2/ Moderátorka na JOJ /intelektovo ďaleko najslabšia aj v rámci tej slovenskej moderátorskej mizérie/ ale aj iní moderátori z dnešnej nedele sa neustále motali okolo náhodného dopadu ruského dronu na strechu jednej z budov v rumunskom Galati. Neustále sa domáhali tvrdej vojenskej odpovede NATO na tento hrubý „ruský útok“ /moderátor Gudjak/ resp. sa domáhali predvolania si ruského veľvyslanca na MZV a EZ SR a odovzdania mu ostrého protestu od ministra Blanára /moderátorka Lacová/. Veľkú aféru okolo prípadu z Galati robil aj moderátor JoJky a ďalší moderátori, redaktori a novinári.
Je to zaujímavé, lebo nedávny dopad ukrajinského dronu na rafinériu v Estónsku ich vôbec nevyrušoval. Ale čo je doslova superškandalózne, to je fakt, že sa „naši“ televízni novinári ani slovom nezmienili o včerajšom ZÁMERNOM útoku ukrajinského dronu na turbínovú miestnosť /neďaleko reaktora/ v 6.bloku najväčšej jadrovej elektrárne v Zaporoží. – To je teda ale poriadna moderátorská tuposť resp.zbabelosť !
-Pre našich novinárov-moderátorov je asi väčšou hrozbou NÁHODNÉ poškodenie strechy a jedného bytu v rumunskom paneláku, než ZÁMERNÉ ohrozenie Európy /vrátane Slovenska/ výbuchom špinavej jadrovej nálože a rádioaktívne zamorenie polovice Európy. Vrátane Slovenska. Smutné, veľmi smutné.



Komentáře
do období šialenstva. V novodobej histórii to bolo naposledy začiatkom 20 storočia a potom v 30 tych rokoch.
NIč nové pod slnkom.