Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zakázané vzdělání - Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Na začátku byla vůle podělit se s přáteli o zajímavé čtení.

Jenže potom se ukázalo, že je to hodně poučné a byla by velká škoda omezovat se jen okruhem přátel a jedinou knihou. A jediným autorem.
Nikolaj Viktorovič Starikov napsal téměř 20 knih, z nichž přinejmenším pět má českým čtenářům co říct.
Ve vydávání knih jsme začátečníci motivovaní nadšením z přinášení nových informací, poznatků a pohledů do jednostranně předkládaných témat.
A hloubavých čtenářů je u nás stále dost…

Začínáme titulem: Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina.

  • zakazane-vzdelani-kdo-prinutil-hitlera-prepadnout-stalina
  • zakazane-vzdelani-kdo-prinutil-hitlera-prepadnout-stalina

Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina

Nikolaj Viktorovič Starikov

Kniha sleduje Hitlerovu cestu od okamžiku jeho objevení se na politické scéně až do osudového útoku na Sovětský svaz. Jsou v ní vyjmenována jména osobností, jakož i události, které už většinou znáte, jenže tato kniha je cenná výkladem jejich návazností. Nabídnutou optikou vidíme Hitlerovu kariéru jako jakýsi politický curling. Stanete se svědky neuvěřitelného a téměř nekonečného řetězce “náhod”, které vždy v potřebný okamžik připletly jednotlivé politické příležitosti a pomocníky k jejich realizaci Hitlerovi pod nohy. Zjistíte, že prakticky každému zásadnímu pokroku jeho NSDAP předcházela změna zahraničněpolitické situace ve světě, většinou v Sovětském svazu.

Ze stránek nabízené knihy se naučíte vnímat Velkou říjnovou socialistickou revoluci jako nezvládnutý investiční projekt. Rozpomenete se na strastiplný hospodářský vývoj Výmarské republiky a osvojíte si metodu zvládnutí hospodářské krize během několika dní. Seznámíte se s Hitlerovým prvním kurátorem a spoluautorem jeho slavného eposu. Naučíte se anektovat cizí území bez navazujících sankcí. Pochopíte logiku výběrů dějišť olympiád tehdy i dnes. Dovíte se, jak tomu bylo s Křišťálovou nocí a válkou ve Španělsku. Bude Vám nabídnut odlišný výklad mnichovských událostí i vzniku samostatného Slovenského štátu, než jsou ty, na které jste zvyklí. Dostane se vám objasnění, proč Francie podlehla tak rychle a proč v Anglii hitlerovci bombardovali civilní cíle a nikoliv ty vojenské.

Kniha je nejen úchvatné čtení. Je to učebnice geopolitické logiky. Odmyslíte-li si uvedená jména a data, kniha se promění na metodologickou příručku k pochopení logiky ostatních světových konfliktů. I těch co teprve přijdou…

Dostupnost: SKLADEM, IHNED K ODESLÁNÍ NEBO K OSOBNÍMU ODBĚRU

Ukázka z knihy ke stažení


Cena výtisku:  350,-  Kč vč. DPH 10%  (poštovné zdarma při osobním odběru)

KOUPIT KNIHU

Facebook komentáře