravou, prací, jídlem, nákupem, zábavou, kontakty a vším možným ostatním. Žádný den nemusí být stejný. Nemusí, ale povětšinou bývá. Jako kdyby to někdo dopředu nalajnoval a nám nechal jen malý prostor mezi úzkými mantinely, mezi kterými se máme mlátit. To proto, aby to vypadalo, že náš život je pestrý a že vždy máme možnost volby.

  • ruska-ruleta-se-zubatou

Život je složitý. Říká se to. A je to skutečně tak? Třeba si vezměte, že si skoro všichni lidi myslí, že být ministrem, premiérem nebo prezidentem je něco giganticky složitého a že oni by na to neměli. Jsou na omylu. Už jen z toho, co za lumeny i věčně ožralé ošousty si na těchto místech platíme, je jasné, že představují jen jakési figurky, tiskové mluvčí, visačky, papoušky, užitečné idioty, cirkusová zvířátka a nebo si je nazvěte jak sami chcete. Fungují povětšinou podobným způsobem jako mycí houby – někde něco nasají (nebo to do nich nalijí) a pak před kamerami to na nás vypustí. Přitom se u toho samozřejmě tváří, že to právě oni vymysleli. Ani omylem. Nebo myslí si snad tady někdo, že mycí houba ovládá schopnost myšlení?

Když teď napíšeme větu, že „Pátky bývají informačně krizové“, tak vypadá jako zcela vytržená z kontextu. Můžete si být jisti, že není. Možná jste si sami všimli, že s Jobovými zvěstmi přichází aparát mycích hub hlavně v pátek. Tento proces si mycí houby nazvali světově „brífink“ a z těchto akcí na nás vypouští tu nasátou špínu. Tímto způsobem se zkoušejí reakce lidí, co oni na to. Jestli třeba testování dětí, kovidový pas, uzávěry okresů, zákaz vycházení či jinou hovadinu přes následující víkend nějak strávíme a zapomeneme a nebo nás to nadzvedne a naše zaměstnance nahážeme do Vltavy. Museli jste si té infantilní páteční taktiky taktéž povšimnout, takže jste také zaznamenali, že zrovna tento pátek z mycí houby s názvem Bureš vytekla špína nasátá před pár týdny v Izraeli. Konkrétně tahle špína byla o tom, že „se musíme připravit na možnost přeočkování“, ...což před nějakou dobou vyteklo z židovské mycí houby s názvem Bibi.

Překvapeni? Objektivně a zcela bez urážky, koho to překvapilo, je padlý na hlavu. Dalo se sice lehce spekulovat, že vzhledem k blížícím se volbám bude zájem špínu v houbě pozdržet, až do volební frašky. Ale nešlo to. I mycí houba Bureš musí poslouchat a jeho kandidatura na cokoli jeho pány absolutně nezajímá. Je to pro ně méně, než páté kolo na 55. koleji.

První tři odstavce byly jen pro ozřejmení, že svět se točí stále stejně, i když nám připadá, že včera se otáčel trochu jinak. Neotáčel. A jak vidět, nezmění to ani mycí houby, byť by byly z Izraele. Ani ruská a ani ta americká mycí super houba nemá šanci. A nikdy ji neměla. Nic nezmůžou a nic neudělají. A i kdyby se na mysli pomátli a chtěli by něco pozitivního udělat sami od sebe, nemají ani tu nejmenší šanci otáčení byť nepatrně upravit. No prostě každý chápe, že mycí houby na nic mít vliv nemohou a slouží jen na úklid špíny metodou nekonečné smyčky: napustit – vypustit - napustit – vypustit.

Nyní dál.

Asi každý pochopil, že nejdůležitější část plánu Corona je dostat cosi do lidí. Mycí houby by sice mohly konspiračně namítat, že očkování je proti nákaze moribundu 19, ale bylo by jim to platné, jak mrtvému zimník. Už dlouho se ví, že očkování je prakticky k ničemu a odborníci dokonce odmítají vpichovanou látku nazvat vakcínou. Zkrátka hledat jediný důvod pro to, aby bylo možné tyto „vakcíny“ nazvat vakcínami by bylo asi hloupé.

Takže co víme? Víme, že „vakcína“ není vakcínou a mycí houby začali vypouštět další přeočkování …tím něčím, co není vakcína.

Zajímavé?

Ano! Jistě že je to zajímavé! Současně to ale představuje několik možností, protože zatím nevíme, co látky vpouštěné do lidí mají vlastně dělat. Ochrana před viry to podle odborníků není, takže jaký může být jejich pravý účel?

