Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kde je svědomí lékařů?

Aneb

Lékaři mají léčit a ne vyrábět mrtvé pro zlepšení prodejů pseudo-vakcíny

Michal Brand 

Tento dnešní komentář začnu jednou krátkou historkou. Jeden můj známý, očkovaný, nedávno dostal covid s ne úplně dobrým průběhem. Jeho žena a jeho dcera, obě neočkované dostaly také covid s ještě horším průběhem.  Když volali svojí lékařce, tak ta jim řekla, ať žádném případě nechodí do ordinace. Jestli se dusí, tak ať si zavolají sanitku, jinak ať čekají, co bude. Jediné doporučení bylo Paralen na teplotu. „Medicína“ jak v temném středověku, chybělo už jen doporučení zapálit svíčku a pomodlit se.

Jejich stav se nelepšil, naopak zhoršoval. Manželka toho mého známého tak zavolala doktorce a DONUTILA JI, ať je pošle na rentgen, protože se jim už vážně hodně špatně dýchalo. Doktorka je tedy s nelibostí poslala na rentgen.

Se zodpovědností, jakou dnes mají již pouze neočkovaní, žena zavolala ještě na rentgen, zda tam mohou tedy přijít, i když mají covid. Byli ujištěni, že ano.

 • kde-je-svedomi-lekaru

Došli na rentgen. Trpělivě čekali v koutě, respirátory utažené, jak kdyby seděli v zákopech u Ypres. Rentgen jim udělali. Nicméně, nějaký zdravotník z oddělení rentgenologie je ještě „na cestu“ vyprovodil řevem nejen na celou čekárnu a celé oddělení, ale rovnou na půlku nemocnice: „Co sem k..a lezete, když máte covid?“ Zřejmě nějaký aktivní SA-man covid-fašismu. Mimochodem, vzpomínáte si ještě na doby, kdy lidé chodili do nemocnice, právě tehdy když a protože byli nemocní? A na doby, kdy lékaři a zdravotnický personál se věnovali léčení nemocných a nevěnovali se řvaní na nemocné, že nemají do nemocnice lézt, když nejsou zdraví? Jojojo, to bejvaly časy.

Ok, zpět k historce. Rentgen ukázal silný zápal plic. Další telefonát „lékařce“ a po delší téměř hádce pak alespoň ta milá doktorka euthanazie (EUDr., to je fakt dobré ta zkratka;-) napsala kortikoidy na zabránění silné a nebezpečné imunitní reakce. Protože – jak dnes ví už každý laik, tak jedno z největších nebezpečí při covidu jsou právě příliš silné imunitní reakce. A jak ví už každý laik – a některý z těch laiků o tom dokáže dokonce informovat ty „študované dochtory a študované dochtorky“ – na tyto nebezpečné reakce imunitního systému jsou běžné, dostupné, levné léky.

Nejhorší prý pro ně všechny byla ta vystrašenost z médií. Dcera prý neustále brečela „maminko, ty mi umřeš…“. Stres a strach, uměle vyvolané médii, politiky a „experty“ mají na svědomí bez jakýchkoli pochyb více mrtvých s covidem, než samotný virus SARS-CoV-2.

Ponaučení z tohoto příběhu ze života? Lékaři - až na několik málo světlých výjimek – neléčí. Přestali lidi léčit. Zejména pokud jde o covid. Lékaři a lékařky prostě přešli na model „jestli vám je na umření, volejte si sanitku a nechte se odvézt na JIPku, nebo si zavolejte rovnou havrany a nechte se odvézt na krchov. A jestli vám na umření není, tak neotravujte, dokud vám na umření nebude.“

Druhé ponaučení – strach a stres jsou to nejhorší. Pokud jste riziková skupina (nebo pokud si prostě nechcete ku..it každý den), tak vypněte televizi. Riziko, že potkáte kovid a propukne u vás nemoc, se tím sníží minimálně o 70%.  A riziko, že potkáte kovid a budete mít těžký průběh, se tak sníží minimálně o 90%.

Stres a strach ničí imunitu a poničená imunita je otevřená brána pro těžké nemoci – od chřipky, přes kovid až po rakovinu. Ve všech případech nemocí jsou strach a stres faktor, který výrazně zvyšuje riziko propuknutí nemoci a výrazně zhoršuje průběh nemoci.

