Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pomohou nám Ukrajinci?

Soudružka Pekarová tvrdí, že se vlády nemají starat o lidi. Proč se tedy starají o cizí občany? Pokud by se tak obětavě starali o svůj národ, měli bychom nejvzornější vládu na světě.

  • pomohou-nam-ukrajinci

USA, světe div se, u nás nechce základnu, ale někteří naši soudruzi ve vládě ano. Že by USA docházely finance? Rusko nám nechce odpojit plyn, ale naše vláda a eurohujeři ano. Jako průmyslová země bez plynu budeme mít asi 85% nezaměstnanost! Neumím si představit školky a školy, kde sedí půl dne malé děti ve vymrzlé místnosti, vymrzlé nemocnice a o operačních sálech s chirurgy s prokřehlýma rukama. To jsou paradoxy, pane Vaněk!

Soudruh Polčák říká, že Ukrajinci zachrání důchody pro "Husákovy děti". Je to přesně naopak! Někdo dal Ukrajince u nás neurčenou částku, aby jí pomohl. Ta řekla- tohle vydělám za tři měsíce. Je známo, že Ukrajina má problém vyplácet důchody. Takže vzhledem k tomu, že si tu Ukrajinci finančně polepší, pravděpodobně tu většina zůstane. Ačkoli, mnozí se nespokojí s ubytovnou a vrátí se domů. Většina firem propustí české lidi a přijme tyto Ukrajince. Tím pádem klesnou rapidně platy i těm českým lidem, které firma nevyhodí.

Takže při menší výplatě budou menší i přímé daně. Při menší mzdě je i menší útrata, takže opět nižší nepřímá dan. Navíc radikální zvýšení nezaměstnanosti. Při zastavení plynu bude dělat jen nepatrná část národa.Tím pádem, jak uživíme statisíce Ukrajinců u nás? Takže suma sumárum- mnohonásobně vyšší sociální výdaje, mnohonásobně nižší výběr daní. Soudruhu Polčáku, kde chcete vzít na mnohonásobné zvýšení počtu nových důchodců, včetně Ukrajinců, kteří díky zastavení plynu budou také bez práce? "Krutý diktátor" Husák nebyl hlupák, když podporoval rodiny bezúročnými půjčkami a dostupným bydlením.

Že jde  o lokální válečný konflikt, nikoli o válku, protože na 80% Ukrajiny je mír, to dokázal známý brněnský aktivista, který se projížděl ulicemi  Kyjeva se svým autem. Tento aktivista je už asi za pravdu upálen, pardon, odsouzený, protože zmizel i z internetu. Dokázal to i soudruh Fiala. Odkdy se ve válce neútočí na vlaky plné lidí? Riskoval by tak zbabělý politik mířit přímo do centra války? Po válce patologicky a fanaticky touží i žena /!/ politička s tak rasistickým jménem, že ho nemohu napsat. Budto je neplodná, nebo není matka. Proč jsem si jen vzpomněl zrovna na Čapkovu Matku?  

Proč asi je statisíce Ukrajinců neregistrovaných? Opravdu mají čisté svědomí? Dokonce na Ostravsku i v samotné Praze už řádí, taxikáři už něco zveřejnili na internetu. Přes slovenské hranice z Ukrajiny cestují i více opálení Afroevropané. 

Zhorší se samozřejmě i dostupnost zdravotnictví. A to už vláda snížila příjmy pojištovnám...

Pirátovo tvrzení, že Rusko není žádná velmoc dokazuje, jak je nevzdělaný, když neví, že na jednom konci této země slunce vychází a současně na druhém konci této velmoci slunce zapadá. 

Může nám vláda stoprocentně zaručit, že k nám neutíkají i Banderovci? Vláda má řešit tolik problémů, že by musela pracovat 24 hodin denně. ODS říká, že by se platy ani důchody neměly zvyšovat...Přitom je potřeba zajistit bezpečnost státu, zajistit dostatek levného plynu a elektřiny  a mnoho jiných věcí. Skutečně věříte, že nám Ukrajinci pomohou vyřešit tyto problémy?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře