Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vážení,

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

zvu vás na další líčení ve věci mého trestního stíhání za pěstování a držení konopí. Bude se konat: v pátek 12.02.2010 od 9:30 hod v jednací síni č.dv. 258/II. poschodí (jako minule) u okr. soudu v Táboře, tř. odd., kpt. Jaroše 1851, Tábor (st. autobusu Na Písecké).

Budeme žádat, aby soud přizval jako našeho protiznalce Dr. Lumíra Hanuše z Hebrejské university v Jeruzalému, který je význačný světový vědec s celoživotní praxí ve výzkumu kanabinoidů. Soudce dal mezitím vypracovat posudek soudnímu znalci prof. Kršiakovi, přednostovi Ústavu farmakologie, který v něm tvrdí, že konopí nemá na astma léčebný účinek.

Hon na Konopnou paní tedy pokračuje v plné síle a doufejme, že vyústí v učené klání dvou vědců, jaké ještě na půdě českého soudu nemělo obdoby.

Konopná paní je velmi potěšena, že se na její obranu postavil první český konopný policajt - velitel městské policie ve Skutči Jiří Stuna, a ukázal tak v praxi, že své povolání bere vážně: článek a

">audio rozhovor (6 min)
.

S již tradičním pozdravem Vivat Kocourkov! se s vámi loučím a doufám, že přijdete v hojném množství k soudu, aby nám tam s Klárou nebylo smutno.

Bushka Bryndová:o))

 

Facebook komentáře