Vezměme nejdříve tu horší možnost a tou je, že látky které se teď pumpují do lidí způsobí postupné vyhynutí očkovaných lidí. Když to strávíme bez obalu, tak systému sice vyhovuje, že se zbaví starých a hloupých lidí, ale má to pro systém i svou temnou stránku. Velmi temnou. Proč? Protože i když poníží stavy obyvatel planety o staré a hloupé (vyzabíjet většinu lidstva rozhodně chtějí a už to zhruba sto let provozují), tak bohužel tady zůstanou ti, kteří se sebou nenechají manipulovat. Toto je pro systém problém, protože se o mnoho lépe vládne tupému stádu ovcí, nežli převídavým lidem, kteří se nenechají opít rohlíkem. S takovými jsou vždycky problémy. To je také důvod proč třeba k bezpečnostním složkám nikde na světě nevezmou bystré a inteligentní jedince, ale spíše ty s podprůměrným IQ, kteří budou na slovo poslouchat a u kterých nehrozí, že u práce budou přemýšlet. To jsou fakta a můžete si být jisti, že platí úplně všude.

Teď to trochu zamotáme. Automaticky jsme pro první variantu uvažovali, že systém je zákeřný a zlý. Ale co když není? Co když má právě ten záměr, aby se lidstvo posunulo dál? V tom případě by likvidace neužitečné části populace splnila svůj účel a Země už nebude muset dále živit něco, co je k neužitku, tedy staré a hloupé jedince.

Jako úvaha by to asi šlo, ale jinak je to čirý nesmysl. Stačí se totiž podívat na charakterové vlastnosti hlavních představitelů akce Corona a je jasno - o žádném plánu na posun lidstva na vyšší úroveň nemůže být žádná řeč.

Na závěr první varianty si zmíníme také možnost, že „vakcíny“ nemají za úkol život očkovaných časem ukončit, ale jen způsobí jejich snadnou ovladatelnost po aplikaci. Jenže tady je hned od prvního pohledu jasné, že toto je již druhá, do nebe volající hovadina, po sobě. To proto, že ti, co jsou v současné době očkovaní, byli již před prvním vpichem látky snadno ovladatelní a další ovládání by bylo antiproduktivní. Tato spekulace tedy byla skutečně jen mávnutí do vzduchu, ale pro pořádek jsme si ji raději uvedli.

Zatím jsme ale zmínili jen možnost, že ta jejich „vakcína“ je svinská věc. To ovšem nevíme jistě. Navíc by u první varianty hrozil ještě problém s navýšením průměrného IQ ve světě. Nezbývá než hledat další možnosti. Takže pokračujme, protože vždy máme tu možnost volby. ...no a právě ta následující druhá varianta funkčnosti vpichovaných látek by mohla řešit problém s nepohodlnou, inteligentní částí lidstva. Byl by to případ, že očkovaní lidé dostanou do těla cosi prospěšného.

Blbost? No jak to můžeme vědět? Nevíme a třeba to aktivuje ten třetí vpich. Nebo desátý. My to můžeme jen hádat, ale výrobci vpichovaných látek to jistě dobře vědí. Aplikované „vakcíny“, počítejme tak deset let testují, takže to vědí moc dobře. Taktéž je pro nás těžké tipnout, čím to může být prospěšné. Třeba to bude něco, co jim v budoucnu pomůže přežít nějaké vražedné záření, požití nějakého jedu, vdechnutí nějakých nanočástic. Těžko říci, ale teorii jakési prospěšnosti vpichovaných látek a ochrany jednodušší části obyvatelstva, nelze tuto možnost z objektivních důvodů vyloučit.

Jaký bude přínos druhé varianty? Pozitivní účinek vpichovaných látek je zřejmý na první pohled - na Zemi za nějaký čas zůstanou jen staří (kteří tady stejně už dlouho nepobudou) a s nimi tady zbude ta část lidstva, která se na nic neptá. Ta, co nic nepožaduje a kde je ráno postaví, tam je večer najdou. Pro systém ideál? Zdá se že ano.

Určitě se vám to nezdá a hledáte argumenty proti. Není přece možné, že by vakcíny byly prospěšné, když celý dekonspirační svět v nich vidí nástroj Ďábla!

Možná ano možná ne. Hergot, kde zjistit jak to je?! Chtějí se zbavit chytré a nebo té hloupé části lidstva? Pomůže nápověda, že vyvolený národ se v Izraeli za pizzu očkuje o 106? Pomůže nápověda, že systém zabil prezidenty Burundi (+2020) a Tanzánie (+2021), protože oba veřejně dokázali falešnost akce Corona? Pomůže snad nápověda, že dokonce i moudrý gosudar Putin propaguje vakcinaci? Pomůže nápověda o tom, že vědecké kapacity označují vakcinaci populace za kriticky nebezpečnou pro celou planetu? Pomohou fakta o falšování dat o nakažených, o neprůkaznosti testů, o původu viru moribuda 19? Co vám pomůže, aby jste se rozhodli, zda do sebe necháte vpustit neznámou látku, která má s vámi cosi provést? Máte dvě možnosti a nejde se nerozhodnout. Je v komoře náboj nebo není? Nevíte? Tak přemýšlejte – právě totiž hrajete ruskou ruletu se Zubatou.

 

Facebook komentáře