Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kolaboranti a zrádci byli vždycky lynčováni a potrestáni...

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Zase mi přistálo někde v chatu video, kterak máme meditovat a vizualizovat realitu... Že je v tom naše velká moc... Že nic jiného nemůžeme dělat. Mám na vás, co tomu NA STO PROCENT VĚŘÍTE (taky tomu věřím, protože to dělám s klienty, ale jen proto, aby potom přistoupili taky k činům, bez nich to nejde nikdy...)

  • kolaboranti-a-zradci-byli-vzdycky-lyncovani-a-potrestani
OTÁZKU: myslíte, že kdyby ve čtyřicátým roce Sověti zasedli i se Stalinem do zazenu a meditovali, že by Němci z jejich hranic zmizeli? Že by šli domů, stáhli by se z celé Evropy a Hitler by si z Vlčího doupěte udělal rekreační chatičku a začal pěstovat tulipány? Fakt si myslíte, že tohle všechno, co je ve videu, by se nestalo? Lidi jsou takoví, jací jsou... Jdou se dobrovolně očkovat v domnění, že vyváznou životem... stejně tak, jak šli za války do plynu v domnění, že se jdou osprchovat...
 
Nikdy není možný přesvědčit potřebné množství lidí... a zejména ti, co jsou ve stresu a bojí se, otevírá jim to traumata, mají sníženou schopnost chápat a přijímat informace... natož meditovat... dělejte si to, klidně, ale netvrďte, že je to jediná možnost a že to tak stačí!
 
Ale proč to sem dávám: skoukla jsem video: kolaboranti a zrádci byli vždycky lynčováni a potrestáni... tehdy ještě někteří unikli, dnes to bude velmi těžké... V dnešní době nemá skartace osobních spisů, vůbec žádný smysl. Všechno se už bude na každého vědět dopředu! To jsou technologie,které neznáte a nemůžete ani znát!
 
I když budou dobrý dušičky vykřikovat na sítích, že máme mít soucit a nemstít se, prostě na některé věci nemáte vliv... Potrestaní budou... A ti, kdo spolupracují s temnejma, špatně dopadnou, i kdyby snad náhodou unikli a umřeli v klidu v posteli...
 
FB Heleny Heclové

Facebook komentáře