Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dezinformacím o koronaviru věří lidé s nízkou matematickou gramotností, zjistili vědci

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Michal Brand

„Nízká úroveň matematické gramotnosti vede k větší náchylnosti věřit dezinformacím o koronaviru. Vyplývá to ze studie vědců z Cambridgské univerzity. Podle nich by v boji s fake news nejvíce pomohlo zlepšit analytické schopnosti a kritické myšlení. Překvapivým zjištěním je,že dezinformacím o koronaviru věří spíše mladší než starší lidé.“
Zdroj: Novinky

  • dezinformacim-o-koronaviru-veri-lide-s-nizkou-matematickou-gramotnosti-zjistili-vedci
Tak konečně to někdo jasně řekl. Kriticky se k vládní a mediální propagandě ohledně koronaviru staví především lidé, kteří nerozumí matematice. Ostatně, je to velice podobné všem předchozím problémům s hlupáky, kteří raději věřili různým internetovým hoaxům, ruským dezinformacím a tvrzením různých pomatených konspiračních teoretiků.
 
Například již od roku 2003 například víme (díky zjištěním vědců), že na irácké zbraně hromadného ničení nevěří především lidé s nižším vzděláním, horším zaměstnáním a nižšími příjmy. 
 
Tito lidé nevěřící na tisíce tun iráckých zbraní hromadného ničení také mají často ošklivý byt nebo dům. Takoví muži mají také řídké mastné vlasy, velké břicho a malé péro, ženy potom malá prsa, velký zadek, křivé nohy a neumí vařit. Prokázali to vědci.
 
Stejně tak to bylo a je s lidmi, kteří volili Miloše Zemana a ne islamizátora-úderníka profesora Drahoše – jeden vedle druhého, samý nevzdělaný, hloupý, neúspěšný, chudý a ošklivý. Prokázali to vědci.
 
Snad ani není třeba zmiňovat, že voliči Trumpa nejen, že jsou všichni jeden vedle druhého chudí, oškliví, neúspěšní, plešatí, mají uhrovitou pokožku a problémy s impotencí, ale dokonce jsou neúspěšní, hloupí a nehodni občanských práv. Prokázali to vědci.
 
Rovněž tak je jasné, že jakoukoli pochybnost o tom, že Skripala a jeho morče otrávili ruští agenti Novičokem na přímý rozkaz Putina, tak jakoukoli pochybnost o tom může mít jedině člověk hloupý, nevzdělaný, chudý, neúspěšný, ošklivý, s malým pérem nebo křivýma nohama. Prokázali to vědci.
 
Stejné je to podle důkazů získaných vědci se všemi, kteří pochybují o pravosti videí AlKajdy, kde nebozí pro-demokratičtí bojovníci proti Assadovu režimu holýma rukama odnáší z místa výbuchu bomby se sarinem lidi zasažené sarinem odporného Assadova režimu, který pokaždé, kdyžpro-demokratické opoziční síly AlKajdy a Islámského státu začínaly dostávat na zadek, tak Assad okamžitě začal shazovat bomby s chemickými otravnými látkami na svoje obyvatelstvo. A kdo o tom pochybuje, ten je nevzdělaný, hloupý, líný, neúspěšný, nemá úspěchy u žen (v případě žen: jsou málo atraktivní pro muže) a má sklony k obezitě.
 
No a co teprve migranti. Přeci je všeobecně známo, že podle vědeckých průzkumů a analýz  primitiv, hlupák, nevzdělanec, chudý, ošklivý, obézní, starý, neúspěšný je úplně, ale úplně každý, kdo pochybuje o tom, že z Afriky k nám přichází tisíce a tisíce syrských pokorných, tichých a vděčných uprchlíků, z nichž drtivá většina jsou nezletilí sirotci, kteří mají vystudovanou jednu nebo dvě univerzity a kteří přichází do Evropy proto, aby svojí pověstnou africkou pracovitostí vydělali Evropanům na důchody a aby na pověstnou africkou vysokou technologickou úroveň pozvedli technologicky zcela zaostalou ekonomiku evropskou.
 
Viďte, že o tom nepochybujete?
 
Chcete snad mít vědecky dokázané, že jste neúspěšný hlupák, kdybyste si troufli mít jiný názor a nedejbože si troufli jiný názor vyjádřit?
 
Post Scriptum:
Každý, kdo nevěří čemukoli z toho co kdykoli píši, ten má nižší vzdělání, nižší příjmy, je neúspěšný v zaměstnání, má malé úspěchy u opačného pohlaví, má nedostatečnou matematickou gramotnost, má malé péro a velký pupek, případně malá prsa a velký zadek, neumí vařit a starat se o vlastní domácnost, má sklony k obezitě a k depresím, má uhrovitou pleť a problémy s řídnutím a enormním maštěním vlasů, také má často lupy – no našla by se toho opravdu dlouhá řada.
 
;-)
 
Dělám si srandu;-)
 
Ale jen s Post Scriptum
 
 

Facebook komentáře