Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bylo to v televizi?

Bylo mi záhadou, proč událost, která se stala minulý týden, nebyla do dnešního dne v televizních zprávách, dokonce ani na Primě-Krimi zprávy. Šlo o napadení české učitelky desetiletým žákem. Napřed mě napadlo, že se případ týká cikánského žáka, tam kudla v kapse je běžný jev.

Na webu Pravý prostor však byla zveřejněna jiná informace. Pak teprve mi došlo, že kudlu u sebe nosí i jiná národnost...Dvě znásilnění, jedna vražda v Brně, kdy vrah byl ihned propuštěn na svobodu, každodenní rvačky v Plzni a jiných městech...

Tento školák si prý příště vezme pistoli. Ádo, pardon, soudruhu Rakušane, už chápete, proč roste nenávist k určitému národu? Díky za "zvýšení bezpečnosti" pro český národ.

V plzeňském parku se flákají Ukrajinci a u podchodu si píchají drogy. Tam kde se konaly Bandera party. Policii to nevadí?

  • bylo-to-v-televizi-22
Syn svědka, mučeného v Terezíně ukrajinskými dozorci vyprávěl hrůzy, které tam s nimi zažil. Dnes tam visí ukrajinská vlajka Je to normální?
 
PePa alias Pávek by chtěl udělat čáru za minulostí u lidí, kteří jsou veřejně činní a kterým není jejich minulost připomínána a mlácena o hlavu? Skutečně chcete žít s člověkem, který vám zničil život? Vztahuje to PePa i na KSČM?
 
PePa najednou obrací a slibuje spolupráci se Slovenskem bez ohledu na výsledek voleb! Dokonce propaguje V4 jako "demokratizační". Asi se brzo dočkáme toho, že poletí navštívit "krutého diktátora" v Rusku. NATO brzo skončí, ke komu se PePa asi přidá?
 
Stará Pekařka, Negrová, Němcová, Lipánek a Vondra nemají děti. Geniální příroda si chrání svůj genofond. Jaké štěstí pro budoucnost národa!
 
Bývalý traktorista se vůbec nestydí prohlásit, že důchod bude zvýšen  pouhých 340, slovy tři sta čtyřicet korun. A to prý je věřící křesťan. Najděte mi ve vládě aspoň jednoho jediného skutečného věřícího. Kdyby znal základy ekonomie, věděl by, že zvýšení důchodů by se vrátilo několikanásobně do státní kasy.
 
O podpoře rodin nemluvě. Gusta nebyl hlupák a velmi dobře věděl, jaká investice je nejideálnější a vrací se přes dvě generace. Proto nebyly problémy s důchody. Také protiústavní soud velmi nápadně prodlužuje rozhodnutí o žalobě na okrádání důchodců, pardon, snížení důchodů. Člověk nemusí mít vzdělání, aby věděl, že jde o protiústavní  a protizákonný čin.
 
Stará Negrová zešílela, chce mobilizaci. Jen šílenec provokuje největší zemi na světě s největším jaderným arzenálem a nejmodernější vojenskou technikou. 
Soudružka Bilaková, pardon, Negrová podepsala "Zvací dopis" o dlouhodobém pobytu cizích vojsk na našem území. Co mi to jen připomíná? Dle smlouvy mohou zcela beztrestně /!!/ na našem území vraždit a v případě nepokojů a demonstrací střílet ostrými...
 
Stará Pekařka tvrdí, že je křestanka. Přesto schvaluje LGBT a dokonce útočí na kardinála Duku. Takto se chová věřící křestan?? Četla vůbec Bibli? Zná vůbec desatero? Křestanem a věřícím nemůže být ten, kdo pohrdá Biblí a pohrdá desaterem! A už vůbec nemůže urážet kardinála. Navíc jako politik ignoruje Listinu základních práv dítěte, zákon o rodině a ústavu. Kardinál Duka prohlásil: "Lidé, kteří nemají slušnost, mají vždy blízko k diktatuře a hegemonii".
 
Jakási Nána Fridrichová ze soukromé, pardon, státní televize o Ficovi mluvila jako o postfašistovi. Proč jsem si vzpomněl na květen osmašedesátého, kdy se mluvilo o vměšování cizích států do našich záležitostí a "o nás bez nás"?
 
EK podporuje účast biologických mužů v ženských sportech  a dokonce i v Miss? Mládek kdysi řekl, že ženská je vlastně škaredý chlap. Zřejmě viděl mnoho desetiletí dopředu....
 
OSN doporučilo dekriminalizaci sexuální úchylky jako je pedofilie. Bohužel dochází na má slova, kdy pedofilové budou moci prznit naše děti, tak jak už to dlouho dělá škola přes velmi dobře placené Ziskovky sexuální výchovou už v MŠ.
 
Víte, že kuchařky na školách berou pouhých 15 tisíc čistého? Víte, že už se přidávají kobylky do jídla? Víte, že hospody a malé obchody na venkově končí? Víte, že Německo zvýšilo radikálně dovoz plynu z Ruska?
 
Kdysi, za dávných a dávných časů ODS vybudovala v Brně mnoho ústavů pro vědu a výzkum a podporovala i podnikání? Dnes je ODS pravý opak....
 
Izrael staví zed proti imigrantům. Skončil s bezplatnou lékařskou péčí pro Ukrajince. Ještě před "válkou" si všichni cizinci museli u nás platit lékařské ošetření ze svého. Se začátkem "války" měli jen Ukrajinci lékaře zdarma. Rakušane, Fialenko, Válku, vezmete si z Izraele vzor? 
 
Zákaz operní pěvkyně u nás mi připomněl film Pyšná princezna, kdy švec musel přejít hranice, aby si mohl svobodně zazpívat. Tehdy jsem ještě netušil, že se to stane skutečností.
 
Paní Bidenová dostala covid, přesto, že byla dvakrát očkovaná a po dvou posilujících dávkách. Ještě věříte,, že vás očkování zachrání před covidem? V zemích, kde se covid ignoroval, tak jako roušky a očkování, se žádný covid nevyskytnul. 
 
Debilgatě plánuje vykácení 7 000 000, slovy sedmi milionů hektarů lesa v severní Americe. Tento psychopat si neuvědomuje, jakou nerovnováhu to způsobí- sucha, záplavy, vedra...Strom je nepostradatelný pro život na této planetě. Tento šílenec se podílí na vzniku modifikovaných komárů roznášejících očkovací látku na lidi. Už se to dává do krmiva pro zvířata, do hnojiv.
 
Požáry v cizině roztavují auta, ale domy miliardářů jsou netknuté... 
 
14 měst USA podepsalo smlouvu s WEF o zákazu masa, mléka a jiných potravinářských výrobků a soukromých aut do roku 2030. 
 
Zvýšení poplatků za veřejná media je zcela zbytečné. Bývalý ředitel sice rozhazoval i všechny přebytky, které naspořil  předešlý ředitel. Je zajímavé, že kontrolnímu úřadu nevadily začerněné smlouvy, ani takové "hospodaření". Bude-li hospodařit nový ředitel tak jako ten předminulý, musí být logicky v přebytku. Nový ředitel by měl zjistit, které pořady jsou nejméně sledované a ty zrušit. Rovněž by měl inovovat
 
Odpovědi Vény Moravcovýho, samozřejmě s někým jiným. A samozřejmě ne s půlmilionovým platem. I nepřiměřené platy by měl zrušit. Jedině tak mu budou bohatě stačit dosavadní příspěvky.
 
Dle Baxy, pokud důchodce nemá televizi či mobil, na kterém lze sledovat televizi, musí si z internetu /??/ stáhnout čestné prohlášení..
 
Za devět měsíců budou volby, takže se připravuje cenzura na všech nekorektních webech, aby lidé nebyli ovlivněni a volili odpad, který tam je, a který podporuje nejen cenzuru, ale i genocidní totalistickou diktaturu, o které jsem nedávno psal. Ta je plánována na příští podzim, kdy nastane skutečné otroctví.
 
Letos bude "jen" covid, xichtohadry a povinné očkování. Opravdu to chcete? Přijdete tuto sobotu na Václavák, abyste zabránili tomu, co plánuje světovláda a co ukrajinská, pardon, naše vláda podporuje všemi deseti?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2023-09-12 11:24
......mé sestře řekl pán v tramvaji, že "svět jde do hoven a tuto Zem vyčistí jen světová válka"...., že by měl opravdu pravdu...?????? ??????
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře