Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ČEKÁNÍ NA BREIVIKA

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

VYČKÁVAT. Dříve se to Angele vyplatilo. Je to její taktika. A já si prostě ani neumím představit, na co jiného vlastně Agela ještě čeká. Nebo snad čeká na další zvěrstva, která jsou nyní v Evropě na denním pořádku? Francouzské tajné služby už VARUJÍ před mnohem vážnějšími TERORISTICKÝMI ÚTOKY, než byly v roce 2015. Mají být srovnatelné s útokem v New Yorku 9/11 a mají celoplošně zasáhnout Evropu.Co se tedy ještě musí v Evropě a momentálně hlavně v Německu stát, aby celou svoji politiku svaté matky spasitelky přehodnotila a OKAMŽITĚ ZAVŘELA HRANICE.

Nebo chce Angela riskovat podobný masakr, který se stal v roce 2011 v Norsku? Jak všichni víme, zabil Breivik 77 mladých lidí a to pouze proto, že nesouhlasil s tehdejší norskou imigrantskou politikou.

  • cekani-na-breivika

Němci momentálně demonstrují. Jinak si nechájí všechno líbit. Ale kdo ví, jestli se už nový Breivik nerodí, který celému světu ukáže, jak on proti Islámu protestuje. S Islámem se totiž nikdo po dobrém nedomluví. V takovýchto časech se rodí atentátníci. Jako byl například von Stauffenberg, který se roce 1944 pokusil zlikvidovat Hitlera. Teď je to pravděpodobně patová situace. Čekání na další tahy. Buď někomu dojde trpělivost nebo teroristi nebo sami refugees nám ukáží, kterým směrem se bude světová politika ubírat. Kdo udělá první krok? Kdo udělá ještě něco bombastičtějšího, než byla silvestrovská noc v mnoha zemích?

Je dost pravděpodobné, že se nový Breivik už někde připravuje. Rekrutuje se z obyčejných, nespokojených občanů, kteří chtějí vzít osud vlasti do svých rukou. Angelu a její přívržence ještě stále nepřesvědčilo to, co se v Evropě děje, o zvrácenosti jejich politiky. Každým dnem je odsuzována do propadliště dějin.

Teď už je tu jen otázka, dříve nebo později? My nebo oni? Být či nebýt? Kdo udělá první tah na šachovnici dějin a tím svrhne královnu?

Jana Yngland Hrušková, 12.1.2016

zdroj:http://disuk.cz/cekani-na-breivika-2/

 

Facebook komentáře