Nie 8. máj, ale 9. máj ako sviatok – Deň oslobodenia Česko-Slovenska Sovietskou armádou!
- Podrobnosti
- Blogy / DALŠÍ BLOGY|
- 7. květen 2026|
- ferro|
- 2745 x
7. mája 2026
Veru, tak jest!
Pýtam sa, prečo sme sa opäť museli pred západom pokloniť a sa im aj v tomto prispôsobiť?

Je jasné a nevyvrátiteľné, že naj víťazom nad hitlerovským obludným nacisticko-fašistickým režimom v Európe a tým pádom, aj pre celú našu planétu, bola chrabrá sovietska Červená armáda Zväzu sovietskych socialistických republík (ZSSR)!
Teda nie len Rusi, ale aj všetky národy a národnosti, ktoré v tom čase patrili do ZSSR, boli tí a tie, ktorým by sme mali zložiť najväčšiu úctu, poklonu za to, že dnes je to už 81(!) rokov, čo žijeme v mieri!
A preto je na mieste, aby sme oslavovali ukončenie II. svetovej vojny, oslobodenie aj Slovenska a konečnú porážku ľudských oblúd v podobe hitlerovského nacisticko-fašistického Nemecka v deň, kedy to uznalo vtedajšie najvyššie vojenské velenie v Moskve a tým dňom je a mal by byť 9. máj!
Nie 8. máj!
Lebo 8. máj oslavovali bývalé štáty západného bloku počas obdobia studenej vojny medzi USA a ZSSR hlavne preto, aby západný pospolitý ľud mal na pamäti, že to USA a ich spojenci, sú tí najhlavnejší, čo majú najväčšiu zásluhu na tom, že Európa bola oslobodená od hitlerovského nacistického fašizmu a nie strašiak ZSSR!
A počúvať bludy o tom, že nacisticko-fašistický Nemci podpisovali kapituláciu v Karlshorst 8. mája 1945 tesne po 23. hodine, tak je potrebné oslavovať „Deň víťazstva na fašizmom“ v tento deň, je hlúposť!
Pretože vtedy bolo v Moskve už po pol noci a bol 9. máj!
Okrem toho, prvý akt podpisu kapitulácie nemeckých nacistických fašistov v Remeši 7. mája 1945 Moskva neuznala a trvala na zopakovaní celého ceremoniálu!
Nebudem to tu podrobne rozpisovať, lebo každý trochu rozhľadený Slovák presne vie o čom to je, o čom to bolo a kto nevie, tak nech sa páči si naštudovať, doštudovať…pravda ak nie je na tom, ako jedna z poslankýň PS, ktorá teda takéto historické fakty nememoruje, lebo im stačí, že je Rus dnes na východe UA…absolútne „nikým a ničím nevyprovokovane“!
Na záver už len „malá“ poznámka – nebyť chrabrej Červenej armády, nebyť všetkých chrabrých vojakov tejto sovietskej armády, všetkých národov a národnosti vtedajšieho ZSSR, tak by sa dnes nie len celá Eurázia volala Tretia Ríša, ale Treťou ríšou by sa nazývali aj USA!!!


Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Prof. Peter Staněk, CSc. - Podíváme se spolu za oponu událostí - vše je jinak
- Európska a ukrajinská demokracia v biolaboratóriach ...
- Skálova simultánka: Globální kazisvět prohrává. Co nesmíme odkládat my sami.
- Neuspořádaný ústup USA: Po bombardování amerických a izraelských základen se do Íránu vrátily 3 miliardy dolarů!
- Belfast hoří! Aneb, co se stane v noci ve městě, kde se přes den zhmotní Okamurův “chirurg z dovozu”. Analýza
- Martin Koller: Ukrajina bez Ukrajinců, Pavel utočí na korunu, Co s Českou televizí?
Související články

Komentáře
Většina casin požaduje, aby byl hráč aktivní v období 30 až 90 dnů před narozeninami. Nejčastější formou odměny bývají free spiny, obvykle v rozsahu 10 až 50 otočení zdarma. Podmínky protočení se standardně pohybují mezi 30× až 50× hodnoty bonusu. Důležitá je také krátká doba platnosti, která bývá často pouze několik dní. Hráči musí mít navíc ověřený účet včetně potvrzeného data narození. I malé rozdíly mezi jednotlivými casiny mohou výrazně ovlivnit celkovou výhodnost bonusu.