Proto také lékaři pacientům dříve neříkali temné, chmurné věštby „vy umřete, no jo, s váma je to špatný, hlavně nechoďte do ordinace, chcípněte někde potichu v koutku“. Ale to bývalo v dobách, kdy se lékaři ještě snažili lidi léčit a ne prodávat pochybné pseudo-vakcíny, To už je nejmíň dvě stě let, to ještě placatej byl svět, jak zpívají Kabáti (ve zcela jiném kontextu). Dnešní moderní „medicína“, to ej jiné kafe – „mrazáky na mrtvoly v ulicích, umřete, umřete, umřete, už to brzy přijde, napište závěť“.

Když si pročítám diskuse pod články na internetu, vidím tam opravdu veliké množství příspěvků ve stylu „dostal/a jsem kovid, doktor/ka mne odmítl/a jakkoli vyšetřit nebo mi cokoli napsat.“ Toto odpírání lékařské péče ze strany „lékařů“ a „lékařek“ dnešní kovid-fašistické doby je flagrantním porušováním Hippokratovy přísahy. Je naprostým morálním selháním těchto „lékařů“ a „lékařek“.

Nikdo nehovoří o prevenci. Jen pořád „očkujte se, očkujte se, očkujte se, vše ostatní je k ničemu“. To je zřejmě totiž také nová mantra „moderní medicíny po roce 2019“ – kromě pochybné a neúčinné mRNA pseudo-vakcíny (genetické „terapie“, tedy genetické manipulace „očkovaného“) jakoby nic neexistuje. Zdravý životní styl? Pche! To chce vakcínu! Hodně vitaminů, pestrá strava? Pche! Píchněte si „vakcínu“ a to je mnohem lepší!

Kolikrát jste za těch 20 měsíců „pandemie“ slyšeli v televizi nebo rádiu rady:

 • Jezte hodně vitamínů, rizikové skupiny v době intenzivního rizika nákazy kovidem klidně 2000 mg vitamínu C a 2000 jednotek vitamínu D denně (chce to ale hodně pít a dobrou stravu).
 • Jezte zinek a potraviny, které ho obsahují ve zvýšené míře, protože zinek posiluje imunitu.
 • Jezte kvalitní stravu, hodně ovoce, zeleniny.
 • Hodně pohybu, zejména na čerstvém vzduchu. Pravidelná fyzická aktivita. To vše posiluje imunitu.
 • Udržujte se v dobré náladě. Pesimismus škodí zdraví. Strach zrovna tak. Optimismus a dobrá nálada jsou jako lék i prevence dohromady.
 • Udržujte sociální kontakty, bez kontaktů s dalšími lidmi člověk (a to zejména starý člověk) chřadne a může i umřít „na samotu a stesk“.
 • Atd atd atd

Přiznám se – až na pár výjimek, které bych spočítal na prstech jedné ruky, ani si nemohu vzpomenout, že by to vůbec někdo řekl. A když, tak už ho příště nepozvali.

Prof. Beran Isoprinosinem prokazatelně vyléčil několik desítek lidí v té nejrizikovější skupině (věk 85 až 95 let). Napsal o tom Babišovi. A ministerstvo zdravotnictví ho označilo za dezinformátora. Asi „protože žádný lék nesmí existovat, jedině experimentální, nikdy nikde nevyzkoušená mRNA genetická terapie“.

Lékaři by měli sami tyto informace mít a snažit se lidem pomoci. Já chápu, že směrnice WHO a směrnice Ministerstva zdravotnictví ZAKAZUJÍ jakoukoli jinou léčbu – zejména pak jakoukoli jinou a účinnou léčbu – než je „léčba“ ve stylu „dokud nejste na umření, tak čekejte, až na umření budete, pak vám narveme rouru do krku a máte šanci jen 50%, že to přežijete“.

Nikdo z lékařů a lékařek se nemůže hájit tím, že „léčebné“ metody jsou nařízené WHO a MZČR. Rozkaz není alibi. To se řada lidí dozvěděla v Norimberském procesu. A hned poté, co se to dozvěděli, tak šli na šibenici. Rozkaz neomlouvá nehumánní, nelidské jednání, rozkaz neomlouvá vraždy.

WHO a MZČR nařízené „jediné správné“ metody „léčby“ jsou naprosto očividně tak špatné, že pacienti, kteří jim jsou vystaveni, mají jen 50% šanci přežít. A tím se ti „doktoři a doktorky“  a „experti a expertky“ ještě chlubí:

https://cnn.iprima.cz/jen-40-procent-nakazenych-mutaci-delta-ma-symptomy-virus-je-cim-dal-chytrejsi-36572

Koronavirus je chytřejší. Na JIP máte méně než 50% šanci na přežití, varuje expertka

Na úterní tiskové konferenci to řekla náměstkyně pro zdravotní péči Martina Koziar Vašáková. Pacienti, kteří se s covidem dostanou na JIP, pak podle ní mají méně než 50procentní šanci na přežití.

Od března 2020 je dostupný výsledek studie, podle které Ivermektin snižuje „množení“ viru SARS-CoV-2 až 5 000 násobně. U nás jej vyzkoušeli s neobyčejným úspěchem v létě 2021 u sv.Anny. najděte si na novinky.cz řadu článků o Ivermektinu. Každý lékař má povinnost si tyto věci zjistit. A má povinnost, morální ale i trestně právní, použít všechny dostupné prostředky k ochraně zdraví pacienta a k záchraně jeho života. Třeba i Isoprinosin, třeba i Ivermektin. 

Ale lékaři neléčí kovid vůbec. Jen čekají na odvoz nemocného na JIP, kde jim přesně podle „Roskasu pro obyfatele“, tedy podle směrnic WHO a MZČR, aplikují „léčbu“, která polovinu pacientů zabije.

Ale na tohle jsou paragrafy, milí lékaři a milé lékařky.

 • § 150 Neposkytnutí pomoci

(1) Kdo osobě, která je v nebezpečí smrti nebo jeví známky vážné poruchy zdraví nebo jiného vážného onemocnění, neposkytne potřebnou pomoc, ač tak může učinit bez nebezpečí pro sebe nebo jiného, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Kdo osobě, která je v nebezpečí smrti nebo jeví známky vážné poruchy zdraví nebo vážného onemocnění, neposkytne potřebnou pomoc, ač je podle povahy svého zaměstnání povinen takovou pomoc poskytnout, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti.

TAKŽE: Odmítnutí přijmout pacienta s nemocí do ordinace? Odnětí svobody až na tři léta nebo zákaz činnosti.

 • § 143 Usmrcení z nedbalosti

(1) Kdo jinému z nedbalosti způsobí smrt, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až šest let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 proto, že porušil důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.

(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 proto, že hrubě porušil zákony o ochraně životního prostředí nebo zákony o bezpečnosti práce nebo dopravy anebo hygienické zákony.

(4) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 3 smrt nejméně dvou osob.

 

 • § 147 Těžké ublížení na zdraví z nedbalosti

(1) Kdo jinému z nedbalosti způsobí těžkou újmu na zdraví, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Odnětím svobody na šest měsíců až čtyři léta nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 proto, že porušil důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.

(3) Kdo z nedbalosti způsobí těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob proto, že hrubě porušil zákony o ochraně životního prostředí nebo zákony o bezpečnosti práce nebo dopravy anebo hygienické zákony, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až osm let.

 

 • § 148 Ublížení na zdraví z nedbalosti

(1) Kdo jinému z nedbalosti ublíží na zdraví tím, že poruší důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti. 

(2) Kdo z nedbalosti způsobí ublížení na zdraví nejméně dvou osob proto, že hrubě porušil zákony o ochraně životního prostředí nebo zákony o bezpečnosti práce nebo dopravy anebo hygienické zákony, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

O co více je „lékařů“ a „lékařek“, které na základě zločinného rozkazu pacienty neléčí a úmyslně a vědomě nechávají stav těchto pacientů zhoršit až do vážného stavu nebo rovnou smrti, o to více si važme těch několika málo lékařů a lékařek, kteří a které se snaží pacienty léčit včas a účinnou léčbou.

I když je jich tak málo,

že je to jako hledat slušného lékaře v Auschwitz na ošetřovně.

Ale boží mlýny melou sice pomalu ale jistě. Řada lidí si tohle půjde odsedět. A řada lidí si to jako v Norimberku půjde rovnou odviset.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře