Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vyprodáno: Thilo Sarrazin ve Vídni

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Totálně vyprodána byla v pátek Městská hala ve Vídni. Vídeň navštívil německý politik a autor kritických bestsellerů o nebezpečnosti islamizace Evropy Thilo Sarrazin.

  • vyprodano-thilo-sarrazin-ve-vidni

Na svém diskuzním turné tentokráte hostujícím ve Vídni Sarrazin představil svoji novou knihu „Nepřátelské převzetí – jak islám ochromuje pokrok a ohrožuje společnost“. Pohovořil o svých dojmech a závěrech, ke kterým dospěl přečtením celého Koránu, varoval před tím, že jeho ventilování a přikrášlování má nečistý politický důvod, a že jeho etika vede samotné muslimy k pýše, že všechno znají nejlépe, a chronicky tak upadají do nevědění a zaostalosti.

Na druhé straně Sarrazin poukázal na to, že vysoká natalita muslimů oproti extrémně nízké západní, dává právě islámu dosáhnout početní převahy a ujmutí se moci v demokratické západní společnosti, jak se to již děje v západoevropských velkoměstech, a je tak nebezpečím pro otevřenost, demokracii a blahobyt západní společnosti, a v tomto důsledku zapříčiňuje její rozdělení a radikalizaci. V této souvislosti si také posteskl, že kdyby němečtí politici bývali před osmi lety poslechli varování před radikální islamizací popsaném v jeho dřívějším bestselleru „Německo likviduje samo sebe“, jistě by nevznikla opoziční strana AfD (Alternativa pro Německo), která je dnes již politickou dvojkou v zemi a stávající německé politické skvadře stále více voštinou v zadku.

Ve Vídni Sarrazin již natvrdo nazval islám „násilnou ideologií, která zde operuje pod pláštíkem, že je náboženstvím“. Na to se zas ozvalo Turecké kulturní sdružení v Rakousku, že Sarrazin „pod pláštíkem kritiky náboženství, činí legitimním popuzování proti národu“.

Jak vidno imigrace je tak drásavé vnitropolitické téma, jaké zhýčkaný Západ po staletí nepamatuje a kdoví jestli vůbec přežije. Pro východoevropany má však povýšené knížecí rady, ne-li přímo befély: "vemte si muslimské imigranty taky!" Namísto co by se spíše slušelo říct: "vemte si ponaučení z toho, jak jsme dopadli my, ať tak neskončíte taky!"

zdroj:

http://www.heute.at/welt/news/story/Thilo-Sarrazin-neues-Buch-zu-Islam-als-feindliche--bernahme-50303260

https://www.krone.at/1784089

https://www.oe24.at/welt/Sarrazin-Muslime-werden-die-Mehrheit-sein/351154043

https://www.vol.at/sarrazin-in-wien-islam-als-gewaltideologie/5950800

https://www.dw.com/en/thilo-sarrazins-hostile-takeover-an-islam-experts-take-on-the-book/a-45346358

https://www.unsertirol24.com/2018/10/06/sarrazin-bezeichnet-islam-als-gewaltideologie/

https://www.dw.com/en/germanys-thilo-sarrazin-in-court-over-controversial-book-on-islam/a-44583174

https://volksblatt.at/sarrazin-in-wien-islam-als-gewaltideologie/

video:

https://www.youtube.com/watch?v=lQT5c_6eTUs

https://www.welt.de/politik/deutschland/article181360800/Feindliche-Uebernahme-von-Thilo-Sarrazin-SPD-Politiker-dringen-auf-Parteiausschluss.html

zdroj:https://www.eurabia.cz/Articles/32590-vyprodano-sarrazin-ve-vidni.aspx

Facebook komentáře