Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vernisáž: Khaled Jarrar – STATE OF PALESTINE /Palestinský stát/

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • palestinsky-vlajky-x
Kurátorka: Tamara Moyzes. Vernisáž se uskuteční 18. 4. v 19:00 v galerii SPZ (www.galeriespz.com), Pštrossova 8, 110 00, Praha 1.

Výstava potrvá od 19. 4. do 4. 5. 2012. Vlajku "State of Palestine" můžete vidět na budově galerie od 18. 4. do 9. 5. V rámci doprovodného programu výstavy Middle East Europe upozorňujeme na následující pražskou akci umělce Khaleda Jarrara z Ramalláhu.

Palestinský umělec Khaled Jarrar vytvořil design neoficiálního vstupního razítka do Palestiny, které nabízí turistům, kteří tam přicestovali. Palestinci žijící v okupaci nemají právo zřídit si vlastní pohraniční kontroly. Jarrar je přesvědčený, že razítko, které navrhl, nese politický odkaz. Doneste si na vernisáž s sebou svůj pas!!! Pokud byste měli zájem s výstavou pomoci, kontaktujte prosím Tamaru Moyzes na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Naléhavě hledáme zejména dobrovolníky a dobrovolnice, kteří by během trvání výstavy mohli být přítomni v galerii a pomoci Khaledovi Jarrarovi při komunikaci se zájemci o razítko, dále pak dobrovolníky, kteří by zapůjčili projektor nebo pomohli s propagací a medializací celé akce.

Facebook komentáře