Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Muž ženu dobývá a reaguje na její signály.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Eva Hrindová

Muži nejsou svině a jestli s tím obviňováním už hloupé feministky nepřestanou, úplně se mladí muži na dobývání žen vykašlou.

Napsala jsem dnes na Twitter tento status:

"Pokud ženy nechtějí, aby muži byli sexuálně agresivní, neměly by sexuální agresi projevovat ani ony. Protože co jiného je odhalené tělo, flirt a ochota jít do nebezpečných situací s muži? To JE sexuální agrese ze strany žen! Každá akce vyvolává reakci a na to je třeba myslet."

  • muz-zenu-dobyva-a-reaguje-na-jeji-signaly
 

A strhlo se peklo. Za půl dne už toto mé vyjádření vidělo přes sto tisíc lidí. A taky to komentují. Dovedete si představit jak. Posílají mě do Saudské Arábie, obviňují mě z toho, že chci ženy navléct do muslimských hábitů.

 
Mladí progresivní vůbec nechápou, v čem je jádro pudla. Dělají z chlapů agresivní debily a z ženy nešťastnou chudinku, které se musí zastávat kohorta feministek z různých neziskovek, placených vládou.

 

Muž ženu dobývá a reaguje na její signály. Jestli je vyzývavá, jde k ní. Tak to je. Dokonce mi tam dal někdo příklad, že když je žena nahá s mužem v posteli a řekne NE, tak ten muž to musí respektovat. Jistě, jen debil to bude dělat s ženskou, která řekne NE. Ale ta ženská je tedy s prominutím kráva, protože nemá rozum a chová se nezodpovědně. Je to úplně stejné, jako když skočíte na přechod bez rozhlédnutí, protože přece chodec má přednost.

Zdroj: FB Evy Hrindové

Facebook komentáře