Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nový blog - Choloušku, nestíháš!

Soudruh Válka, pardon, Válek podepsal 25.3.2022 smlouvu s WHO, kde se zaručil, že do roku 2030 bude očkován každý občan ČR bez výjimky, včetně malých dětí, přesto, že v některých státech existuje zákaz očkovat malé děti.

Inu, co chcete od špatně  vyučeného  mastičkáře. Kolik je za genocidu celého národa? Tak proto byl zrušen trest smrti!

Utopie chce nabíječky do elektroaut každých 60 km na dálnicích. Otázkou je, bude-li jezdit tolik předražených aut, když stoupá cena elektřiny a stačí-li se tolik nabíječek vybudovat na tisících kilometrech dálnic. Německo už ruší elektrobusy kvůli dlouhému nabíjení, dále zdražující se elektřina odradí další zájemce. Už padl i návrh zrušit většinu letišť...

  • novy-blog-cholousku-nestihas-2
 
Koho volit za prezidenta? Velmi jednoduchá odpověď. Kdo z těchto adeptů aktivně pracoval v politice aspoň patnáct let? Kdo se zajímal o problémy obyčejných lidí? Kdo se ozval proti zdražování všeho a kdo byl proti odpojení od ruského plynu a ruské ropy? Kdo je proti emisním povolenkách, LBGT, zelenému šílenství? Kdo chce veškerou energii včetně vody do českých rukou?
 
Kdo chce odejít z EU, NATO, a WHO? Dle volebních výsledků chce 88% lidí žít v bídě, bez energie a jídla, umírat ve válce...K Baštovi se přidává stále víc voličů, takže logicky by měl mít víc než SPD, tj. aspoň 15%. Bude-li mít méně, není to vzorný důkaz o falšování výsledků? 
 
Proč na pracáku nestíhají? Protože mezi sociálně potřebné už patří i ti, kteří nikdy pomoc nepotřebovali! A to ještě chleba nestojí ani padesát korun. Soudruh Fialenkko veřejně přiznal, že je rád /!/, že tolik lidí využívá pomoci státu...To pravé začne až po novém roce...Ekonomická krize v roce 2008 byl slabý odvar, pouhá předehra. 
 
Ukrajince odmítli vyplatit dávku, protože přijela autem za milion. Kdepak na to asi vzala? Takže se vrátila do válečné /?/ země. Mimochodem, odkdy jezdí politici do země, kde probíhá válka? Zbabělá loutka Fialenko, který se nechal v EU přede všemi "sprdnout", čtyřikrát jel vlakem do země, kde se válčí...Dle Sezamu Rusové prodávají tanky Ukrajincům, Putin se narodil deset let po smrti jeho otce...
 
Předseda Loupežníků: "Není možné, aby v bytě 3+1 žili jen dva lidé. Buď k sobě ubytují ještě dva další nebo zaplatí zvláštní daň za nadměrné metry." Ani Husák by si tohle nedovolil!
 
Už nebo zatím teprve třetí sebevražda skokem z okna pracáku byla údajně z rodinných důvodů, proto není vhodné zveřejnovat důvod.Tak, děti, a ted tu o Smolíčkovi...
 
Pamatujete se na plzeňskou rychlokvašku, kde se dělaly maturitní vysvědčení do půl roku? Novináři jakoby oněměli, když to samé dělá Danuše Čaputová. Danuše před zrcadlem - Zrcadlo, řekni, kdo je nejkrásnější?- Uhni čúzo, nevidím!
 
Příliš tvrdá, ale pravdivá sebekritika Rakušana a jeho vlády: "Pravé vlastenectví se projevuje v tom, že máme společnost spojovat, ne ji rozdělovat. Vlastenectví se neodráží v tom, že ostatní národy nenávidíme, naopak, my kultivujeme národ vlastní. My potřebujeme národ spojovat, ne vyjadřovat nenávist, a my to zvládneme. Jsou to ti,kteří se snaží do naší společnosti zanést nejistotu, snaží se ji rozklížit, snaží se využívat strachu a  nejistoty. Tihle lidé jsou obchodníci se strachem, kteří se snaží narušit bezpečnost naší země. Tito šmejdi nabízejí falešné jistoty, zabalené do vlajky falešného vlastenectví. /jako bych slyšel Husáka!/.
 
Ceny energií budou vyšší, ale to je daň za naši nezávislost /?/, svobodu, je to daň za to, že stojíme na správné  straně..." Odkdy je vlastenectví závislost na cizí velmoci či organizaci? Odkdy se projevuje vlastenectví cizí "vlajkou" na Hradě??? Rakušan je nevzdělaný a měl by si přečíst F.L.Věka, aby byl schopen pochopit, co je to skutečný vlastenec.
 
Vláda poklesla tak hluboko, že nám zakázala "moroženoje" a děti dokonce potrestala zákazem nejoblíbenější pohádky Mrazíka! Zakazovat kulturu je ten nejprimitivnější, nejubožejší a nejbarbarštější čin, co vůbec existuje! Hlavně, že jsou v televizi každodenně americké krváky.
 
I když má být příští rok největší krize ve světě, snad kromě států, které jsou v BRICS, je tu stále ještě naděje - Gesara, Nesara. Zlatý věk, Poslové budoucnosti. Tvořivá společnost. 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře