Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Opravdu jde Green Dealu o záchranu planety?

Krávy připravené na porážku se naloží na kamiony, a přes celou Evropu /!/ se vezou až do Španělska, které je na opačném konci /!/ Evropy. Tam se porazí  /jen!/ , dá se na to značka, ale protože zase na bourání masa má lepší dotace Německo, tak se maso naloží zpět do auta do chlaďáků a přes celou Evropu to jede zase do jiné země, kde se to bourá a naporcuje. Ale lepší dotace na balení toho masa má Polsko, tak se to zase naloží na kamiony a odveze se to do Polska, tam se to nabalí a pak se to někam distribuuje. Je to normální?

  • opravdu-jde-green-dealu-o-zachranu-planety
 
Teď tahleta celá cesta produkuje nějakou uhlíkovou stopu. Kdyby někomu skutečně šlo o to, aby nějakou uhlíkovou stopu redukoval, tak začne tady. Ale protože to nikdo nedělá, tak je jasné, že jsou v tom jen nějaké peníze a dotace. Je vidět, že to je celé jedna velká myčka či ždímačka na prachy. V rámci Green Dealu se jen přelévají peníze z kapes daňového poplatníka do kapes vybraných, kteří dosáhnou na ty dotace či kteří si dokonce ty dotace prolobovávají, protože, co si budeme nalhávat, celý Brusel je jen o tom, jak prolobovat někde nějaké dotace. Pokud tomu někdo nevěří, tak se na to podívejte, ten řetězec, který jsem popsal, tak reálně skutečně funguje. Proto si myslím, že GD je nesmysl. 
Stal se zázrak! Guma náhle zčista jasna prozřel a okopíroval dlouhodobý názor Okamury a s prominutím i můj a nepochybně mnoha lidí se zdravým selským rozumem: "Nezvyšujme důchodový věk, místo toho podpořme porodnost. Důchodový věk 65 let je strop, přes který nehodlám jít. Jsou to peníze, které regenerují další peníze. Do systému je nutno přivést nové prostředky. Nejsou-li dostupné veřejné, je nutné vytvořit podmínky, aby se zúčastnil soukromý kapitál, ale se státní garancí, aby se neopakoval drábkův fondový pilíř. A pro delší časové období je potřeba prorodinná a pronatální politika. Nic z toho vláda nedělá."
Z Ukrajiny se k nám dováží maso plné salmonely. EU to nevadí? Hlavně kuřecí maso. Nejčastěji je prodávají Penny, Makro, Tesco. Země původu je označeno Slovensko, ale tam je maso jen přebalováno. Jedinečný kod by měl obsahovat skutečnou zemi původu. 
Dle studie EU by členské státy měly přijmout přes 3 000 000 000 / miliardy! / imigrantů. pro ČR je plánován příděl přes 58 000 000 / milionů!/ , pro Slovensko 38 milionů. V ČR tedy bude každý šestý občan Čech, ostatní budou muslimové. Je jen otázkou času, kdy to bude u nás, tak jako je to už dnes na ulicích Francie, Anglie, Holandska a mnoha jiných zemí. Mluví se jen o každodenní běžné kriminalitě, ale nikdo se nezmíní, jak nám to zničí zdravotnictví a ekonomiku. Díky mafiáne, přítí volby nevyhraješ! Není pochyb, že tak jak už dnes se historie opakuje ve všem v celé Evropě, tak se bude historie opakovat až do konce- včetně Norimberku č.2.
Katolíci vyzývají papeže, aby rezignoval. Pokud odmítne, tak vyzývají biskupy a kardinály, aby ho sesadily. 
Starostou v londýnské čtvrti se už potřetí /!/ stává ten stejný muslim. Nás to brzo čeká díky mafinánovi. Stalin za vlastizradu dával trest smrti zastřelením hned na místě bez soudu. Byl to skutečný vlastenec a státník. 
Dle soudružky Courové po vystoupení Česka z EU mnoho lidí emigruje. Chocholoušku....
Dle svazáka Koláře elektroauta hoří nádherně. Kde se ten Chocholoušek fláká? Není toho na něj /trochu/ moc?
Islámský vůdce chce trest smrti pro homosexuály. Shazuje je z nevyšší budovy. Které z těchto menšin bude hájit kdysi známý "Pivní sluha"? 
Německo při náboru preferuje do armády transky a migranty. Současně provádí v armádě gender školení. Propaguje oblečení druhého pohlaví. Někteří vojáci nosí růžové podpatky. Jak se utíká ve vysokých podpatcích v drsném kopcovitém terénu, v blátě a v zákopu? Nepochybuji o vítězství této udatné "chlapské" armády...
Na Ukrajině je minimálně 20 památníků hodného Bandery. Ulic je po něm pojmenováno mnohem víc. Prý nebyl tak špatný, protože byl vegetarián a nekuřák, říkal mafián. I hodný strýček Áda by nekuřák a vegetarián......
Jak je možné, že do země, kde je "válka" už dva roky, jezdí tolik politiků? 
Víte o tom, že v Rakovníku ordinují zubaři bez atestace? Co na to ministr smrti, pardon, ministr zdravotnictví?
Úředně si můžete změnit pohlaví bez operace. Takže jako biologický muž budete vystupovat jako žena. Opravdu vás neodmítnou léčit na urologii či gynekologii, když úředně máte jiné pohlaví než skutečné? Opravdu nejsou soudci, jmenovaní agentem Pávkem úchyláci, když tohle schváli? Skutečně nedokazují přímo vzorně, že jsou politicky  závislý soud?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře