Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bude jednou stará dobrá Anglie další zemí proroka Muhammada…?

  • burqa-1
Hoří, milí europoslancii. V Bruselu vládne zmatek a chaos, EU se podobá, když ne Titanicu, tak Costě Concordii, vraku s příznačným názvem, jimž se honosí naše pohřební služby. Sliby, uklidňování, hovory o solidaritě, národní identitě a suverenitě se mění jen v chiméru cukrové vaty. A Merklová z NDR škemrala v nejbohatší komunistické Čině o záchranu EU.

Že by vzpomínka hodná nejen Formana a jeho filmu "Hoří, má panenko...?" Česko a Velká Británie odmítli vytáhnout svoji štrajtofli. Málem hořelo od protestů nejen opozice také v českém Parlamentu. Dva se perou a třetí se směje. Nahrávka ns islámskou smeč. Ovšem královna Alžběta II. stejně hraje prim - 60 roků na trůnu má prostě hravě na Cameronovo váhání. Má jiné královské starosti. Není to tak dávno, kdy v centru Londýna propukl rozsáhlý požár. Čistokrevný červený kohout. Začala hořet historická budova Breams Buildings, kterou otevřel v roce 1885 Princ z Walesu a 65 let byla domovem Birkbecké koleje. Dnes zde sídlí Imigrační a odvolací tribunál. Plameny zachvátily páté patro a střechu Breams Buildings.

Vyklizen byl celý blok kancelářských budov včetně právníků pracujících u soudu, který rozhoduje o udělení azylu a povolení pobytu pro imigranty. Evakuováno bylo přibližně sto lidí. Nikdo nebyl zraněn. Vše nasvědčuje, že jde o další xenofobní akci odpůrců imigrantů. Už tak dnes žije ve Velké Británii na pět miliony muslimů a dalších nábožensky problémových cizinců. Odkud se bere britský rasismus, xenofobie a nacionalismus?

Není to tak dávno, kdy šokoval nejen britskou veřejnost výzkum londýnského Goetheho institutu. Více než 1700 žákům britských a irských škol ve věku od 14 do 16 let položil otázku, který Němec je pro ně nejznámější. Odpověď zněla: Hitler. Po něm následovalo pět německých sportovců a teprve na sedmém a osmém místě byli jmenováni hudební skladatel Ludvik van Beethoven a fyzik Albert Einstein. Tuto desítku uzavřeli další dva váleční zločinci - Goebbels a Goering. Na poválečné německé politiky si nevzpomněl ani jeden britský školák. Těžko asi můžeme navíc chtít po těchto duševních adolescentech, aby věděli, že Hitler se narodil v Rakousku...

Je to chyba britských učebnic, nebo něčeho jiného? Proto mnohé už ani nepřekvapila v minulých dnech zveřejněná zpráva londýnského Centra pro sociální soudržnost, která ukázala, že britští muslimští studenti se příliš neliší od svých blízkovýchodních fundamentalistických vrstevníků. Zpráva, nazvaná „Islám na univerzitě: Průzkum britského studentského názoru", ukázala, že přibližně třetina z 1.400 dotazovaných studentů souhlasila s názorem, že člověk může zabít ve jménu náboženství.

Studie rovněž zjistila, že téměř polovina studentů podporuje zavedení islámského práva šaríja (islámského náboženského práva) v Británii, stejně jako světový chalífát - koncept světové islámské vlády, fungující na principu šaríje. Přesto Londýn nemíní zrušit zákony, které umožňují zatčení izraelských důstojníků během jejich návštěvy Británie. Britské zákony dávají občanům právo vznést obvinění proti cizincům podezřelým ze spáchání válečných zločinů.

Po atentátech z 11. září 2001 byly jen ve Velké Británii zablokovány účty více než 250 charitativních organizací, soustředěných u islámských fundací, u nichž hrozilo, že získané peníze investují do terorismu... Nedávno bylo odhaleno, že charitativní dary od fondu stanice BBC Children In Need ve výši mnoha tísíc liber, dostali v k dispozici nejen na svou propagandu bomboví atentátníci, kteří zaútočili v červenci 2005 v londýnském metru. Další tragický požár na sebe nenechal dlouho čekat.

Teroristé se odpálili v soupravách metra a na horní palubě dvoupatrového autobusu, přičemž zabili 52 lidí. Fond Children In Need daroval během roku 1998 dvacet tisíc liber škole Leeds Community v Beestonu. Ta pak financovala islámské bratrstvo. V něm pracovali dva z atentátníků - Shehzad Tanweer a Mohammed Sidique Khan, jenž působil také v jednom ze školních klubů. Škola dostávala peníze i z dalších veřejných zdrojů. Vyráběla za ně propagandistická videa a financovala výcvikové pobyty islámských radikálů v severním Walesu.

Požáry řádily Londýnem odnepaměti. V roce 1666, datu s ďábelským číslem, vyhořelo City. Oheň vznikl v pekařském krámku a přeskakoval z domu na dům. Pak museli londýňané zničit vlastní obydlí, aby tím zastavili šílejícího čeveného kohouta. Velký žár doslova roztavil kopuli Chrámu sv. Pavla. O sto padesát roků později zničil oheň i velkou část Westminsterského paláce, čímž ale dal podnět ke stavbě nové Dolní a Horní sněmovny lordů...

Je to přesně dvanáct roků od chvíle, kdy jsem byl tiskový mluvčí expedice La Manche 2000, jejímž cílem bylo doprovodit Libora Laštíka při jeho plaveckém mariáši přes Kanál La Manche. Naštěstí jsem byl jen na doprovodné lodi... Přeplavání se mu tenkrát jako prvnímu občanu Česka zdařilo. Těšil jsem se na londýnský Hyde Park, hlavně na jeho nezávislé řečníky ve Speaker's corner. Ti se tam ale už téměř nevyskytovali; místo nich byly louky tohoto proslulého prostranství, vyhrazeného během druhé světové války pro pěstování rajčat, plné mulimských přistěhovalců.

Seděli v trávě, konzumovali hranolky s kuřetem a vydrželi tak v siestě po dobu svých pěti denních modliteb. Muži v galábiích, ženy většinou v černých nikábech až na paty, s úzkým průzorem pro své oči. Vytlačili rodilé Londýňany z jejich oblíbeného místa relaxace do britsky konzervativního, ale čistějšího St. James's Park... Kdo by ale čekal globální finanční krizi a přes 50 milionů nezaměstnaných. Ve Velké Británii přesáhl jejich počet poprvé od roku 1997 hranici dvou milionů a příjmy rostly nejpomalejším tempem nejméně od roku 1991. Pochopitelně z toho Britové viní imigranty...

Před pěti roky udělil magistrát v centrálním Londýně pokutu 200 liber a úhradu soudních výloh 1200 liber muslimskému taxikáři Abdul Rasheed Majekodumnimu, který odmítl vzít do taxi slepce s odůvodněním, že jeho vodící pes, resp. sliny jsou „nečisté". Minulý měsíc muslimský řidič „routemasteru" v Londýně opět znemožnil nevidomému George Heriggemu (73) nastoupit do autobusu kvůli jeho vodícímu psovi. Nevidomý penzista, trpící rakovinou, byl dvakrát vyhozen z dopravního prostředku, protože jeho vodícího psa považují muslimové za nečisté zvíře.

Všechnu tuto aroganci Prorokových nevděčníků završil muslimský kazatel Abu Waleed, jenž se Britům za jejich shovívavost odměnil svým kázáním 23. června 2011 v Londýně, kdy je seznámil s jejich „blízkou budoucností": „S Alláhovou pomocí dobudeme Bílý dům. Zažijeme den, kdy budou vykopnuty dvéře do Bílého domu a vejde kalif (následník Mohameda)," vykřikoval za souhlasného halekání kolemstojících muslimů.

„Přijde den, kdy skončí Obama i Cameron na kolenou, aby nám muslimům platili daň za ochranu ne-muslimů," prohrábl si svůj mohutný plnovous. „Prapor islámu zavlaje nad Bílým domem i nad sídlem britské vlády na Downing Street."

Inu, stará dobrá Anglie, co se jednou změní v další zemi Proroka Muhammada, kde už dnes uslyšíte proroctví: „Věřte mi, přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku..."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře