Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ministře odstupte!

K. Podrazilová, ředitelka Úřadu pro čistotu léčiv si pozvala na vlastní úřad tajnou kontrolu. Z auditu se dozvěděla o tom, že "velcí páni" SÚKLu pořádali dlouhodobě /!/ soutěže o zakázky přímo na tělo svým spřáteleným dodavatelským společnostem.

Neinformovalo se /!/ o vyhlášení soutěží. Soudruh Válek si pozval na koberec tuto vedoucí a ptal se jí. Pokud si myslíte, že na to, co audit zjistil, tak se pletete. Ptal se jen a jen na audit, patrně na to, proč si jej pozvala tajně, bez vědomí nadřízeného.

  • ministre-odstupte
Za tuto "drzost" byla vyhozena. Novináři mlčí, protože jde o člena TOP. Takový je systém mafiánské vlády.  Pokud by byl zákon o přímé odvolatelnosti a hlavně hmotné odpovědnosti politiků a soudců, tito všichni by měli strach z voličů a nebylo by o čem psát. 
Lisabonská smlouva je nesmysl, protože v dnešní době nelze právně určit, kdo je muž a kdo žena díky asexuálním a nebinárním trans a sto pohlavím...
Moravcovi utíkají diváci k alternativním mediím. Jeho pořad "Odpovědi VM" sleduje pouhých 300 tisíc diváků, tj. 3, slovy tři procenta populace. Přesto bere tento nudný ideologicky stranný  a politicky závislý "novinář" statisíce měsíčně.
Danuše prý je krásná. Byla pod drogami nebo má tak špatný zrak? Proč jsem si vzpomněl na vychloubačného Ivánka z Mrazíka?
Švédové protestovali proti propagandistickým závislým veřejným mediím. Žádají prostor pro všechny názory. Bude někdy i u nás taková demonstrace?
Agent Pávek v roce 2019 prohlásil, že o politickou karieru nestojí. Vždy bude voják. Co by se muselo stát, abyste změnil názor?" - Především politici by si měli být vědomi toho, že zastupují naše občany, ne zájmy cizích zemí, jak to bohužel mnohdy vypadá. -Skutečně nemluvil o sobě?
Ve světě se připravuje kriminalizace pěstování zemědělských rostlin určených k potravě.  Samozřejmě pěstování je jako vždy ekologicky škodlivé.
Pepa si na Hrad pozval Soroshe mladšího, je to prý lidumil. Být tak dětsky naivní v 62 letech...Pardon, zapomněl jsem, že je ještě dítě, nebo spíš předčasně  senilní jako Bidet, protože v těchto letech ještě nesestoupil z koloběžky. Chocholoušku.. Opravdu jste na takového prezidenta hrdí?
Vláda zakázala spalovací motory, přesto koupila zastaralou čerpací stanici. Ostatní firmy ji  odmítl koupit, protože je nutná rekonstrukce za dvě miliardy. Kde udělali soudruzi chybu? Neměla by policie zjisti podezření z korupce? Tak nevýhodný obchod se nedělá jen tak!!
Ředitel CERMATu zaplatil svému 14letém synovi za práci IT 85 tisíc Kč z našich daní. Prostituti mlčí.
Černoška se před časem zastala Andreje a teď mu dala zadarmo tričko. Inu, volby se blíží, análismus se promíjí. Na druhé straně je Černoška tak nenažraná, že jí nestačí plat přes sto padesát tisíc, ale ještě si musí přivydělávat prodejem triček za 1968 korun. Prý chce za tyto peníze koupit lékárničky pro Ukrajinu. Takže napřed pošle děti se sirkami do seníku a pak teprve jim dá kýbl s vodou. Chocholoušku, nejenže je tato nána nejhorší a nejhloupější v parlamentu, ale navíc je škaredá jako Marfuša.
Slovensko nám dává naftu a plyn, takže jsme zase Československo. Lipská burza je spekulativní podvod. ČEZ nemá povinnost tam obchodovat. Takže z burzy lze odejít okamžitě!  Co na to Nuteláč?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře