Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Papež na Slovensku

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Bylo to myslím někdy v r.1990, když papež navštívil Slovensko. Žil jsem v té době v Bratislave na Trnávke a shodou okolností měl jet s kolonou z letiště přímo po silnici pod mým oknem. Tak jsem to sledoval, co se venku děje. Podél cesty stáli nedočkaví lidi v naději, že uvidí toho prý svatého z blízka. Co deset metrů stál policajt který dbal na to aby lidi nestáli příliš blízko u silnice a každého kdo se víc přiblížil nekompromisně odháněli.

Legrace byla, když se po tom dlouhém čekání lidi dověděli, že nastala změna a ten "svatý" seděl v letadle které jim proletělo vysoko nad hlavami. Už tenkrát se ukázalo jak dokáže s lidma jen vyjebávat.

  • papez-na-slovensku
  • papez-na-slovensku

Před par léty, v počátcích té amerikou vymyšlené a zosnované uprchlícké krize, když se lidi začínali bránit násilné islamizaci zajel papež, zcela náhodně do ameriky kde se setkal i se strůjci celosvětového "štěstí". Z této cesty si odvezl do Vatikánu pěkných par milionů dolarů a div se světe, najednou začalo vatikánské lobby. Hlava církve celá staletí bojující s islámem najednou začala islamistům líbat nohy, hrbit se před nimi a přesvědčovat věřící ovečky o lidskosti a lásce ke chudákům uprchlíkům.

Dnes je papež opět v akci. Zřejmě na účtu Vatikánu opět přistálo par milionků od Soroše či jiných tvůrců světomíru a tak plní svou roli užitečného idiota a loutky. Slovensko, které je asi nejvíc postihnuto laboratorními covid pokusy je opět obětí státní zvůle a vydírání. Nestačí, že se v rámci pokusů a tučného zisku par lidí muselo podrobit plošnímu testování, teď už i na setkání s tím svatým satanem můžou jen očkovaní.

Čili satan opět nepřímo lobbuje za kapitalisty. Škoda jen, že se lidi nedokážou sjednotit a nebudou tu šaškárnu bojkotovat. To by asi papež nerozdýchal ani kdyby si roušku sundal.

Nevím jaké důkazy ještě lidi potřebují k tomu, aby pochopili, že ten jejich "svatý" je jen prachsprostá politická prostitutka která za dolare ulehne i se samotným satanem.

Přesto všechno je jasné, že se dostaví par tisíc opíchaných kteří budou omdlévat blahem když uvidí toho zmetka z blízka a nedej bůh aby se ho dotkli, to by byl megaorgasmus. Smutné na tom je, že mezi nimi budou i mnozí z těch, kteří odmítají jakoukoliv formu islamizace a přesto...

Nepochopím, nepochopím, nikdy nepochopím.

/Lupo/

Facebook komentáře