Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

NAPSÁNO BABIŠOVI.... a tak trochu i Šlachtovi

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

"Volit SPOLU nebo PIRÁTOSTAN je zločin proti zdravému rozumu i naší zemi. Volit ANO znamená volit jednoho elitářského, slovenského deprivanta a parazita, který by pro zisk prodal vlastní matku.

Jenže pokud chce parazit přežít, tak musí dostatečným způsobem udržet při životě hostitelský organismus a to v takové kondici, aby na něm mohl parazitovat dál.

  • napsano-babisovi-a-tak-trochu-i-slachtovi
 
Je to děsivé, ale ty dva spolky výše tuto motivaci nemají a chtějí ten "organismus", tedy naši republiku odpravit ve jménu "vyššího dobra liberálního chaosu", Globalizace a svých páníčků v zahraničí. Lidé jdoucí k volbám by si to měli uvědomit. Někdy totiž mohou mít shodné cíle i s jinak neakceptovatelným parazitem...
 
Tyto volby nebudou o volbě dobra nebo zla, ale o pragmatickém přežití. Pamatujme na to!"
 
NAPSÁNO ŠLACHTOVI (poté, co se začal profilovat jako rebel/hrdina, kterého prý chtějí zlikvidovat napříč všechny politické strany) a co také hned smazal:
 
"Nebyl jste naopak celá desetiletí prodlouženou rukou této politické mafie? Vždyť jste byl ve funkci jednoho z pilířů systému a byl jste jím placen a nyní tvrdíte, že jste vlastně celou dobu sloužil mafii? A nebo tvrdíte, že se vám "rozsvítilo", až když jste z funkce odešel?
 
V prvním případě byste byl jen lhář, v tom druhém hlupák. Existuje nějaká třetí možnost?"
 
zdroj: FB Petra Nováka

Facebook komentáře

Nejčtenější